fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tevfik Fikret Okulları

Tevfik Fikret Okulları'nın yenilikçi eğitim anlayışına, fiyatlarına, okullarının fotoğraflarına ve kampüs bilgilerine kolaylıkla zaman kaybetmeden ulaşın!

Tevfik Fikret Okulları'nda Eğitim

Tevfik Fikret Okulları Fransa ve İsviçre gibi yurt dışında önemli bölgelerde görev alan akademik kadrosu ile öğrencilerine ağırlıklı olmak üzere Fransızca eğitim vermektedir. Daha donanımlı ve nitelikli bireyler hazırlamak amacı ile 1964 yılından bu yana kapsamlı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Tevfik Fikret Okulları ilk olarak Ankara Özel Ortaokulu olarak eğitim hayatına başlamıştır. Kuruluşundan 3 sene sonra ismini günümüzdeki haline çevirerek bir marka yaratmıştır. Köklü bir geçmişe sahip olan Tevfik Fikret Okulları, çağdaş eğitim ortamlarında son derece teknolojik bir yapıda eğitim çalışmalarını devam ettirmektedir. Anaokulundan, üniversiteye hazırlık sürecine kadar öğrencilerin en etkili eğitimi alabilmesi için çalışmaktadır Çağın gerekliliklerini ve teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli bir öğrenim süreci oluşturmaktadır.


Tevfik Fikret Okulları Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda hazırladığı eğitim uygulamalarında öğrencilerinin her alanda donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmasında aktif rol oynamaktadır. Kendilerini geliştiren, öğrenmeyi seven, dünya topluluğunda çağdaş bireyler olmalarını sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdüren köklü bir kurumdur. Tevfik Fikret Okulları, öğrenciyi merkeze alan, öğrenim süreci boyunca önceliği öğrenmeye devşiren kurum nitelikli bireyleri dünya senaryosunda aktif rol oynamaya hazırlamaktadır. Türkçeyi etkili bir biçimde kullanabilen, Fransızca ve İngilizceyi ana dili gibi kullanabilen bireyleri topluma kazandırmak amacı ile çok yönlü düşünebilen akademik kadrosu ile hizmetlerini devam ettirmektedir.


Tevfik Fikret Anaokulları

Öğrenci gelişiminde yüzde yetmişin üzerinde etki sahibi olan okul öncesi dönemde Tevfik Fikret Anaokulları yenilikçi eğitim modelleri ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren, çağın getirilerini takip eden özel okul, öğrencisine en doğru eğitimi verebilmek için sürekli öğrenmeye hazırdır. Psikolojisi güçlü, sosyal alanlarda etkili, mutlu ve problem çözme becerisi yüksek çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda Tevfik Fikret Okulları'nda hazırlanan okul öncesi eğitim programları ile birlikte zengin öğretim içerikleri sunmaktadır. Okul öncesi eğitim yetkinliklerine sahip nitelikli öğretmenler eşliğinde öğrencilerin gelişimi her zaman en üst seviyelere çıkarılmaktadır.


Tevfik Fikret Anaokulları'nın hazırladığı eğitim programı öğrencilerin her açıdan gelişiminin yanı sıra bütün bu gelişim alanlarında onların yetersizliklerini önlemeyi amaçlamaktadır. Öğrencileri birebir takip eden özel okul, takibi sonucunda eksik gördüğü her alanda öğrencilerin gelişimine katkı sağlamaktadır.


Küçük yaştaki öğrenciler oyun aracılığı ile öğrenmektedir. Bunun bilincinde olan Özel Tevfik Fikret Anaokulları, öğrencilerini oyunla eğitir-öğretir, kendisini net ifade etmesini oyun sırasında sağlar, düşünme becerilerini oyun esnasında geliştirir. 21. yüzyılın gereksinim duyduğu her konuda küçük yaştan itibaren öğrencilerini geliştirir.


Tevfik Fikret İlkokulu ve Ortaokulu

Eleştirel ve analitik düşünme becerisine sahip bireyleri hayata hazırlamak adına anaokulundan itibaren kapsamlı eğitim içerikleri oluşturarak öğrencilerini sıkmadan eğitir, okula bağlılığını ve öğrenme isteklerini artırır. Tevfik Fikret İlkokulları, öğrenme isteği yüksek bireyler yetiştirmek adına eğitim programları oluşturmaktadır. Alanında etkili beceriye sahip eğitmen kadrosu ile öğrencilere en doğru eğitimi sunmayı amaçlamaktadır. Küçük yaşta temeli atılan her bilgiyi ilkokul seviyesinde de destekleyerek öğrencilerin kaliteli bir öğrenim süreci yaşamasını hedeflemektedir. Özel Tevfik Fikret İlkokulu, öğrenci merkezli bakış açısı beraberinde öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.


Tevfik Fikret Ortaokulları, öğrencilerinin daha akademik bir eğitim almasını destekleyerek liseye açılan bu süreçte öğrenim çalışmalarını çeşitlendirmektedir. Öğrencilerinin birbirinden bağımsız farklı bireyler olduğunun bilincinde olarak onların amaçları ve hedefleri doğrultusunda yönlendirmeler sağlayarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin en az bir hobi edinmesini isteyen Özel Tevfik Fikret Ortaokulları, hobi, atölye ve kulüp dersleri oluşturmaktadır. Öğrencilerin fiziksel, bilişsel, duygusal ve zihinsel gelişimlerini yakından takip ederek onların kaliteli bir eğitim süreci yaşamasını amaçlamaktadır.


Tevfik Fikret Liseleri

Özgün bir mimariye sahip eğitim binasında öğrencilerin teknolojik eğitim imkanları ile kapsamlı bir öğrenim görmesini desteklemektedir. Öğrencileri hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemelerini destekleyerek onların geleceğe hazır bireyler olmalarını sağlamaktadır. Hazırlık sınıfı da bulunan Tevfik Fikret Anadolu Lisesi, yabancı dil ağırlıklı eğitimini sürdürmektedir. Öğrencilerini Fransızca dil eğitimi konusunda çeşitli yetkinliklere sahip bireyler olarak yetişmesini desteklemektedir. Güçlü akademik kadrosu ile birlikte öğrencilerinin eksiksiz bir biçimde üniversite sınavlarına hazırlanmalarını amaçlamaktadır. Oluşturduğu eğitim modelleri ile birlikte öğrencilerinin ölçme ve değerlendirme sınavlarından belirli bir seviyenin üzerinde olmalarını sağlamaktadır. Yoğunlaşan eğitim tempolarının öğrencileri olumsuz etkilememesi adına eğlenceli öğrenim çalışmaları sürdürerek onları psikolojik olarak rahatlatmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin sorun ya da problemlerini yakından takip eden, oluşan ya da oluşabilecek problemleri önceden tespit edip gelişimlerine doğrudan katkı sağlayan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de Tevfik Fikret Okulları'nda bulunan hizmetlerdendir.


Tevfik Fikret Lisesi, yabancı dil ağırlıklı olarak eğitim faaliyetlerini devam ettirmektedir. Fransızca dil eğitiminin yanında öğrencilerine İngilizce dil eğitimi de sunarak onların küresel ortamlarda kendilerini ifade edebilen bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Ana dilini etkin kullanabilen, sosyal, donanımlı ve özgüvenli bireyler yetiştirebilmek adına çok yönlü eğitim içerikleri Özel Tevfik Fikret Liseleri'nde sunulmaktadır.

Ankara Tevfik Fikret Okulları Tanıtım Filmi
İzmir Tevfik Fikret Okulları Tanıtım Filmi
Tevfik Fikret Okulları Fiyatları

Ankara Tevfik Fikret Okulları Fiyatları 2024

Ankara Tevfik Fikret Okulları 2024 - 2025 kayıt ücretlerinin ne kadar olacağını belirledi. Aşağıda yer alan fiyatlara KDV dahilken, anaokulu öğrencileri için yemek zorunludur.

Ankara Tevfik Fikret Okulları 2024 - 2025 Eğitim Dönemi Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 197.285 TL - 385.000 TL 71.500 TL
İlkokul 171.457 TL - 302.500 TL 66.000 TL
Ortaokul 171.457 TL - 302.500 TL 60.500 TL
Lise 171.457 TL - 308.000 TL 60.500 TL
Tevfik Fikret Okulları İndirimleri
Tevfik Fikret Okulları Yorumları
Devamını Gör
Tevfik Fikret Okulları'nda Eğitim
Ankara Tevfik Fikret Okulları Tanıtım Filmi
İzmir Tevfik Fikret Okulları Tanıtım Filmi
Tevfik Fikret Okulları Fiyatları
Tevfik Fikret Okulları Galeriler
Tevfik Fikret Okulları Yorumları

Tevfik Fikret Okulları Kampüsleri

Tevfik Fikret Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ankara Tevfik Fikret Okulları Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ankara Tevfik Fikret Anaokulu, 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere 12 kişilik sınıflarda tam gün eğitim vermektedir....
Tevfik Fikret Okulları Bornova Kampüsü
İzmir / Bornova
comment-icon 4 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Kaliteli eğitimi, alanında uzman profesyonel eğitimcileri ve eksiksiz fiziksel donanımı ile İzmir Bornova’da bulunan Öze...
İzmir Tevfik Fikret Okulları Konak Kampüsü
İzmir / Konak
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İzmir Tevfik Fikret Anadolu Lisesi, İzmir'in Konak ilçesinde bulunan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, butik yapıda...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Tevfik Fikret Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum