fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji İlkokulu

Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:20

Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji İlkokulu Hakkında

Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji İlkokulu, öğrencilerinin eğitim temelini en iyi şekilde oluşturmayı amaçlamaktadır. Kurum, akademik kadrosunu bu amaç doğrultusunda öğrencilerle güçlü iletişim kuran eğitimciler arasından titizlikle seçmektedir. Eğitimciler, öğrencilerin okula alışma sürecinde yaşayabilecekleri problemlere karşı gerekli önlemleri almaktadır. Kurumun psikolojik danışmanı, öğrencilerle düzenli olarak görüşmeler gerçekleştirerek pedagojik gelişimlerini takip etmektedir. Aileyle de iş birliği içerisinde olan psikolojik danışman, öğrencilerin okula alışma ve ebeveynlerinden ayrılma süreçlerinin sağlıklı yürütülmesini sağlamaktadır.
Kurum, öğrencilerinin ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetmesi adına çeşitli sosyal faaliyetler yürütülmektedir. Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji İlkokulu'nda basketbol, atletizm, masa tenisi, futbol ve voleybol aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle ise öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Öğrenciler bu aktiviteler sırasında problem çözme ve farklı düşünme becerilerini en üst seviyeye çıkarma fırsatı bulmaktadır. Okulda düzenlenen robotik ve kodlama faaliyeti ise öğrencilerin aldığı faydayı özellikle artırmaktadır. Bu faaliyetler sayesinde öğrencilere çağın teknolojileriyle iç içe bir eğitim ortamı sunulmaktadır.
Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji İlkokulu, erken yaşta yabancı dil eğitimine verdiği önemle adından söz ettirmektedir. Okulda öğrencilere yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu, yabancı dilin öğrencilerin hayatlarının bir parçası olmasını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Doğanlar Mah. 1534 Sk. No:2, Bornova / İzmir
0 232 335 1605
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum