fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Egebil Eğitim Kurumları

Egebil Eğitim Kurumları'nın fiziki olanaklarına, sunduğu imkanlara ve eğitim kategorileri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara kolayca ulaşın!

Egebil Eğitim Kurumları'nda Eğitim

Egebil Eğitim Kurumları'nda Eğitim

Egebil Eğitim Kurumları, İstanbul, Ankara ve İzmir’de kampüsleri bulunan özel bir eğitim kurumudur. Kurum çalışmalarını okul öncesi kademeden lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi türünde eğitim vermektedir. Her bir kademede güncel ve özgün eğitim yöntemleri kullanılmaktadır.


Egebil Eğitim Kurumları kariyer odaklı eğitimiyle yeni neslin ihtiyaçlarını karşılamak adına başlanan 4. nesil okulların ilk temsilcilerindendir. Sahip olduğu 30 yıllık eğitim birikimiyle, öğrencilerine en iyisini sunmak adına çabalamaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir dışında ülke geneline yayılmış 13 kampüsünün yanında eğitim alanında yayıncılık faaliyetleriyle ve kurs merkezleriyle de eğitim sektöründe varlığını korumaktadır. Öğrencileri akademik hayata hazırlamanın yanında öğrencilerin pozitif, sorumluluk sahibi, kendi ayaklarının üzerinde durabilen ve uluslararası standartlarda düşünebilen bireyler olmaları adına çabalamaktadır. Bu çaba ve "eğitimde yeni fırsat eşitliğini" Türkiye'nin dört bir yanına taşımak vizyonu doğrultusunda hareket etmektedir.


Egebil Eğitim Kurumları kendilerine özgü DNA Modeli ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu modeli dünyanın değişim ve dönüşümüne uygun şekilde, öğrenci ve veliyi ön plana alacak şekilde şekillendirmiştir. Bu modelle öğrenciler anaokulu kademesinden itibaren eğitime hazırlanmakta ve ezberci anlayıştan uzak bir sistemle sınav kaygısının en aza inmesi hedeflenmektedir. DNA Modeli ile öğrenciler anaokulu ve ilkokul kademelerinde hedeflerini belirlemekte, ortaokul ve lisede ise bu hedeflere ulaşmak adına okulun sunduğu tüm imkanlardan faydalanabilmektedir. DNA Modeli sayesinde öğrencilerin psikolojik ve fiziksel tüm ihtiyaçları okul bünyesinde karşılanırken, her öğrenciye özel bireysel iletişimlerle takviye bir eğitime ihtiyaç duyulmadan Egebil Koleji'nde eğitim eksiksiz sürdürülebilmektedir.


Egebil Koleji, uluslarası standartları korumak isteyen bir kurumdur. Bu istek doğrultusunda kurumda İngilizce dil eğitimi yoğunluklu olarak verilmektedir. İngilizce eğitimi anaokulunda başlamakta ve 12. sınıfa kadar sürdürülmektedir. İngilizce eğitiminde Egebil Okulları'na özel olarak TAG(Konuşan Nesiller-Talking Generation İngilizce Modeli) metodu kullanılmaktadır. Bu metod ile öğrenciler İngilizce dilini bütünsel bir şekilde yaşayarak öğrenme fırsatı bulmaktadır. Böylelikle öğrenciler hem uluslararası dil sınavlarına hem de üniversitelerin yabancı dil atlama sınavlarına hazır olacak şekilde bir eğitim almaktadır. Genişletilmiş MEB müfredatına ek olarak Avrupa Birliği Dil Öğretimi Çerçeve Programı ve Küresel Dil Ölçeği'ne uygun bir yabancı dil eğitimi verilmektedir.

Egebil Eğitim Kurumları İndirimleri
Egebil Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Egebil Eğitim Kurumları'nda Eğitim
Egebil Eğitim Kurumları Galeriler
Egebil Eğitim Kurumları Yorumları

Egebil Eğitim Kurumları Kampüsleri

Egebil Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir Egebil Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul'un Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Ataşehir Egebil Okulları Anaokulu, 3 - 6 yaş arası çocukları bünyesine kabul...
Sahilevleri Egebil Okulları Narlıdere Kampüsü
İzmir / Narlıdere
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Türkiye’nin ilk kurumsal K-Hibrit Modeli ile değişimin ve dönüşümün öncüsü olan Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anadolu...
Çankaya Egebil Anadolu Lisesi Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çankaya Egebil Anadolu Lisesi, Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan özel bir eğitim kurumudur. Egebil Eğitim Kuruml...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Egebil Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum