fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tevfik Fikret İlkokulu

Özel Tevfik Fikret İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Tevfik Fikret İlkokulu Hakkında

Kaliteli eğitimi, alanında uzman profesyonel eğitimcileri ve eksiksiz fiziksel donanımı ile İzmir Bornova’da bulunan Özel Tevfik Fikret İlkokulu çocukların eğitim ve gelişimlerini en üst düzeyde sağlayan bir okuldur. Başarıya ulaşma sürecinde öğrencilerini en iyi şekilde motive edip desteklerken, ezbere sistemden uzak, yenilikçi eğitim anlayışları belirleyerek ilerleyen bir kurumdur. Okulda bulunan kapalı spor salonu, sanat atölyesi alanı ve müzik odası, çocukların yaratıcılıklarının, özgüvenlerinin, kendilerini ifade edebilme yetilerinin, beden ve kas gelişimlerinin sağlandığı etkinliklerin yapıldığı alanlardır. Sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve ikindi kahvaltıları taze ve organik gıdalardan hazırlanmakta ve okul yemekhanesinde sunulmaktadır. Öğrencilerin gelişimlerini destekleyecek besin değeri hesaplanarak oluşturulmuş eğlenceli menüler yemek programına eklenmektedir. Öğrencilerin aldığı eğitimler içerisinde drama, tiyatro, seramik, dekoratif sanatlar, görsel sanatlar, bale eğitimi öğrencilerin sanata karşı kabiliyetlerinin ortaya çıkarılması açısından önem arz etmektedir. Bunlara ek olarak akıl ve zeka oyunları, satranç, jimnastik gibi etkinlik ve aktiviteler de sunulmaktadır. Özel Tevfik Fikret İlkokulu, rehberlik servisi iş birliğiyle öğrenci velileri ile toplantılar düzenlemektedir. Toplantı esnasında bir de psikolojik danışman bulunmaktadır. Öğrencilerin, özgüvenli, başarılı, mutlu, kendini ifade edebilen, iki yabancı dili etkili kullanabilen, özgür düşünebilen bireyler olarak sonraki eğitim kurumlarında ve hayatlarında başarılı olmaları hedeflenmektedir. Özel Tevfik Fikret İlkokulu'nda tüm öğrencilere yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve Fransızca dersleri verilmektedir. Yabancı dil derslerinde okuma, yazma, anlama ve dinleme aşamalarını içeren konular işlenmektedir. Veliler ile sıkılıkla görüşmelerin yapıldığı okulda hem velilere çocuklarının durumları hakkında bilgiler verilmekte, hem de ailelerin çocuklara doğru yaklaşımları konusunda onlarla bilgi paylaşımında bulunulmaktadır.

Yorumlar (4)

 • eg

  Koşulsuz sevgi ve evrensel bilgi ilkesi çerçevesinde hareket eden harika bir okul

 • Veli

  Gelen öğrenci profili kaliteli.Okulun yakınlarında oturuyorum çocukları hiç bahçede görmedim nerdeyse. Okul fazla disiplinli sanırım, çocuk sesleri hiç duyulmuyor.

 • AA

  Çağdaş duruşu ve eğitmenleri ile harika okul, doğru karar vermişiz.

 • Veli

  Oğlum iyi ki böyle bir okulda okuyor, emeği geçen herkese teşekkürler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tevfik Fikret İlkokulu İletişim Bilgileri

Erzene Mahallesi, Ankara Caddesi, No:172/168, Bornova / İzmir
0 232 373 71** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum