fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sahilevleri Egebil Okulları İlkokulu

Özel Sahilevleri Egebil Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Sahilevleri Egebil Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Sahilevleri Egebil Okulları İlkokulu, sürekli sorular soran ve sorgulayan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. İlkokul, öğrencilerin yeni bir otorite olan öğretmenle tanıştıkları önemli bir dönemdir. Kurum, bu dönemde öğrencilerinin pedagojik gelişimlerinin sağlıklı şekilde yürümesi için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi, bu süreçte öğrencilerle görüşerek ilerlemelerini kayıt altına almaktadır. Böylece öğrencilerin yaşanabileceği problemlere karşı önceden önlemler alınmaktadır.
Okul, öğrencilerinin erken dönem gelişimlerinin maksimum seviyede olmasını amaçlamaktadır. Okulda gerçekleştirilen basketbol, beden eğitimi, futbol, yüzme, okçuluk ve voleybol gibi sportif faaliyetlerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin erken yaşta sporla tanışmaları ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmeleri sağlanmaktadır. Özel Sahilevleri Egebil Okulları İlkokulu, sportif faaliyetlerin yanı sıra sanatsal faaliyetlere de önem vermektedir. Sinema, orkestra, müzik kulübü, halk oyunları, dans ve modern dans aktiviteleriyle öğrenciler çok yönlü olarak yetiştirilmektedir.
Kurum, erken yaşta yabancı dil eğitiminin önemini göz önünde bulundurarak eğitim vermektedir. Bu sebeple kurumda öğrencilere yönelik İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Özel Sahilevleri Egebil Okulları İlkokulu'nun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle de öğrencilerin yabancı dil eğitimine destek verilmektedir. Böylece öğrenciler İngilizceyi uygulamalı ve kapsamlı olarak öğrenme fırsatı bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sahilevleri Egebil Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Sahilevleri Mahallesi, Venüs Sokak, No:14, Narlıdere / İzmir
0 232 335 1605
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum