fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Doğanlar Akademi Koleji

Doğanlar Akademi Koleji ile ilgili ayrıntılı tüm bilgilere hemen göz atın. Okul fiyatlarına, fotoğraflarına ve bursluluk sınav tarihlerine hızlıca ulaşın.

İzmir Doğanlar Akademi Koleji'nde Eğitim

Doğanlar Akademi Koleji, İzmir ilinin Bornova ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. İzmir Doğanlar Akademi, 17 senedir bölgede öne çıkan eğitim kurumlarındandır. Kurum, okul öncesi kademeden lise kademesine kadar eğitim vermekte; lise kademesinde anadolu lisesi türünde eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Her bir kademede öğrencilerini sadece akademik anlamda değil, sosyal ve bireysel alanlarda da geliştirmeyi amaçlamaktadır.


Doğanlar Akademi Koleji fiziksel anlamda çeşitli olanaklara sahip bir kurumdur. 3456 metrekarelik kapalı alana sahip olan kurum, bu kapalı alanda öğrencilere ihtiyaç duyabilecekleri fiziksel imkanları sağlamaktadır. Geniş ve ferah sınıflarda akıllı tahta donanımı bulunmaktadır. Öğrencilerin hava durumundan bağımsız bir biçimde fiziksel aktivitelerini gerçekleştirmeleri için kurumda kapalı spor alanı bulunmaktadır. Sanatsal faaliyetleri destekleyen müzik atölyesi öğrencilere sunulan diğer imkanlardandır. Bunun yanında akademik gelişimlerini destekleyecek fen laboratuvarı ve bilgisayar laboratuvarı da öğrencilere sunulmuş durumdadır.


Doğanlar Akademi Okulları akademik kadrosunun niteliğine büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda öğretmen kadrosu alanında uzman, gerekli eğitimlerini tamamlamış, deneyimli kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Öğretmenler öğrencilerle birebir iletişim kurarak öğrencilerinin eğitim sürecine doğrudan dahil olmaktadır.


Doğanlar Akademi Koleji anaokulu kademesinde Montessori eğitim sistemini uygulamaktadır. Bu sistem doğrultusunda kendine yetebilen, özgüven sahibi, oyun kurup oynayabilen öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. İlkokul kademesinde ise öğrencilerin okula alışmaları adına çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bu kademede öğrenciler akademik ve sosyal anlamda hayata hazırlanmaktadır. Doğanlar Akademi Koleji ortaokul kademesinde öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerini hızlandırmak adına yoğunlaştırılmış bir müfredat uygulanmaktadır. Öğrenciler bu dönemde liseye giriş sınavlarına hazırlandıklarından öğrencilere yoğun ve düzenli bir ders çalışma programı oluşturulmaktadır. Lise kademesindeki öğrenciler için ise üniversite hazırlık süreci yoğunlaştırılmakta, akademik desteğin yanında kariyer yönlendirmesi konusunda da destek sağlanmaktadır.


Doğanlar Akademi Koleji Myedu Coach yurtdışı eğitim danışmanlığı ile anlaşmalı bir ofistir. Bu anlaşma doğrultusunda öğrencilere yurtdışında üniversite eğitimi imkanı sunulmaktadır. Devamlı eğitimin yanında lise döneminde öğrencilere yaz okulu fırsatları da sunulmaktadır. Öğrencilerin nitelikli dil becerilerine sahip olmalarını sağlamak adına kurum yabancı dil derslerine büyük önem vermektedir. Kurumun birinci yabancı dil eğitimi İngilizce dilindedir.

Doğanlar Akademi Koleji Tanıtım Videosu
Doğanlar Akademi Koleji İndirimleri
Doğanlar Akademi Koleji Yorumları
Devamını Gör
İzmir Doğanlar Akademi Koleji'nde Eğitim
Doğanlar Akademi Koleji Tanıtım Videosu
Doğanlar Akademi Koleji Galeriler

Doğanlar Akademi Koleji Kampüsleri

Doğanlar Akademi Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

İzmir Doğanlar Akademi Koleji Bornova Kampüsü
İzmir / Bornova
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji Anadolu Lisesi, 20 kişilik sınıflarda tam gün eğitim vermektedir. Öğrenciler, okulda...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Doğanlar Akademi Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum