fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Altın Eğitim Okulları

Altın Eğitim Okulları hakkında merak ettiğiniz her bilgiye kolaylıkla ulaşın. Altın Eğitim Okulları fiziksel imkanları, fiyatları ve daha fazlasına hızlıca ulaşın.

Altın Eğitim Okulları'nda Eğitim

Altın Eğitim Okulları 1997 yılında Ankara’da kurulan bir eğitim kurumudur. Etimesgut ilçesinde bulunan kurum bünyesinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve güzel sanatlar lisesi kademeleri bulunmaktadır. Köklü bir eğitim kurumu olan Altın Eğitim Koleji, öğrencilerin akademik başarısındaki en önemli faktörün öğretmenler olduğuna inanmaktadır. Okulda bulunan öğretmenler, her biri alanında uzman, deneyimli eğitimcilerden oluşmaktadır. Nitelikli öğretmen kadrosuyla kurum, bölgede en çok dikkat çeken okullardandır.

Öğrencilerin eğitim hayatına ve ilkokul kademesine hazır olabilmeleri için okul öncesi eğitim oldukça önemlidir. Bunun bilincinde olan Altın Eğitim Okulları, çoklu zeka eğitim yaklaşımı doğrultusunda hazırlanan anaokulu eğitim programları ile çocukların eğitim hayatına kaliteli bir başlangıç yapmalarını sağlamaktadır. İlkokul ve ortaokul kademelerinde öğrencilerin gelişimlerini yakından takip eden kurum, öğrencilerin donanımlı bireyler olarak lise kademesine geçmesini sağlamaktadır. Anadolu lisesinde eğitim gören öğrencilere verilen yoğun akademik eğitim ile öğrencilerin en iyi üniversitelere yerleştirilmesi hedeflenmektedir. Güzel sanatlar lisesinde eğitim gören öğrencilere alanlarına yönelik verilen mesleki, sanatsal ve kültürel eğitimler ile öğrencilerin yeteneklerine yönelik nitelikli programlar uygulanmaktadır.

Missouri Üniversitesine bağlı Mizzou Academy ile işbirliği içerisinde olan Altın Eğitim Kurumları, anadolu lisesinden mezun olan öğrencilere çift diploma alma fırsatı sunmaktadır. Bu anlaşma doğrultusunda anadolu lisesi öğrencileri müfredata ek olarak Mizzou Academy’den ders alabilmektedir. Belirlenen kredi sayısını başarıyla tamamlayan öğrencilere tüm dünyada geçerliliği olan bir lise diploması verilmektedir. Bu diploma ile öğrenciler tüm dünyada bulunan üniversitelere başvuru yapabilmektedir. Ayrıca bu diploma sayesinde öğrenciler üniversite başvurularında istenen ulusal ve uluslararası birçok sınavdan muaf tutulmaktadır.

Öğrencileri hem ulusal hem de uluslararası sınavlara hazırlayan Altın Eğitim Okulları, öğrencilerin dil gelişimlerine oldukça önem vermektedir. Okul öncesi dönemde ana dil eğitimine ek olarak verilmeye başlanan İngilizce eğitimleri ile çocuklarda dil becerisinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Ortaokul kademesine kadar öğrencilerin İngilizce seviyeleri okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında üst seviyelere çıkarılmaktadır. Altın Eğitim Okulları'nda ortaokul kademesinden itibaren öğrencilere ikinci yabancı dil olarak Fransızca eğitimi verilmektedir. Lise kademesinden mezun olan öğrencilerin hem İngilizce hem de Fransızca dillerinde yeterli yetkinliğe ulaşmaları amaçlanmaktadır. Yabancı dil eğitimi programları öğrencilerin aynı zamanda farklı kültürler hakkında da bilgi edinmesi üzerine tasarlanmaktadır.

Altın Eğitim Okulları burs ve indirim fırsatları ile öğrencilerini okula kaydettirmek isteyen ailelere kolaylıklar sağlamaktadır.

Altın Eğitim Okulları Tanıtım Filmi
Altın Eğitim Okulları Anaokulu ve İlkokul Hakkında
Altın Eğitim Okulları Ortaokul ve Lise Hakkında
Altın Eğitim Okulları İndirimleri
Altın Eğitim Okulları Yorumları
Devamını Gör
Altın Eğitim Okulları'nda Eğitim
Altın Eğitim Okulları Tanıtım Filmi
Altın Eğitim Okulları Anaokulu ve İlkokul Hakkında
Altın Eğitim Okulları Ortaokul ve Lise Hakkında
Altın Eğitim Okulları Galeriler
Altın Eğitim Okulları Yorumları

Altın Eğitim Okulları Kampüsleri

Altın Eğitim Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Altın Eğitim Okulları Etimesgut Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 40 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Altın Eğitim Okulları İlkokulu, öğrenci merkezli bir eğitim anlayışını benimseyen, yenilikçi bir kurumdur. Okul, "D...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Altın Eğitim Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum