fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Elçin Tün İlkokulu

Özel Elçin Tün İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 10:00/18:00

Özel Elçin Tün İlkokulu Hakkında

Özel Elçin Tün İlkokulu öğrencilerini dijital vatandaşlar olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerine bu amaç doğrultusunda oldukça teknolojik bir ortam sunmaktadır. Okulun bilişim kulübünde yapılan aktiviteler küçük yaştaki öğrencilerin teknolojiyle iç içe olması sağlanmaktadır. Okulda bulunan 3D odası sayesinde öğrenciler uygulamalı öğrenme fırsatı yakalamaktadır. Sınıflardaki akıllı tahtalar sayesinde ise öğretmenler dersleri aktif ve etkili hale getirebilmektedir. Okulun bilgisayar ve fen laboratuvarları da öğrencilere öğrendiklerini uygulama imkanı sunmaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrenciler yaparak ve yaşayarak öğrenmektedir. Kurumda gerçekleştirilen robotik ve kodlama aktiviteleri de öğrencilerin dijital dünyaya adaptasyonlarını hızlandırmaktadır.
Özel Elçin Tün İlkokulu öğrencilerinin sanatsal ve sportif aktiviteler gerçekleştirmesine önem vermektedir. Kurumda bu sebeple masa tenisi, beden eğitimi, satranç gibi aktivitelerle beraber tiyatro, görsel sanatlar ve satranç gibi aktiviteler düzenlenmektedir. Okulun bünyesindeki müzik kulübü de öğrencilerin erken yaşta müzikle tanışmasını sağlamaktadır. Gitar aktiviteleri sayesinde öğrenciler ritim duygusu kazanmakta ve müzikle iç içe olmaktadır. Bunlara ek olarak okulda bir de proje kulübü bulunmaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler bu kulüp sayesinde sorumluluk duygusunu geliştiren aktiviteler gerçekleştirmektedir.
Özel Elçin Tün İlkokulu kaliteli yabancı dil eğitimi ile de dikkat çekmektedir. Branşında uzman eğitimciler tarafından yoğun olarak İngilizce ve Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Böylece öğrencilerin erken yaşta dil eğitimi almaları ve iki dili de etkin şekilde kullanmaları amaçlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Elçin Tün İlkokulu İletişim Bilgileri

Atıfbey Mah. 67. Sok. No:1 Gaziemir/izmir
0 232 335 1356
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum