fb
Özel Çekmeköy Masal Anaokulu

Özel Çekmeköy Masal Anaokulu

0216 706 0180
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 0-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Çekmeköy Masal Anaokulu Hakkında

0 – 6 yaş gurubu okul öncesi dönem eğitimi veren, MEB’a bağlı ‘’ Özel Çekmeköy Masal Anaokulu’’ Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’e yakın lokasyonu ile merkezi bir konumdadır. Stratejik sosyalleşmeye önem veren okulumuz hem yarım gün hem de tam gün hizmet vermektedir.

Anne şefkati ve b...

Devamını Oku

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • L. .

  Masal evine nerdeyse 2,5 yıla yakındır giden oğlum için özellikle bu 1,5 yıldır tek güvendiğin inandığım ve rahat ettiğim tek yer diyebilirim. Özellikle biz çalışan anneler için gözü kapalı bırakabileceğiniz bir yer. Hem çalışan hem öğretmenleri en önemliside işletmenleri özellikle tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

 • E. A.

  Çoçuğumu gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim bir okul. Öğretmenler özverili ve işini severek yapan insanlar. Ulaşım olarak merkezi bir konumda. Okul dışı etkinlikler gelişime yardımcı olacak şekilde planlanmış.

 • H. Y.

  0 ile 6 yaş grubu öğrencilerine okul öncesi eğitimi veren Özel Çekmeköy Masal Anaokulu İstanbul da Çekmeköy semtinde bulunmaktadır. Kurumda yer alan alanında uzman, güler yüzlü eğitim kadrosu ve her çocuk özeldir bilinciyle eğitim programı şekillenmektedir. Kurum etkin öğrenme yaklaşımını esas almakta, çocukların tüm gelişim alanlarındaki becerileri geliştirmeyi hedeflemektedir. Kurumda öğrenciler düşüncelerini dile getirme ve başkalarıyla paylaşabilme eğitimi almaktadır. Kurumda akıllı tahtalar ile teknolojik sınıflarda eğitim verilmektedir.

"Özel Çekmeköy Masal Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Çekmeköy Masal Anaokulu İletişim Bilgileri

Madenler Mah. Arafat Sok. No:18 Ümraniye / İstanbul Türkiye
0216 706 0180
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Çekmeköy Masal Anaokulu Hakkında

0 – 6 yaş gurubu okul öncesi dönem eğitimi veren, MEB’a bağlı ‘’ Özel Çekmeköy Masal Anaokulu’’ Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’e yakın lokasyonu ile merkezi bir konumdadır. Stratejik sosyalleşmeye önem veren okulumuz hem yarım gün hem de tam gün hizmet vermektedir.

Anne şefkati ve baba güveni ile çocukların her birine sıcak bir aile ortamı sunmayı hedefleyen okulun kurucusunun Tıp Doktoru olması hizmet kalitesinin güvencesini sağlamaktadır. Kurumda alanında uzman, tecrübeli ve her çocuk özeldir bilinciyle mesleğini severek icra eden öğretmenler eğitim vermektedir.

Çocuklarımızı güvenle emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin hepsi ilk yardım sertifikasına sahiptir. Hedef öncelikle çocukların güvenli, temiz ve sevgi ile yoğrulmuş sıcak bir ortamda sağlıklı ve mutlu bireyler olarak büyümeleri için ailelerine destek olmaktır. Bunun yanı sıra çoklu zeka ve karma eğitim sistemi ile çocukların gelişimsel özellikleri, bireysel öğrenme metotları ile etkin bir eğitim alma olanakları sunarak tüm gelişim becerilerini kazandırmayı da amaçlanmaktadır.

Masal Anaokulu’nda anadilde kendini etkin şekilde ifade edebilen, duygusal ve sosyal zeka gelişimini yaş grubuna uygun şekilde geliştiren çocuklar yetişmekte olup, yabancı dil gelişiminin erken yaşta başlamasının gelecek için temel oluşturması amacıyla İngilizce eğitimi özel öğretmen tarafından aktif olarak verilmektedir.

Çocukların fiziksel ve duygusal gelişimleri açısından yararları tartışılmayacak yüzme, dans, binicilik, satranç gibi etkinlikler ilgili uzmanlarınca sunulmaktadır. Uzman psikoloğumuz çocuklarımızı gözlemleyip kişisel gelişim testleri uygulayarak yakından takip etmekte; veli, çocuk, öğretmen değerlendirmeleri ve geri bildirimleri yapmaktadır.

Okulumuz sınıfları ve oyun alanları geniş, havadar ve hijyeniktir. Çocukların açık havada oynamaları; doğa ve fen etkinlikleri için bahçemiz bulunmaktadır. Kurumda bulunan malzemeler ve eğitim materyalleri sağlıklı, doğal ürünlerden oluşmakta ve çocukların güvenliğine uygun konumlandırılmış bulunmaktadır.

Kurucusunun Tıp Doktoru olması nedeniyle alanların hijyeni sıklıkla denetlenmekte, yemek listeleri bizzat kendi tarafından diyetisyene danışılarak hazırlanmaktadır. Mutfağa alınan gıda ürünleri kurucu tarafından en taze ve en sağlıklı şekilde temin edilmektedir.

Çocuklarımıza yılda bir kez uzmanı tarafından Kulak Burun Boğaz muayeneleri, diş hekimi tarafından diş sağlığı taraması yapılmaktadır.

Mutlu, sağlıklı çocuk, aile ve toplumun gelişimi için yararlı olacak konular için uzman konuşmacılarla veliler bir araya getirilerek sohbet toplantıları yapılmaktadır.

Tüm bu çalışma ve gelişmelerle okulumuz aklı ve vicdanı hür; saygın, sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmek yolunda ilerlemeye devam edecek ve alanında lider kurumlardan biri olarak yerini koruyacaktır.

Hep Birlikte…

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Keşfeden Çocuklar Anaokulu Özel Okul
Özel Keşfeden Çocuklar Anaokulu

Yavrumun eğitim hayatındaki ilk öğretmenleriyle burada tanışması öyle büyük bir şans oldu ki bizim için. Oğlumuzun kendi...

Özel Ceviz Ağacı Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel Ceviz Ağacı Montessori Anaokulu

Mentessori eğitimi veriyor olması bizi cezbeden yanı oldu. Eğitimde başarılı bir okul, öğretmenleri ilgili. Okul binası,...

Özel Bando Çocuk Evi Özel Okul
Özel Bando Çocuk Evi

oğlumuzun eğitim hayatının temellerini, okulun sevgi dolu tecrübeli kadrosunun kollarında atmış olması geleceğe yapmış...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum