fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Arev Okulları

Arev Okulları hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşın. Arev Okulları fiyatları, liseleri ve erken kayıt dönemleri ile ilgili bilgi alın.

Arev Okulları'nda Eğitim

Değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte öğrencilerinin en doğru eğitimi alabilmesini amaçlamaktadır. Arev Okulları çözüm odaklı, ileri görüşlü, çok yönlü düşünebilen, idealist ve çağdaş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerinin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onlara uygun eğitim programları oluşturmaktadır. Her öğrenci özeldir ilkesinden hareketle çok yönlü bir süreç oluşturmaktadır. Bünyesindeki öğrencilerin eğitim alanındaki eksiklerini etkili bir biçimde karşılayarak onlara kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır.


Anaokulundan liseye kadar eğitim hizmeti sunan Arev Okulları, öğrencilerinin donanımlı bireyler olmalarını hedeflemektedir. Özel okul, oluşturduğu eğitim programlarıyla öğrencilerin akademik, sosyal, sportif ve kültürel alanlarda gelişimlerini destekleyerek nitelikli karakterler yetiştirmektedir. Arev Okulları, eğitimin kalıcılığını artırmak adına ekstra eğitim faaliyetleri düzenlemektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda çağın getirilerini yakından takip etmektedir. Öğrencilerinin ihtiyaçlarını bilerek bunlara göre hareket etmektedir. Kurum, yenilikçi eğitim anlayışı sayesinde akıcı bir eğitim sunmaktadır.


Arev Okulları, öğrencilerinin okula bağlılığını artırmak ve öğrenmeyi öğretmek adına çeşitli faaliyetler düzenlemektedir. Etkili eğitim içerikleriyle birlikte öğrencilerinin her açıdan gelişimini destekleyerek ayrıcalıklı bir program oluşturmaktadır. Öğrencilerinin ne istediğini bilen, geleceğe bakabilen ve çok yönlü düşünebilen kişiler olmasını sağlamaktadır. Okulda sunulan eğitim, Milli Eğitim Bakanlığı eğitim programı çerçevesinde uzman kişiler tarafından hazırlanarak öğrencilere aktarılmaktadır. Eğitimdeki kalıcılığı sağlayabilmek adına Arev Okulları, teoride sunulan bilgilerin pratiğe dökümünü kolaylaştırmaktadır. Okul bünyesinde bulunan atölyeler ve laboratuvarlarla öğrencilerin uygulama yapma imkanını sağlamaktadır. Böylelikle öğrenciler duydukları bilgileri somut bir biçimde inceleme fırsatı yakalayabilmektedir. Köklü bir kurum olan Arev Okulları, öğrencilerinin hedefleri doğrultusunda ilerlemelerinde aktif eğitim modelleri oluşturmaktadır. Başarı ilk adımdan itibaren başlamaktadır. Okul öncesinden lise seviyesine kadar katlanarak ilerleyen bir eğitim programı oluşturmaktadır. Böylelikle öğrencilerine sunduğu eğitimi hayata entegre etmektedir.


Arev Okulları Anaokulu

Anaokulu eğitim seviyesi bireyler için oldukça önemlidir. Arev Anaokulu eğitimin temeli niteliğinde olan bu dönemde öğrencilerinin kaliteli bir öğrenim görmesini sağlamaktadır. Arev Okulları Anaokulu her öğrencinin içinde var olan yetenekleri ön plana çıkarmaktadır. Kurum, okul öncesinde öğrencilerin bilişsel ve sanatsal alanlardaki yeteneklerini keşfetmelerini sağlamaktadır. Özel anaokulu, samimi bir eğitim ortamı oluşturarak onların geleceğe sağlam adımlar atmasını hedeflemektedir. Küçük yaştaki öğrenciler ilk etrafa baktıklarında sevgi ve güven istemektedir.


Arev Okulları Anaokulu'nda eğitim veren öğretmenler öğrencilerin bu ihtiyacını en doğru biçimde karşılamaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmekte temel basamak olan anaokulu seviyesinde sunulan ayrıcalıklı eğitim, nitelikli bireyler oluşturmaktadır. Okul, tek düze eğitim yaklaşımlarından uzak olarak öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Öğrencilerinin tüm branşlarda başarılı olmasını beklemeden onların ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlara yönelmesini sağlamaktadır. Okul öncesinde öğrencilerin fiziksel ve zihinsel becerileri geliştirilmektedir. Öğrencilerinin keşfedilmemiş yeteneklerini ön plana çıkararak onların donanımlı bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Okul öncesi dönemde Arev Okulları Anaokulu; okuma-yazma, matematik, drama gibi eğitimler vermektedir. Öğrencilerini ilkokul seviyesine etkili eğitim faaliyetleriyle hazırlamaktadır.


Arev Okulları İlkokulu

Teknoloji kuşağı öğrencilerine doğru eğitim verebilmek adına Arev Okulları İlkokulu kapsamlı bir süreç hazırlamaktadır. Okul eğitim alanlarını öğrenci ihtiyaçları doğrultusunda donatarak onların gereksinimlerini en etkili biçimde karşılamaktadır. Akademik eğitim hayatına ilk basamak olarak nitelendirilebilen ilkokul seviyesinde öğrencilerin temel yetenekleri şekil almaktadır. Akıcı konuşabilme, kendini ifade edebilme, sosyal bireyler olabilmeleri için okulda aktif faaliyetler düzenlenmektedir. Arev Okulları, şeffaf bir eğitim ortamı yaratarak öğrencilerin kendilerini yabancı hissetmeden net bir şekilde ifade edebilmesi sağlanmaktadır. Arev Okulları İlkokulu'nda görev alan güçlü akademik kadrosuyla birlikte öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilmekte ve etkili bir süreç işlenmektedir. Başarılı bireyler yetiştirmekte temel adımlardan birisi olan ilkokul seviyesinde ayrıcalıklı çalışmalar uygulanmaktadır. Büyük, ferah ve geniş eğitim ortamlarında öğrencilerin hayal güçlerini genişletebilecekleri çalışmalar da yapılmaktadır.


Arev Okulları Ortaokulu

İlköğretimin ikinci kademesi olan ortaokul seviyesinde Arev Okulları öğrencilerin ihtiyaçlarını düşünerek çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Arev Okulları Ortaokulu, öğrencilerinin sağlıklı bir gelişim süreci yaşayabilmeleri için gerekli kazanımları onlara aktarmaktadır. Öğrencilerinin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak çok yönlü bir model oluşturulmaktadır. Ortaokul seviyesinde akademik ağırlıklı bir eğitim sunulmaktadır. Öğrencilerin hedef belirlemelerinin yapıldığı bu dönemde rehber öğretmenler onlara destek olmaktadır. Yoğunlaşan eğitim temposunu çeşitli faaliyet ve aktivitelerle eğlenceli hale getiren Arev Okulları ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.


Arev Okulları Fen ve Anadolu Lisesi

Arev Okulları Liseleri, öğrencilerinin bireysel gelişimlerini maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Oluşturduğu eğitim programlarıyla birlikte onların donanımlı bireyler olmalarını hedeflemektedir. Özel okul, güçlü akademik kadrosuyla birlikte öğrencilerin sınavlara hazırlanmalarını desteklemektedir. Ulusal ve uluslararası sınavlarda öğrencilerinin başarıyı yakalayabilmelerini amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda kapsamlı bir öğrenim süreci oluşturmaktadır. Arev Okulları Liseleri, doğru ve sistematik bir çalışma düzeni oluşturarak etkili bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilerinin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onlara özgü eğitim modelleri hazırlamaktadır. Dönem içerisinde öğrencilere deneme sınavları ve testler yapılmaktadır. Kurum, ders durum takipleri oluşturarak öğrencilerin eksiklerini görmeleri sağlanmaktadır. Doğru bir öğrenim sunabilmek adına kurslar, etütler ve çalışma programları Arev Okulları'nda oluşturulmaktadır.


Arev Okulları Anadolu Lisesi, öğrencilerinin 21. yüzyıl gereksinimlerinden birisi haline gelen İngilizce dil eğitimi konusunda aktif faaliyetler düzenlemektedir. Kurum, dil sınıfları oluşturarak öğrencilerin Türkçe dilini kullanabildiği gibi yabancı dil kullanabilmesini sağlamaktadır. Lise döneminde ağırlaşan derslerden öğrencilerin olumsuz etkilenmemesi adına kurum bünyesindeki rehberlik hizmeti etkili faaliyetler düzenlemektedir. Öğrencilerinin hedef belirlemelerinde destek veren rehber öğretmenler aynı zamanda onların bu süreçten olumsuz etkilenmemelerini de sağlar.


Arev Okulları Tanıtım Filmi
Arev Okulları İndirimleri
Arev Okulları Yorumları
Devamını Gör
Arev Okulları'nda Eğitim
Arev Okulları Tanıtım Filmi
Arev Okulları Galeriler

Arev Okulları Kampüsleri

Arev Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Arev Okulları Beylikdüzü Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Beylikdüzü 'nde bulunan Özel Arev Okulları Anaokulu 10.000 metrekare gibi büyük bir alan üzerine kurulu kampüsü...
Sultangazi Arev Okulları Anadolu Lisesi Kampüsü
İstanbul / Sultangazi
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Sultangazi Arev Okulları Anadolu Lisesi, İstanbul'un Sultangazi ilçesinde yer alan özel bir lisedir. Kurumun kurulu...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Arev Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum