fb

Pendik - Çamlık Anaokulları

Pendik Çamlık Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

9 okul bulundu.
Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu Özel Okul
Özel Çamlık Halil Köksal Anaokulu

Çocuklarımız için en iyi eğitimi ve en sıcak ortamı sağlamak için azami gayret gösteren ,tüm kadrosuyla özverili emek ve...

Özel Kurtköy Küçük Şeyler Anaokulu Özel Okul
Özel Kurtköy Küçük Şeyler Anaokulu

Özel Kurtköy Küçük Şeyler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Aybebe Anaokulu Özel Okul
Özel Kurtköy Aybebe Anaokulu

Özel Kurtköy Aybebe Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Parlak İnciler Anaokulu Özel Okul
Özel Parlak İnciler Anaokulu

Anaokulu eğitiminde örnek alınması gereken bir kurum. uygulamaları, okul ve öğrenci hayatıyla çıtayı yükseklere çıkarma...

Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu Özel Okul
Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu

Donanımlı bir okul, binanın içi olsun, eğitim materyalleri olsun. yemekler de iyi bence. site içi olması ve bahçesinin o...

Özel Pendik Vefa Anaokulu Özel Okul
Özel Pendik Vefa Anaokulu

Özel Pendik Vefa Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Kurtköy Doğa Koleji Anaokulu

Özel Kurtköy Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hayalim Anaokulu Özel Okul
Özel Hayalim Anaokulu

Özel Hayalim Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Şeker Ağacı Anaokulu Özel Okul
Özel Pendik Şeker Ağacı Anaokulu

Özel Pendik Şeker Ağacı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Pendik - Çamlık Anaokulları

0-6 yaş grubu çocuklar okul öncesi eğitimi sayesinde özel olarak eğitim almaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren anaokulları çocukların zeka gelişimini sağlamak için özel eğitim programları uygulamaktadır. Pendik Çamlık Anaokulları arasında bulunan Özel Kurtköy Aybebe Anaokulu, Özel Parlak İnciler Anaokulu, Özel Çamlık Alp Burak Anaokulu, Özel Hayalim Anaokulu hem özel eğitim programları gerçekleştiriyor hem de çocukların sosyal aktivitelerle güzel bir gün geçirmesini sağlıyor. Sosyal aktivitelerle eğlenen ve sosyal açıdan kendilerini geliştirme imkanı bulan çocuklar ilkokula ön bir hazırlık eğitimi almaktadır. Çocuklarınız için anaokulu arayışındaysanız Pendik Çamlık Mahallesi Anaokulları arasından beğendiğiniz okulu tercih edebilir ve hemen kayıt işlemlerine başlayabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum