fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beşfen İlkokulu

Özel Beşfen İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/16:00

Özel Beşfen İlkokulu Hakkında

Ankara Keçiören’de bulunan Özel Beşfen İlkokulu kaliteli eğitimi ile sanat, spor etkinliklerinin çeşitliliği ile hizmet veren bir okuldur. Okulda yabancı dil eğitimine ayrıca önem verilmekte olup, yabancı dil eğitimi olarak İngilizce, Fransızca ve Almanca dersleri verilmektedir. Hem yabancı dil derslerinde hem de branş derslerinde, etkinlikler, görsel uygulamalar ve deneyler eşliğinde işlenen derslerde çocukların sebep sonuç ilişkisi kurarak konuları kavramaları sağlanmaktadır. Yabancı dil derslerini alanında uzman öğreticilerle sunarak, derslerin çocuklara öğretilmesinde ezber yönteminden uzak, uygulamalı ve etkinlikli programlar eşliğinde dersler işlenmektedir. Bilgisayar laboratuvarı, kantin, konferans salonu gibi alanların da bulunduğu okulda çocukların tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak donanım mevcuttur. Özel Beşfen İlkokulu bünyesinde yemekhane, kapalı spor salonu, kütüphane, laboratuvar, konferans salonu, kantin, sanat atölyesi, müzik odası, bahçe ve oyun alanları imkanlarına sahiptir. Eğitim ve öğretimin yanında spor ve sanat etkinliklerin de bulunduğu okulda çocukların zeka, fizik, sosyal gelişimleri, yaratıcılıkları bu etkinlikler ile güçlenmektedir. Futbol, yüzme, voleybol, basketbol ve masa tenisinden oluşan spor aktiviteleri tüm çocukların haftalık ders programlarında yer almaktadır. Ayrıca, drama, modern dans, halk oyunları, origami, görsel sanatlar, koro çalışmaları, bilişim kulübü çalışmaları gibi daha birçok aktiviteye uygun ortam ve imkan sağlanmaktadır. Özel Beşfen İlkokulu’nda öğle yemeği hizmeti okulun yemekhanesinde verilmektedir. Kapalı spor salonunda çeşitli spor dalları üzerine eğitimler verilmektedir. Kütüphane öğrencilerin okuma alışkanlıkları ve ders çalışma ihtiyaçları için uygun bir yapıdadır. Tercihen hafta sonu öğrenci katılıma bağlı olarak eğitimler verilebilmektedir. Yaz aylarında da yaz okulu olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yorumlar (2)

  • Veli

    Dindar insanları tercih ettiği okul. Büyük saygı duyuyorum kendilerine ancak ben çocuğuma bu konuda seçme özgürlüğü verme taraftarıyım, benim bulunduğum dini tercih edecekse de ona ben elimden geldiğince öğretmeye ve araştırmaya teşvik etmeye çabalamak isterim. Okula gittiğinde bunları düşünsen istemem.

  • Veli

    Dinimizin bütün öğretilerini öğretiyorlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beşfen İlkokulu İletişim Bilgileri

Ufuktepe Mah. Saklambaç Cad. No:22, Keçiören/ Ankara
0 312 325 64** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum