fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kent Koleji

Kent Koleji hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Kent Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Kent Koleji Anaokullar

Kent Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Kent Koleji İlkokullar

Kent Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Kent Koleji Ortaokullar

Kent Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Kent Koleji Liseler

Kent Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Kent Koleji Hakkında

  • Kent Koleji'nde Eğitime Bakış


10 yılı aşkın süredir eğitim vermeye devam eden Özel Kent Eğitim Kurumları, öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir programın uygulaması için bir model sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana, kendini sürekli yenileyen Kent Koleji, alanında uzman ve tecrübeli akademik kadrosuyla birlikte izmirin belirli bölgelerinde kampüsler açmıştır. k12 düzeyinde (anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise) eğitim vermekte olan Kent Koleji, öğrencilerin takibini yapmakta ve birçok faaliyet programıyla 21. yüzyıl becerileri doğrultusunda bir program sunmaktadır.


Özel Kent Koleji’nin amacı öğrencilerinin ahlaki, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini desteklerken aynı zamanda uyguladıkları program sayesinde öğrencilere sorgulamayı, araştırmayı, keşfedip üretmeyi öğretmektedir. Kent Koleji’nin uyguladıkları eğitim modeli öğrencilere, Atatürkçü düşünceye önem veren, ulusal değerlerine saygılı, Dünya vatandaşı, Sosyal gelişimini tamamlamış, paylaşımcı, üretken, sorgulayan, sorumlu ve duyarlı, lider, özgüvenli, özgürlükçü, ahlaklı, araştırmacı, toplum önünde kendini ifade edebilen, doğa sevgisi ve çevre bilinci gelişmiş, İnsan haklarına saygılı, Türkçeyi ve en az iki yabancı dili çok iyi kullanabilen bireyler olmaktadır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum