fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tevfik Fikret Okulları

Tevfik Fikret Okulları'nın yenilikçi eğitim anlayışına, fiyatlarına, okullarının fotoğraflarına ve kampüs bilgilerine kolaylıkla zaman kaybetmeden ulaşın!

Tevfik Fikret Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Tevfik Fikret Okulları Anaokullar

Tevfik Fikret Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Tevfik Fikret Okulları İlkokullar

Tevfik Fikret Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Tevfik Fikret Okulları Ortaokullar

Tevfik Fikret Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Tevfik Fikret Okulları Liseler

Tevfik Fikret Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Tevfik Fikret Okulları Hakkında

  • Tevfik Fikret Okulları'nda Eğitim

Tevfik Fikret Okulları Fransa ve İsviçre gibi yurt dışında önemli bölgelerde görev alan akademik kadrosu ile öğrencilerine ağırlıklı olmak üzere Fransızca eğitim vermektedir. Daha donanımlı ve nitelikli bireyler hazırlamak amacı ile 1964 yılından bu yana kapsamlı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Tevfik Fikret Okulları ilk olarak Ankara Özel Ortaokulu olarak eğitim hayatına başlamıştır. Kuruluşundan 3 sene sonra ismini günümüzdeki haline çevirerek bir marka yaratmıştır. Köklü bir geçmişe sahip olan Tevfik Fikret Okulları, çağdaş eğitim ortamlarında son derece teknolojik bir yapıda eğitim çalışmalarını devam ettirmektedir. Anaokulundan, üniversiteye hazırlık sürecine kadar öğrencilerin en etkili eğitimi alabilmesi için çalışmaktadır Çağın gerekliliklerini ve teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli bir öğrenim süreci oluşturmaktadır.


Tevfik Fikret Okulları Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda hazırladığı eğitim uygulamalarında öğrencilerinin her alanda donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmasında aktif rol oynamaktadır. Kendilerini geliştiren, öğrenmeyi seven, dünya topluluğunda çağdaş bireyler olmalarını sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdüren köklü bir kurumdur. Tevfik Fikret Okulları, öğrenciyi merkeze alan, öğrenim süreci boyunca önceliği öğrenmeye devşiren kurum nitelikli bireyleri dünya senaryosunda aktif rol oynamaya hazırlamaktadır. Türkçeyi etkili bir biçimde kullanabilen, Fransızca ve İngilizceyi ana dili gibi kullanabilen bireyleri topluma kazandırmak amacı ile çok yönlü düşünebilen akademik kadrosu ile hizmetlerini devam ettirmektedir.


Tevfik Fikret Anaokulları

Öğrenci gelişiminde yüzde yetmişin üzerinde etki sahibi olan okul öncesi dönemde Tevfik Fikret Anaokulları yenilikçi eğitim modelleri ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren, çağın getirilerini takip eden özel okul, öğrencisine en doğru eğitimi verebilmek için sürekli öğrenmeye hazırdır. Psikolojisi güçlü, sosyal alanlarda etkili, mutlu ve problem çözme becerisi yüksek çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda Tevfik Fikret Okulları'nda hazırlanan okul öncesi eğitim programları ile birlikte zengin öğretim içerikleri sunmaktadır. Okul öncesi eğitim yetkinliklerine sahip nitelikli öğretmenler eşliğinde öğrencilerin gelişimi her zaman en üst seviyelere çıkarılmaktadır.


Tevfik Fikret Anaokulları'nın hazırladığı eğitim programı öğrencilerin her açıdan gelişiminin yanı sıra bütün bu gelişim alanlarında onların yetersizliklerini önlemeyi amaçlamaktadır. Öğrencileri birebir takip eden özel okul, takibi sonucunda eksik gördüğü her alanda öğrencilerin gelişimine katkı sağlamaktadır.


Küçük yaştaki öğrenciler oyun aracılığı ile öğrenmektedir. Bunun bilincinde olan Özel Tevfik Fikret Anaokulları, öğrencilerini oyunla eğitir-öğretir, kendisini net ifade etmesini oyun sırasında sağlar, düşünme becerilerini oyun esnasında geliştirir. 21. yüzyılın gereksinim duyduğu her konuda küçük yaştan itibaren öğrencilerini geliştirir.


Tevfik Fikret İlkokulu ve Ortaokulu

Eleştirel ve analitik düşünme becerisine sahip bireyleri hayata hazırlamak adına anaokulundan itibaren kapsamlı eğitim içerikleri oluşturarak öğrencilerini sıkmadan eğitir, okula bağlılığını ve öğrenme isteklerini artırır. Tevfik Fikret İlkokulları, öğrenme isteği yüksek bireyler yetiştirmek adına eğitim programları oluşturmaktadır. Alanında etkili beceriye sahip eğitmen kadrosu ile öğrencilere en doğru eğitimi sunmayı amaçlamaktadır. Küçük yaşta temeli atılan her bilgiyi ilkokul seviyesinde de destekleyerek öğrencilerin kaliteli bir öğrenim süreci yaşamasını hedeflemektedir. Özel Tevfik Fikret İlkokulu, öğrenci merkezli bakış açısı beraberinde öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.


Tevfik Fikret Ortaokulları, öğrencilerinin daha akademik bir eğitim almasını destekleyerek liseye açılan bu süreçte öğrenim çalışmalarını çeşitlendirmektedir. Öğrencilerinin birbirinden bağımsız farklı bireyler olduğunun bilincinde olarak onların amaçları ve hedefleri doğrultusunda yönlendirmeler sağlayarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin en az bir hobi edinmesini isteyen Özel Tevfik Fikret Ortaokulları, hobi, atölye ve kulüp dersleri oluşturmaktadır. Öğrencilerin fiziksel, bilişsel, duygusal ve zihinsel gelişimlerini yakından takip ederek onların kaliteli bir eğitim süreci yaşamasını amaçlamaktadır.


Tevfik Fikret Liseleri

Özgün bir mimariye sahip eğitim binasında öğrencilerin teknolojik eğitim imkanları ile kapsamlı bir öğrenim görmesini desteklemektedir. Öğrencileri hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemelerini destekleyerek onların geleceğe hazır bireyler olmalarını sağlamaktadır. Hazırlık sınıfı da bulunan Tevfik Fikret Anadolu Lisesi, yabancı dil ağırlıklı eğitimini sürdürmektedir. Öğrencilerini Fransızca dil eğitimi konusunda çeşitli yetkinliklere sahip bireyler olarak yetişmesini desteklemektedir. Güçlü akademik kadrosu ile birlikte öğrencilerinin eksiksiz bir biçimde üniversite sınavlarına hazırlanmalarını amaçlamaktadır. Oluşturduğu eğitim modelleri ile birlikte öğrencilerinin ölçme ve değerlendirme sınavlarından belirli bir seviyenin üzerinde olmalarını sağlamaktadır. Yoğunlaşan eğitim tempolarının öğrencileri olumsuz etkilememesi adına eğlenceli öğrenim çalışmaları sürdürerek onları psikolojik olarak rahatlatmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin sorun ya da problemlerini yakından takip eden, oluşan ya da oluşabilecek problemleri önceden tespit edip gelişimlerine doğrudan katkı sağlayan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de Tevfik Fikret Okulları'nda bulunan hizmetlerdendir.


Tevfik Fikret Lisesi, yabancı dil ağırlıklı olarak eğitim faaliyetlerini devam ettirmektedir. Fransızca dil eğitiminin yanında öğrencilerine İngilizce dil eğitimi de sunarak onların küresel ortamlarda kendilerini ifade edebilen bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Ana dilini etkin kullanabilen, sosyal, donanımlı ve özgüvenli bireyler yetiştirebilmek adına çok yönlü eğitim içerikleri Özel Tevfik Fikret Liseleri'nde sunulmaktadır.

Tevfik Fikret Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Tevfik Fikret Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Tevfik Fikret Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Tevfik Fikret Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum