fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel My Okulları Anaokulu

Özel My Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10

Özel My Okulları Anaokulu Hakkında

Özel My Okulları Anaokulu, MY OKULLARI bünyesinde, Esenyurt bölgesindeki anaokul binasında okul öncesi eğitimlerini 4-5-6 yaş aralıklarında öğrencilerine sunan kurumdur.
Özel My Okulları Anaokulu'nda alanında uzman öğretmenler eşliğinde müzik, beden eğitimi, resim, halk oyunları ve drama dersleri ile yaş gruplarına göre sınıflandırılmış öğrenciler, eğitim ve öğretim etkinlikleriyle kavrama duyguları arttırılır. Öğrencilerin okulda eğlenerek öğrenmeleri odaklı, hoşgörü duygusu kazandırılmış şekilde hayata hazırlanmaları hedeflenmektedir. Okul öncesi eğitimde verilen her bilginin önemli olduğu fikrinde olan okul yabancı dil bağlamında İngilizce eğitimi vermektedir. Okulda İngilizce eğitimi, çeşitli sayı-renk etkinlikleri ile temeli sağlam şekilde oluşturulmaktadır.Nitelikli okul öncesi eğitimiyle, çocuğun yaşam becerilerini geliştirmenin yanı sıra, tecrübe ve yaşantıların zenginleştirmesi de amaçlanmaktadır. Minik yavruların, eğitim hayatlarında mutlu olmaları için sevgi, bilgi ve hoşgörüyle yanlarında olan okul, çocukların kendilerini mutlu hissedecekleri, öz güven kazanacakları bir ortam oluşturmak hedefiyle adımlarını atmaktadır.
Özel My Okulları Anaokulu'nun vizyonunu Eğitim-öğretim faaliyetinin her aşamasında, modern araç-gereç ve yöntemlerden yararlanan özenle seçilmiş eğitim kadrosuyla sektörünün öncü ve örnek kurumu olarak; içinde yaşanılan zamanın bütün teknik ve teknolojik gelişmelerini bünyesinde nüfuz ettirip gelecek yüzyılların ihtiyaçlarını da bilerek hazırlıklarını o doğrultuda yapan, düşüncelerini özgürce ifade edebilen, başkalarının yaşama hakkına saygı gösteren, iletişime açık, birikimli, donanımlı ve derinlikli gençler yetiştirebilen seçkin bir Türkiye markası olmaktır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel My Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Gökevler Mah. 2312 Sok. No:18/c-1 Esenyurt /istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum