fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çağdaş Eğitim Koleji

Çağdaş Eğitim Koleji ile ilgili detaylı bilgilere anında ulaşın. Çağdaş Eğitim Koleji fiyatlarına ve bursluluk bilgilerine kolayca ulaşın.

Çağdaş Eğitim Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Çağdaş Eğitim Koleji Anaokullar

Çağdaş Eğitim Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Çağdaş Eğitim Koleji İlkokullar

Çağdaş Eğitim Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Çağdaş Eğitim Koleji Ortaokullar

Çağdaş Eğitim Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Çağdaş Eğitim Koleji Liseler

Çağdaş Eğitim Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Çağdaş Eğitim Koleji Hakkında

  • Çağdaş Eğitim Koleji'nde Eğitim
  • Çağdaş Eğitim Koleji Tanıtım Filmi

Çağdaş Eğitim Koleji, İzmir'de anaokulu kademesinden lise kademesine kadar eğitim veren bir eğitim kurumudur. Eğitim sisteminde teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak eğitim-öğretimi kolaylaştırmayı ve güçlendirmeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda kurumda sınıflarda akıllı tahta donanımı, üç boyutlu eğitim sistemi gibi fırsatlar öğrencilere sunulmaktadır. Öğrenciler milli ve manevi değerleri benimsemiş, kritik ve analitik düşünme becerisi gelişmiş bireylerden oluşan sağduyulu nesiller şeklinde yetiştirilmektedir. Bunu sağlamak adına Çağdaş Eğitim Koleji akademik müfredat eğitiminin yanında öğrencilerinin her yönden gelişimini sağlayacak sosyal aktivitelere ve branş derslerine önem vermektedir. Alanında uzman ve deneyimli akademik kadrosuyla verdiği eğitimin kaliteli ve nitelikli olmasını sağlamaktadır. 

Çağdaş Eğitim Koleji yabancı dilin öneminin farkında olarak hareket etmekte ve İngilizce eğitimini öğretim kademelerinin ilk basamağı olan anaokulu seviyesinde vermeye başlamaktadır. Dünyaca bilinen Amerika öğrenci notlandırma sistemini SAC (System Application Chart in ELT) sistemini uygulayan ilk ve tek okul olarak öğrencilerin dil gelişimleri yakından takip edilmektedir. Öğrencilerin yaş grubuna uygun olarak ders içi uygulamalarla pekiştirilen yabancı dil eğitimiyle dilin ezberlenmesi değil, yaşanması önemsenmektedir. Okul öncesi ve ilkokul döneminde resimlerle, hikayelerle başlayan dil eğitimi ortaokul dönemiyle beraber yoğun okuma ve sunum çalışmalarıyla pekiştirilir.

Anaokulundan liseye kadar eğitim hayatını aynı bünyede gerçekleştiren Çağdaş Eğitim Koleji öğrencilerin yaş gruplarının ihtiyaçlarına göre verdiği eğitimi çeşitlendirmektedir. Okul öncesi dönemde çocuklara High Scope yaklaşımına uygun olarak verilen akademik eğitimin yanında sosyal becerileri ve kişilik gelişimlerini sağlamak adına manevi değerler eğitimi de verilmektedir. İlkokul döneminde çocukların okulu benimsemeleri ve akademik hayata hazırlanmaları amaçlanmaktadır. Ortaokul döneminde ise yoğunlaşan dil eğitimiyle beraber akademik eğitim de sınav müfredatına uygun şekillenmekte; öğrenciler çeşitli deneme sınavlarıyla eksiklerini ve düzeylerini görebilmektedir. Lise döneminde 9. sınıftan itibaren çocuklar test tekniklerinde geliştirilir ve öğrenciler üniversite sınavlarına hazırlanır. ÇEK Akademi adıyla uygulanan yoğunlaştırılmış eğitim programıyla öğrencilere sınavlara hazırlık eğitimi uygulanır ve öğrencilerin hedefledikleri bölüme, üniversiteye yerleşebilmeleri adına çaba gösterilir. 


Çağdaş Eğitim Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Çağdaş Eğitim Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Çağdaş Eğitim Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Çağdaş Eğitim Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum