fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Karşıyaka Sınav Koleji İlkokulu

Özel Karşıyaka Sınav Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:45

Özel Karşıyaka Sınav Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Karşıyaka Sınav Koleji İlkokulu yeniliklere açık ve akademik alanda yetkin bireyler yetiştirmektedir. Kurum aynı zamanda öğrencilerinin öz güveni yüksek dünya vatandaşları olmalarını hedeflemektedir. Okul bu amaçlar doğrultusunda öğrencilerini oldukça geniş yelpazede fiziksel imkanlarla karşılamaktadır. Kurumda kapalı spor salonu, havuz, bahçe gibi alanların yanı sıra buz pateni pisti de bulunmaktadır. Bu alan öğrencilerin özellikle ilgisini ve beğenisini toplamaktadır. Sınıflarda bulunan akıllı tahta ise öğretmenlerin dersleri ilgi çekici hale getirmesini sağlamaktadır.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji İlkokulu'nun kampüsü öğrencilerin birçok sanatsal ve sportif faaliyet gerçekleştirmesine imkan tanımaktadır. Okulda drama, dans, görsel sanatlar ve el sanatları aktivitelerinin yanı sıra piyano, satranç ve sinema faaliyetleri düzenlenmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin entelektüel birikim sahibi olmaları sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra yüzme, buz pateni, beden eğitimi ve jimnastik aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Böylece gelişimleri açısından önemli bir dönemde olan öğrenciler fiziksel olarak aktif olmaktadır. Ek olarak kurumda proje kulübü ve robotik ve kodlama eğitimi bulunmaktadır. Bu aktiviteler öğrencilerin sorumluluk duygusu kazanması ve teknolojik gelişmelere hakim olmasını amaçlamaktadır.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji İlkokulu'nda rehberlik çalışmaları yürütülmektedir. Küçük yaştaki öğrencilerle düzenli görüşmeler yapılarak gelişimleri takip edilmektedir. Aile ile iş birliği içerisinde olan rehberlik servisi erken dönem gelişim sürecinin maksimum fayda ile geçirilmesini amaçlamaktadır. Kurumun psikolojik danışmanı da bu süreçte öğrenciye ve aileye destek olmaktadır. Okula alışma sürecinde yaşanacak problemler bu şekilde önlenebilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Karşıyaka Sınav Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Balatçık Mah. Anadolu Cad. B-Blok No: 1325, Çiğli / İzmir
0 232 335 1827
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum