fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mev Koleji İzmir Bornova İlkokulu

Özel Mev Koleji İzmir Bornova İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30

Özel Mev Koleji İzmir Bornova İlkokulu Hakkında

Özel Mev Koleji İzmir Bornova İlkokulu; etkili iletişim kurabilen, yaratıcı ve özgüven sahibi bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, bu hedefine ulaşmak adına çok çeşitli sosyal faaliyetler gerçekleştirmektedir. Okulda dans, gezi kulübü, halk oyunları, origami, heykel, görsel sanatlar, sinema ve tiyatro aktiviteleriyle öğrencilerin sanatsal yönleri açığa çıkarılmaktadır. Bu aktivitelerle öğrencilerin erken yaşta sanatsal faaliyetlerle iç içe olmaları ve estetik bakış açısı sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Kurumda düzenlenen futbol, voleybol, basketbol, bale, yüzme ve beden eğitimi aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Özel Mev Koleji İzmir Bornova İlkokulu, sportif faaliyetlere önem vererek öğrencilerin fiziksel gelişimlerini maksimum seviyeye çıkarmaya çabalamaktadır. Okulda müzik aktivitelerine oldukça önem verilmekte ve müzik kulübü bünyesinde birçok aktivite düzenlenmektedir. Orkestra, piyano, koro, perküsyon, gitar ve orff aktiviteleriyle öğrencilerin ritim duygusu kazanmaları ve takım çalışması sahibi olmaları sağlanmaktadır.
Okul, öğrencilerine verdiği kaliteli ve uygulamalı yabancı dil eğitimiyle dikkat çekmektedir. Kurumda öğrencilere İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Yabancı dil eğitimi, okulun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle çeşitlendirilmekte ve zenginleştirilmektedir. Özel Mev Koleji İzmir Bornova İlkokulu'nda düzenlenen İngilizce drama aktiviteler de öğrencilerin İngilizceyi yaparak ve yaşayarak öğrenmelerini sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mev Koleji İzmir Bornova İlkokulu İletişim Bilgileri

Rafet Paşa Mahallesi, 5372/1 Sokak, No:1, Bornova/izmir
0 232 335 1298
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum