fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bornova Kent Koleji İlkokulu

Özel Bornova Kent Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Bornova Kent Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Bornova Kent Koleji İlkokulu lider özelliklere sahip dünya vatandaşları yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum her bir öğrencisi için özel eğitim ve öğretim programı uygulamaktadır. Böylece öğrencilerin birebir eğitim alması sağlanmaktadır. Okulun fiziksel imkanları da öğrencilerin çok yönlü bireyler olmasına imkan tanımaktadır. Okulda bulunan 3D odası ve fen laboratuvarları öğrencilerin derslerde gördükleri konuları uygulamalı işlemelerini sağlamaktadır. Okulun kapalı spor salonu, spor salonu, havuzu ve futbol sahası öğrencilerin fiziksel anlamda aktif olmasına fırsat vermektedir. Böylece küçük yaştaki öğrenciler gelişimleri için önemli fiziksel aktiviteler gerçekleştirebilmektedir.
Özel Bornova Kent Koleji İlkokulu öğrencilerinin çok yönlü bireyler olması için çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Eğitimciler akıl ve zeka oyunları aktiviteleri ile öğrencilerin zihinsel aktivitelerini artırmaktadır. Zihinsel aktiviteleri artan öğrencilerin öğrenim sürecinde aldıkları fayda maksimuma çıkmaktadır. Robotik ve kodlama eğitimi ile de öğrencilerin günümüz teknolojilerine aşina olmaları amaçlanmaktadır. Bunlara ek olarak okulda birçok sanatsal faaliyet yürütülmektedir. Kurumda yapılan yaratıcı drama aktiviteleri öğrencilerin öz güven ve empati aktivitelerini geliştirmektedir. Okulun görsel sanatlar aktiviteleri öğrencilerin entelektüel anlamda donanımlı olmalarını sağlamaktadır. Müzik kulübünde yapılan aktiviteler ise öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Bu sayede ritim duygusu gelişen öğrenciler eğlenirken öğrenmektedir.
Özel Bornova Kent Koleji İlkokulu erken yaşta dil eğitimi konusunda oldukça yetkindir. Öğrencilere yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Bu sayede öğrencilerin birden fazla yabancı dili etkin kullanmaları hedeflenmektedir. Ayrıca okulun yabancı dil kulübünde yapılan aktiviteler de yabancı dil öğrenim sürecini eğlenceli hale getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bornova Kent Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Erzene Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 53/a, Bornova / İzmir
0 232 335 1356
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum