fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Buca Çağdaş Eğitim Koleji İlkokulu

Özel Buca Çağdaş Eğitim Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Buca Çağdaş Eğitim Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Buca Çağdaş Eğitim Koleji İlkokulu, İzmir'in Buca ilçesinde bulunmaktadır. Çağdaş eğitimde öncü olan bu kurum, eğitim hayatının ilk basamaklarını atan öğrencilerini her gün büyük bir heyecanla karşılamaktadır. Eğitime sevgiyle başlayan bu kurum, öğrencilerini en iyi şekilde geleceğe taşımak için büyük çaba göstermektedir. Temel eğitimin 2. kademesi olan ilkokul kademesinde Özel İzmir Çağdaş Eğitim İlkokulu, üzerine düşen büyük sorumluluğun farkında olarak büyük titizlikle eğitim vermektedir. Alanında uzman eğitim kadrosu, fiziksel olanakları, idari kadro ve titizlikle hazırlanan eğitim programıyla çocukların erken çocukluk ve sonrasını takip eden yaş dönemlerinde hayata en iyi şekilde hazırlanmaları için elinden gelen her şeyi ortaya koymaktadır.
Özel Buca Çağdaş Eğitim Koleji İlkokulu, çocukların sınıf öğretmenleriyle birlikte yürüttükleri Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, fen bilgileri gibi alan derslerinin yanı sıra spor, sanat, kültür ve yabancı dil alanlarına da rahatlıkla erişebilmesi için tüm olanakları kullanmaktadır. Gelişimin çok yönlü olduğu inancıyla hayata öğrencilerini tam olarak hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede gerek sınıf öğretmenleri gerek branş öğretmenleri gerek kampüsün fiziki olanakları olarak entegre olmuş işbirliği halinde çocukların koşarak gelip, ayrılmak istemediği okul iklimi yaratmaktadır. Çağdaş Eğitim İlkokulu, çocuklar için en iyisini sunmaya büyük gayret göstermektedir. Bu yaş döneminde çocukların düşünme becerileri geliştirmek oldukça önemlidir. Satranç derslerinin yanı sıra robotik ve kodlama dersi öğrencilere 1. sınıftan itibaren verilen dersler arasındadır. Gerek bu dersler gerek diğer derslerde uygulanan yöntem ve davranışlar çocukların eleştirel düşünme, yaratıcı düşünme becerileri ve analitik düşünme gibi bilişsel süreçlerini desteklemektedir.
Özel Buca Çağdaş Eğitim Koleji İlkokulu'nda 1. sınıftan itibaren çocuklar için felsefe, çocukların sorgulama ve hayata farklı perspektiften bakma becerilerini desteklemektedir. Sınıf öğretmenleri ve uzman öğretmenler tarafından ders sürecine yedirilmiş bir yaklaşım olarak çocukların, sorgulayan, hayata bambaşka gözlerle bakan, araştıran bireyler yaratmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Buca Çağdaş Eğitim Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Zafer Mah. Atatürk Cad. No:186C, Buca / İzmir
0 232 335 1591
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum