fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

ALKEV Okulları

ALKEV Okulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşın. ALKEV Okulları'nın; fotoğraf galerilerine, tanıtım yazılarına, veli yorumlarına göz atın.

ALKEV Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

ALKEV Okulları Anaokullar

ALKEV Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

ALKEV Okulları İlkokullar

ALKEV Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

ALKEV Okulları Ortaokullar

ALKEV Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

ALKEV Okulları Liseler

ALKEV Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

ALKEV Okulları Hakkında

  • Eğitime Bakış
  • Tanıtım Filmi

ALKEV OKULLARI

ALKEV Okulları Büyükçekmece'de kurulmuş doğanın içinde, öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü detayın düşünüldüğü bir eğitim kompleksi ile hizmet vermektedir. Okul bünyesinde açık ve kapalı spor salonu ve 18.000 m2 yeşil alanı ile öğrencilerin gelmekten keyif aldığı bir yuvaya dönüştürülmüştür. Kampüs öğrencilerin huzur ve güven içinde eğitim görmesini sağlayacak tüm donanımlara sahip olmanın dışında, teknolojik altyapısı sayesinde daha nitelikli bir eğitim sunmaktadır. ALKEV Okulları, anaokulundan lise sona kadar etkin ve katılımcı ve katılımcı eğitim modeliyle uluslararası arenada başarı elde edebilecek akademik yeterliliğe sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bilginin ezberlendiği değil, elde edilip kullanılabildiği ortamlar ile bilgiyi kullanarak akıllarında pekiştirmelerini isteyen okul bu amaca uygun eğitim programı ile lider okul olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


ALKEV Okulları, öğrencilerin isteklerini anlayabilmek için onları sürekli dinler ve her biri alanında uzman eğitim kadrosu ile beklentileri karşılamaya ve ihtiyaçlara cevap vermeye çalışmaktadır. Öğretmenlerin tecrübelerini ve akademik bilgilerini öğrencilerine doğru ve öğrencilere yarar sağlayacak şekilde aktarılması için öğretmenlerde motive edilmekte ve öğrenciler ile iç içe olmaları sağlanmaktadır.


ALKEV Okulları öğrencilerinin akademik başarı kazanabilmelerini sağlayacak eğitimi verirken, sanatsal, sportif ve kültürel aktivitelerle de onların hayata bakış açısını değiştirmekte, potansiyellerini keşfedebilmelerine olanak sağlamaktadır. Bu bağlamda öğrencilerin isteği doğrultusunda açılan kulüpler ile dönem boyu etkinlikler düzenlenmekte ve her öğrencinin seçtiği kulüpte aktif bir şekilde rol alması amaçlanmaktadır. Bu kulüpler ile öğrenciler estetik bir bakış açısı kazanmakta ve zevk sahibi insanlar olarak mezun olmaktadırlar.


ALKEV Okulları, Alman Liseler Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından kurulmuş bir okul olduğundan birinci yabancı dil olarak Almancayı seçmiştir. Almanca dersleri modern bir eğitim anlayışı ile öğrencilerin seviye farkları dikkate alınarak verilmektedir. Öğrencilerin öğrendikleri dili kullanabilecekleri ortamlar yaratılmakta böylece öğrenilenler pekiştirilmektedir. Bunun dışında evrensel bir dil olan İngilizce dersleri ikinci yabancı dil olarak öğretilmektedir.


ALKEV Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

ALKEV Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

ALKEV Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

ALKEV Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum