fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu

Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:30

Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu öğrencilerinin kişisel gereksinim ve isteklerinin dikkate alındığı, zihinsel ve psikolojik gelişimlerinin desteklendiği bir eğitim ve öğretim sistemi uygulamaktadır. Okul değişen dünya düzenine uyum sağlayabilecek, Atatürk İlke ve İnkılapları çizgisinde ilerleyecek, ülkesine yararlı, çevresine duyarlı, paylaşmayı bilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu araştırmacı, yaratıcı, açık fikirli ve tecrübeli akademik kadrosuyla eğitim vermektedir. Okul, ilkokul eğitim programını yeteneklerinin farkına varmış, fiziksel, sosyal ve zihinsel yönden gelişmiş bireyler yetiştirme çabası doğrultusunda oluşturmuştur.
Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu, öğrencilerine futbol sahası, kapalı spor salonu, revir, akıllı tahta, konferans salonu, yemekhane, kütüphane, müzik odası, bilgisayar laboratuvarı, oyun alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar sunmaktadır. Çiğli bölgesinde bulunan özel ilkokul sınıf kapasitelerini maksimum 20 kişi ile sınırlayarak kaliteli ve nitelikli bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Okulda sanat, spor ve bilim kulüpleri bulunmaktadır. Okul öğrencilerine sunduğu akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama gibi kulüp aktiviteleri ile öğrencilerini değişen dünya düzenine uyumlu bireyler haline getirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu sosyal yaşamlarında etkin rol oynayan bireyler yetiştirme doğrultusunda yıl boyu geziler, ve sosyal etkinlikler düzenlemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Maltepe Mah. 8110/5 Sok. No:6, Çiğli / İzmir
0 232 335 1863
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum