fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Biricik Anaokulu

Özel Biricik Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6

Özel Biricik Anaokulu Hakkında

Özel Biricik Anaokulu, öğrencileriyle birebir ilgilenmesi ve uzman eğitimci kadrosuyla dikkat çekmektedir. Kurum 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencileri çok yönlü ve değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmektedir. Okulda öğrencilerin çok yönlülüğünü desteklemek adına çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Eğitimciler, öğrencilerin hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmek adına görsel sanatlar, dekoratif sanatlar, ebru ve el sanatları aktiviteleri düzenlemektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrenciler estetik bakış açısı kazanma fırsatı yakalamaktadır. Kurumda ayrıca drama, tiyatro ve gezi kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin dünyaya farklı bir açıdan bakmasını sağlamaktadır. Özel Biricik Anaokulu bu faaliyetlerin yanı sıra akıl ve zeka oyunları aktiviteleri de yapmaktadır. Bu aktivite öğrencilerin problem çözme yeteneğini geliştirmekte ve zihinsel aktifliğini artırmaktadır. Böylece öğrencilerin okul öncesi eğitimden aldıkları fayda en üst seviyeye çıkmaktadır. Okulda düzenlenen ekoloji aktiviteleri ise öğrencilerin toprakla vakit geçirmelerini ve doğa sevgisi kazanmalarını hedeflemektedir.
Özel Biricik Anaokulu, öğrencilerin donanımlı bir okul öncesi eğitim almaları için gereken fiziksel imkanları barındırmaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin sportif faaliyetler gerçekleştirebileceği ve oyunlar oynayabileceği oyun ve spor alanları bulunmaktadır. Bu alanlarda yapılan aktiviteler sonrasında öğrenciler uyku odasında öğlen uykusundan faydalanabilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Biricik Anaokulu İletişim Bilgileri

Tatlıkuyu Mah. 1341. Sokak No: 17A Gebze/kocaeli
0 262 641 29** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum