fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Nene Hatun İlkokulu

Özel Nene Hatun İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10

Özel Nene Hatun İlkokulu Hakkında

Özel Nene Hatun İlkokulu, Ankara Pursaklar’da donanımlı kampüs binası ile eğitim, öğretim ve gelişim için gerekli olan donanıma sahip bir okuldur. Okuldaki sınıflarda akıllı tahta kullanılmaktadır. Okulun bahçesi bulunmakla birlikte bina içinde kapalı spor salonu, yemekhane, sanat atölyesi, müzik odası, konferans salonu, oyun - etkinlik alanları, kütüphane, bilgisayar odası ve laboratuvarı bulunmaktadır. Bu imkanlar dahilinde öğrenciler ezbere eğitimden uzak, gözlemleyerek ve deneyerek kalıcı öğrenme yöntemleri ile yetiştirilmektedir. Henüz gelişme çağında olan ilkokul düzeyindeki öğrencilerle, uzman eğitim kadrosu bireysel olarak ilgilenerek öğrencinin zihinsel, fiziksel ve bilişsel gelişimini takip etmektedir. Aynı zamanda psikolojik danışmanlar ve rehberlik öğretmenleri iş birliği ile öğrencilerin dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite gibi sorunlarına çözüm aranmaktadır. Özel Nene Hatun İlkokulu, çocukların eğitim ve öğretiminin yanında gelişimlerinin de desteklenmesi için gerekli olan sanat ve spor etkinlikleri için yeterli donanımı öğrencilerine sağlamaktadır. Eskrim, futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi ve güreş çocuklara sunulan spor etkinlikleridir. Ebru, piyano, halk oyunları, fotoğrafçılık, görsel sanatlar, koro ve tiyatro ise çocukların uğraştıkları sanatsal faaliyetlerdir. Satranç, izcilik ile akıl ve zeka oyunları kulüplerinin etkinliklerine tüm çocukların katılımı sağlanmaktadır.
Özel Nene Hatun İlkokulu, disipliner tutumuyla öğrencilerin sorumluluk, öz güven ve öz saygı gibi özelliklerini geliştirmesini amaçlamıştır. Okulun disiplin anlayışı korku ve tehdide değil, saygı ve sevgiye dayalı olarak süregelmektedir. Aynı zamanda öğrencilere sağlanan İngilizce dil eğitimiyle, öğrencilerin dünya standartlarında bireyler olarak yetişmesi amaçlanmaktadır. Bu kurum, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, cumhuriyetin laik ve demokratik yapısını benimsemiş, milli ve manevi değerlerine bağlı, çağdaş, yenilikçi ve üretken bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nene Hatun İlkokulu İletişim Bilgileri

Yunus Emre Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:7, Pursaklar / Ankara
0 312 963 1535
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum