fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bayraklı İsabet Okulları İlkokulu

Özel Bayraklı İsabet Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Bayraklı İsabet Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Bayraklı İsabet Okulları İlkokulu öğrencilerinin bireysel farklılıklarını ortaya çıkararak yeteneklerini keşfetmelerini amaçlamaktadır. Kurum öğrenmeyi öğrencilerin zorlandığı değil eğlendiği bir süreç haline getirmektedir. Okulda yapılan rehberlik çalışmaları da bu sürecin yönetilmesine katkıda bulunmaktadır. Öğrencilerin gelişimleri haftalık olarak takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Aile ile de iş birliği içerisinde olan bu servis öğrencilerin derslerinden geri kalmalarını önlemektedir. Kurumun psikolojik danışmanı da öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin yaşayabileceği okula alışma problemlerinin önüne geçilmektedir.
Özel Bayraklı İsabet Okulları İlkokulu yabancı dil eğitimi konusunda bölgede dikkat çekmektedir. Kurumun yabancı öğretmenleri öğrencilere yoğun olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Böylece öğrencilerin erken yaşta dil eğitimi alması sağlanmaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler bu eğitimle çift dilli olma şansı yakalamaktadır. Okulda bulunan yabancı dil kulübü çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Böylece yabancı dil eğitimi uygulamalı ve eğlenceli hale gelmektedir.
Özel Bayraklı İsabet Okulları İlkokulu'nda organik beslenme uygulaması bulunmaktadır. Küçük Yaştaki öğrenciler okulun yemekhanesinde tamamen organik besinlerle hazırlanmış yemeklere ulaşabilmektedir. Ailelerin özellikle beğenisini toplayan bu uygulama öğrencilerin sağlıklı beslenmesini sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bayraklı İsabet Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Mansuroğlu Mah. 259 Sok. No: 28, İç Kapı No: 1, Bayraklı / İzmir
0 232 335 1298
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum