fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Yeni Bilim Koleji İlkokulu

Özel Yeni Bilim Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/16:00

Özel Yeni Bilim Koleji İlkokulu Hakkında

Ankara, Mamak’da eğitim ve öğretim hizmeti veren Özel Yeni Bilim Koleji İlkokulu'nda ders başlama saati, 07.30 olup, ders bitiş saati 16.00'dır. Okulda öğrencilerin, zihinsel ve ruhsal gelişimlerini takip eden, raporlayan bir psikolojik danışman hizmet vermektedir. Öğle yemeği hizmeti okulun yemekhanesinde verilmektedir. Okula kendi imkanları ile ulaşım sağlayamayan öğrenciler için okul servis hizmeti bulunmaktadır. Her sınıfta akıllı tahta teknolojisi kullanılarak eğitim verilmektedir. Müzik eğitimleri okulun müzik odasında gerçekleştirilmekte, burada müzik aletlerinin tanıtımı ve eğitimleri verilerek öğrencilerin yetenekleri keşfedilmektedir. Okuldaki öğrencilerin ortak kullanım alanı olarak oyun oynadıkları güvenli bir okul bahçesine sahiptir. Okulun güvenliği özel güvenlik görevlilerince sağlanmaktadır.

Yorumlar (4)

 • ÖA

  Okula ilk gittiğimde ordaki öğrencilerin kendilerine olan öz güvenlerini görünce müdürümüzün samimiyetine inandım. İyiki oğlumu buraya yazdırmışım, güvenliğimizden ve tüm öğretmenlerimiz ve veliler(öğrenciler) herkez bir aile gibi. Öğretmenlerimizi müdürümüzü özellikle Özlem hanımımızı oğlumda bende çoook seviyoruz gülen yüzlerine ve gerçek samimiyetlerine çok teşekkür ediyorum kucak dolusu sevgiler Okulumuzun oyun alanı çok küçük çocuklar için daha güzel bir hale getirilebilir

 • AA

  Güvenilir samimi ve sıcak bir okul. Çocuğum tam 3 senedir bu okulda çok memnunum

 • N

  İki dilli, iki öğretmenli eğitim sistemi, birisi türkçe eğitim yaparken diğer öğretmen ingilizce konuşuyor. Üst düzey hijyen, üst düzey güvenlik, öğrenci merkezli eğitim, üç öğün yemek, spor salonu, konferans salonu, kütüphane, satranç, drama, görsel sanatlar, müzik derslikleri, geniş derslikler, eğitimli, dinamik, tecrübeli çalışma ekibi...

 • HA

  Mamak bölgesindeki diğer kolejlere kıyasla eğitime gerçekten önem veren bir okul. Satranç sınıfı, müzik sınıfı, dil sınıfı ,drama sınıfı gibi ayrı ayrı derslere göre dizayn edilmiş bir sistemi var. Ayrıca dil öğretimine çok önem veriliyor. Bu çevrede böyle bir okul bulmak çok zor tam aradığım gibi bir okul. Herkese tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeni Bilim Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Çağlayan Mahallesi, Tıp Fakültesi Caddesi, No:309, Mamak / Ankara
0 312 963 1535
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum