fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Egebil Eğitim Kurumları

Egebil Eğitim Kurumları'nın fiziki olanaklarına, sunduğu imkanlara ve eğitim kategorileri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara kolayca ulaşın!

Egebil Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Egebil Eğitim Kurumları Anaokullar

Egebil Eğitim Kurumları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Egebil Eğitim Kurumları İlkokullar

Egebil Eğitim Kurumları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Egebil Eğitim Kurumları Ortaokullar

Egebil Eğitim Kurumları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Egebil Eğitim Kurumları Liseler

Egebil Eğitim Kurumları liselerini inceleyin.

İNCELE

Egebil Eğitim Kurumları Hakkında

  • Egebil Eğitim Kurumları'nda Eğitim

Egebil Eğitim Kurumları kariyer odaklı eğitimiyle yeni neslin ihtiyaçlarını karşılamak adına başlanan 4. nesil okulların ilk temsilcilerindendir. 30 yıllık eğitim birikimiyle, öğrencilerine en iyisini sunmak adına çabalamaktadır. Ülke geneline yayılmış 13 kampüsünün yanında eğitim alanında yayıncılık faaliyetleriyle ve kurs merkezleriyle de eğitim sektöründe varlığını korumaktadır. Öğrencileri akademik hayata hazırlamanın yanında öğrencilerin pozitif, sorumluluk sahibi, kendi ayaklarının üzerinde durabilen ve evrensel çapta düşünebilen bireyler olmaları adına çabalamaktadır. Bu çabayla ve "eğitimde yeni fırsat eşitliğini" Türkiye'nin dört bir yanına taşımak vizyonuyla hareket etmektedir. 

Egebil Eğitim Kurumları kendilerine özgü DNA Modeli ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu modeli dünyanın değişim ve dönüşümüne uygun şekilde, öğrenci ve veliyi ön plana alacak şekilde şekillendirmiştir. Bu modelle öğrenciler anaokulu kademesinden itibaren eğitime hazırlanmakta ve ezberci anlayıştan uzak bir sistemle sınav kaygısının en aza inmesi hedeflenmektedir. DNA Modeli ile öğrenciler anaokulu ve ilkokul kademelerinde hedeflerini belirlemekte, ortaokul ve lisede ise bu hedeflere ulaşmak adına okulun sunduğu tüm imkanlardan faydalanabilmektedir. DNA Modeli sayesinde öğrencilerin psikolojik ve fiziksel tüm ihtiyaçları okul bünyesinde karşılanırken, her öğrenciye özel bireysel iletişimlerle takviye bir eğitime ihtiyaç duyulmadan Egebil Koleji'nde eğitim eksiksiz sürdürülebilmektedir. 

Egebil Koleji, uluslarası standartları korumak isteyen bir kurumdur. Bu istek doğrultusunda kurumda İngilizce dil eğitimi yoğunluklu olarak verilmektedir. İngilizce eğitimi anaokulunda başlamakta ve 12. sınıfa kadar sürdürülmektedir. İngilizce eğitiminde Egebil Okulları'na özel olarak TAG(Konuşan Nesiller-Talking Generation İngilizce Modeli) metodu kullanılmaktadır. Bu metod ile öğrenciler İngilizce dilini bütünsel bir şekilde yaşayarak öğrenmektedir. Böylelikle öğrenciler hem uluslararası dil sınavlarına hem de üniversitelerin yabancı dil atlama sınavlarına hazır olacak şekilde bir eğitim almaktadır. Genişletilmiş MEB müfredatına ek olarak Avrupa Birliği Dil Öğretimi Çerçeve Programı ve Küresel Dil Ölçeği'ne uygun bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. 


Egebil Eğitim Kurumları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Egebil Eğitim Kurumları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Egebil Eğitim Kurumları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Egebil Eğitim Kurumları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum