fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Rehberim Koleji Anaokulu

Özel Rehberim Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5,5
Psikolojik Danışman: Var

Özel Rehberim Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Rehberim Koleji Anaokulu, ortalama 35-40 metrekarelik sınıflarda öğrencilerin rahat bir öğrenim süreci yaşamasını desteklemektedir. Okul öncesi dönem öğrenci gelişiminin en yoğun ve etkili olduğu dönem niteliğindedir. Bununla birlikte Rehberim Koleji, öğrenci konusunda hassas çalışmalarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Anti bakteriyel zemin uygulamasıyla birlikte öğrencilerin sağlıklı bir öğrenim süreci yaşamasını hedeflemektedir. Öğrencilerin ihtiyaçları ve gereklilikleri göz önünde bulundurularak oluşturulan eğitim ortamlarında kapsamlı bir içerik oluşturulmaktadır. Öğrencilerin yaş gruplarına uygun olarak eğitim görebileceği sınıflar dahilinde ayrıcalıklı bir hizmet sunulmaktadır. Özel Rehberim Anaokulu'nda akıllı tahtalar bulunmaktadır. Öğrencilere uluslararası seviyelerdeki eğitim kitapları interaktif çalışmalarla aktarmaktadır. Uluslararası geçerlilikleri bulunan eğitim yaklaşımlarından Reggio Emilia, Montessori, Waldorf, STEM gibi yaklaşımlar doğrultusunda eğitim çalışmaları detaylandırılmaktadır.
Özel Rehberim Koleji Anaokulu, öğrencilere Türkçe dilini etkin ve doğru bir biçimde aktarmaktadır. Öğrencilerin kendilerini rahat ve net bir biçimde ifade edebilmesi adına Türkçe tekerlemeler, parmak oyunları, şarkı ve şiir çalışmaları, öykü anlatma-oluşturma faaliyetleri gibi çalışmalar uygulanmaktadır. Öğrencilerin sözcük hazinesini genişleterek kapsamlı bir öğrenim ortamı oluşturmaktadır. Aynı zamanda okul öncesinde yabancı dil eğitimi de vermektedir. İngilizce olarak çalışmalar sergileyerek öğrencilerin okul öncesinde temel bir eğitim almasını desteklemektedir. Dil eğitimini en önemli hedefleri arasına alarak Rehberim Koleji Anaokulu, etkili eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Anaokulunda 6 ile 8 saat arasında dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlayabilmek adına teknolojik gelişimleri yakından takip etmektedir. 21. yüzyıl eğitimlerinden birisi haline gelen kodlama dersleri de anaokulu seviyesinden itibaren öğrencilere sunulmaktadır. Ayrıcalıklı eğitim modelleri oluşturarak çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Alanında donanımlı öğretmenlerle birlikte öğrencilerin gelişimleri her açıdan desteklenmektedir. Küçük yaştaki bireylerin gelişiminde aktif rol oynayarak onların bilişsel, duygusal, zihinsel ve fiziksel gelişimlerine doğrudan katkı sağlamaktadır.

Yorumlar (1)

  • Sm

    2 yıldır bu okuldayım özellikle İngilizce ve sosyal aktiviteleriyle tek eğitim sistemi ile gebzede tek

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Rehberim Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Köşklü Çeşme Mah. 576/1. Sok. No:2, Gebze / Kocaeli
0 263 641 00** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum