fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Denge Okulları

Denge Okulları hakkında detaylı bilgilere hemen göz atın. Denge Koleji fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve erken kayıt indirimlerine vakit kaybetmeden ulaşın.

Denge Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Denge Okulları Anaokullar

Denge Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Denge Okulları İlkokullar

Denge Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Denge Okulları Ortaokullar

Denge Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Denge Okulları Hakkında

  • Denge Okulları'nda Eğitime Bakış
  • Denge Okulları Tanıtım Filmi

Denge Koleji

Denge Okulları 6 idealist eğitimcinin 30 yıllık tecrübelerine üzerine kurulmuştur. Okul, çağdaş, mutlu, başarılı, ülkesini geliştiren ve dünyayı değiştirecek potansiyele sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Geleceğin eğitimini geçmişin deneyimleri ve akademik bilgileriyle harmanlayarak günümüz şartlarına uyarlayan okul özgün bir eğitim modeli ile hizmet vermektedir. Öğrencilerin sosyal ve akademik başarılarını arttıracak Denge eğitim sistemini hayata geçiren okul, öğrencilerinin her türlü ihtiyacını gidermek adına kendini sürekli yenilemekte ve en son teknolojileri eğitime entegre ederek verimli bir şekilde kullanmaktadır. Denge Koleji'inde kullanılan eğitim programı her öğrencinin özel ve farklı olduğunu düşünmekte ve her öğrencisini en az ailesi kadar düşünmekte, kendilerini gerçekleştirebilmek, bilgiyi deneyime dönüştürme olanağı sağlayacak ortamlar yaratarak etkin bir eğitim süreci oluşturmaktadır. Bu sayede yetenekleri üzerine inşa edilen eğitim modeliyle öğrenciler öğrenmenin keyfini ve mutluluğunu yaşamaktadırlar.


Denge Okulları öğrencilerine uyguladığı esnek programla akademik ve zihinsel gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı olmakla birlikte potansiyellerinin farkına varmalarına yardımcı olmaktadır. İlkokul ve ortaokul birimi, öğrencilerin temel kazanımları eksiksiz edinerek hayata geçirmeleri için canlı ve interaktif ders programlarıyla yaratıcı ve olumlu davranışlar edinmektedir. Denge Okulları'nda uygulanan eğitim sistemi sayesinde öğrenciler akademik başarının yanında güçlü karaktere sahip,yaratıcı, girişimci, farklılıklara saygı duyan, Atatürkçü düşünceyi özümsemiş bireyler olmaları sağlanmaktadır.


Okul öncesinden başlayarak ilkokul ve ortaokulda da devam eden çift dilli eğitimle öğrenciler dünya vatandaşı olarak hayata hazırlanmaktadırlar. Bu noktada İngilizce ve İspanyolca dillerini seçen okul alanında uzman öğretmenler ile bu derslerin hakkını vermektedir. Öğrenciler stres altında bırakılmadan etkin bir öğrenme süreci ile TEOG sınavına hazırlanmaktadırlar. Denge Okulları'nda dönemsel olarak yapılan deneme sınavları ile öğrenciler geldikleri seviyeleri şeffaf bir şekilde görebilmekte ve eksiklerini görüp giderebilmek adına rehber öğretmenler eşliğinde giderebilmek için kendilerine yol haritaları çizmektedirler.


Denge Koleji fiyatları her sene değişmekte ve yeni eğitim dönemine başlamadan önce duyurulmaktadır. Ailelerin bütçelerini zorlamayacak aralıkta yer alan eğitim ücretlerine ek olarak servis ve yemek ücretleri de talep edilebilmektedir. Denge Koleji bursluluk sınavları ile de başarılı olan öğrencileri bünyelerine katmak istemektedir. Yapılan bursluluk sınavlarından başarı elde eden öğrenciler çeşitli oranlarda eğitim bursu kazanmakta ve kaliteli eğitimin kapılarını aralamaktadır. Bunu yanında erken kayıt dönemleri düzenleyen kurum bu süreçte kayıt gerçekleştiren velilere çeşitli oranlarda indirim sağlamaktadır.


Denge Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Denge Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Denge Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum