fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel İpucu Koleji İlkokulu

Özel İpucu Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel İpucu Koleji İlkokulu Hakkında

Özel İpucu Koleji İlkokulu, öğrencilerinin bireysel farklılıklarını dikkate alarak yeteneklerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerinin yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmeleri adına çeşitli sosyal faaliyetler yürütmektedir. Akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin problem çözme ve farklı düşünme yetenekleri açığa çıkarılmaktadır. Okulda düzenlenen robotik ve kodlama ve bilişim kulübü aktiviteleri ise öğrencilerin aldığı faydayı özellikle artırmaktadır. Bu aktiviteler, öğrencilerin teknolojiye olan ilgilerini artırmakta ve kodlamayla erken yaşta tanışmalarını sağlamaktadır. Basketbol, masa tenisi, yüzme, voleybol, futbol ve jimnastik aktiviteleri ise öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemektedir. Özel İpucu Koleji İlkokulu, öğrencilerinin sanatsal ve kültürel yönlerini de geliştirmeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda faaliyetler yürütmektedir. Drama, halk oyunları, tiyatro, dans ve görsel sanatlar aktivitelerine katılım sağlayan öğrencilerin estetik yönleri beslenmektedir. Kurumun müzik kulübünde yapılan aktiviteler de öğrencilerin özellikle ilgisini çekmekte ve beğenisini toplamaktadır.
Özel İpucu Koleji İlkokulu, erken yaşta yabancı dil eğitimine önem vermekte ve öğrencilerine bu doğrultuda yoğun bir İngilizce dil eğitim programı uygulamaktadır. Kurumun yabancı dil kulübü de İngilizce dil eğitim programını zenginleştirecek aktiviteler düzenlemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İpucu Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Yeşilova Mah. 4002 Cad. No: 3 İç Kapi No: 1 Etimesgut / Ankara (Diğer İç Kapilar: 2-3-4)
0 312 963 3317
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum