fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yeni Bilim Koleji

Yeni Bilim Koleji hakkında tüm kampüs bilgileri, fiyat bilgileri, bursluluk ve daha fazla bilgiyi hemen incelemeye başlayın.

Yeni Bilim Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Yeni Bilim Koleji Anaokullar

Yeni Bilim Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Yeni Bilim Koleji İlkokullar

Yeni Bilim Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE

Yeni Bilim Koleji Hakkında

  • Yeni Bilim Koleji'nde Eğitime Bakış

Özel Yeni Bilim Koleji, kurulduğu günden itibaren anaokulu ve ilkokul eğitimlerinde kalite ve başarı ile fark yaratarak Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, aklın ve bilimin ışığında ilerleyen, mutlu, başarılı, sağlıklı, duyarlı, açık fikirli, yaratıcı, çok yönlü bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Modern dünyanın en önemli değişkenlerinden olan eğitimi, Yeni Bilim Koleji, meslek edindirmek ve hayata hazırlamanın yanı sıra yaşamla bağ kurma süreci olarak da tanımlamaktadır. Bilginin insanda oluşturduğu değişimin farkında olan Yeni Bilim Koleji, öğrencilere kapsamlı, dengeli ve yaratıcı bir öğretim programı sunmayı önemsemektedir.


Akademik anlamda tam öğrenmeyi gerçekleştirmenin yanı sıra bilim, kültür, sanat ve spor alanlarında da başarılı gençler yetiştirebilmek adına origami, müzik, voleybol, karakalem, halk oyunları, drama, akıl oyunları, genç yazarlar, Fransızca ve satranç gibi kulüplerde aktif eğitimler vererek öğrencilerini desteklemektedir. Özel Yeni Bilim Koleji, ana dilimize ek olarak İngilizce ve ikinci bir yabancı dili de etkin şekilde öğrenciye kazandırmayı önemsemekte ve buna yönelik eğitimler vermektedir.

Yeni Bilim Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Yeni Bilim Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum