fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Asil Okulları

Asil Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Asil Okulları'nda Eğitime Bakış

ASİL OKULLARI'NDA EĞİTİM

Asil Okulları, ezberci eğitim modellerinden uzak kalarak öğrencilerinin öğrendiklerini uygulayabilecekleri ortamlarda sunmakta ve geleceğin nitelik sahibi bireylerinin her açıdan donanım sahibi olmaları adına çalışmalarını emin adımlarla sürdürmektedir. Alanında uzman öğretmen kadrosuyla dikkat çeken kurum, branş derslerini daha etkili bir şekilde yürütebilmek adına teknolojik sınıflarda hizmet sunmaktadır.


Asil Okulları, kurumlarında yer alan kulüp faaliyetlerine her öğrencinin katılmasını amaçlamaktadır. Bu doğrultu birçok farklı kulübe sahip olan okulda öğrenciler dilediklerine katılabilmektedirler. İlgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirebilme ve keşfedebilme şansı yakalayan öğrenciler bütüncül bir yapı içerisinde eğitim almış olmaktadırlar. Ortalama sınıf mevcutlarını düşük tutarak her öğrencisi ile tek tek ilgilenen Asil Okulları, bu noktada öğrencilerini yakından tanıma imkan yakalamaktadır. Bu noktada da öğrencilerinin özelliklerini göz önünde bulundurarak kendilerine en uygun meslek seçimi yapabilmelerinden onlara yol göstermektedir.


Asil Koleji, öğrencilerine robotik kodlama dersleri vermektedir. Bu derslerin amacı öğrencilerin teknolojiyi etkin kullanımını, fen ve matematiksel işlem alanlarında beceri kazanmasını amaçlamaktadır. Robotik etkinlikleri öğrencilere birçok beceri kazandırmaktadır. Özgün ve yaratıcı düşünme, problem çözebilme, ekip çalışması, proje tamamlama, yenilikçi anlayış kazanma, ince kas becerileri geliştirme, analitik düşünebilme ve iletişim becerileri gibi birçok beceri robotik etkinlikleri ile sağlanmaktadır.


Asil Okulları öğrencilerin zihinsel gelişimlerini desteklemek amacı ile birçok atölye ve etkinlik alanlarını zengin eğitim programına dahil etmektedir. Akıl oyunları sınıfı da bu atölyelerden birisi olma özelliğine sahiptir. Öğrenciler Asil Okulları'nın hazırladığı bu sınıfta günlük hayatta karşılarına çıkabilecek kazanımları edinmektedir. Üretkenlik, düşünme becerisi, görsel algı gibi konulara odaklanarak gelişimlerini sağlamaktadır. Akıl oyunları sınıfı çeşitli oyunlarla donatılmıştır ve bu oyunlar öğrencilerin farklı yeteneklerinin ortaya çıkmasına ve gelişmesine olanak sağlamaktadır.


Asil Okulları'nın hizmete sunduğu akıl oyunları sınıfı öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak şekilde, öğrencilerin ihtiyaçları ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Stratejik düşünme becerileri ve üretkenlik gelişimlerinin sağlandığı sınıflar maksimum 35 metrekare büyüklüğünde olmakla birlikte dersler en fazla 20 sınıf mevcudu ile işlenmektedir. Atölyede işlenen oyunlar; Mangala, reverse, q-bitz, pattern play, kapla, soma küpü, sikippity şeklindedir.


Asil Okulları, anaokulundan lise dönemine kadar örgün ve tamamlayıcı bir öğrenim sağlamaktadır. Öğrencilerin doğru bilinçlendirilmesi ve birer dünya vatandaşı olması amacı ile verdiği eğitim programını alanında uzman eğitmenlerle sürdürmektedir. Asil Okulları, öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini belirlemekte ve bir sonraki döneme sağlıklı biçimde geçmelerini sağlamak amacı ile etüt imkanı sunmaktadır.

Asil Okulları Tanıtım Filmi
Asil Okulları İndirimleri
Asil Okulları Yorumları
Devamını Gör
Asil Okulları'nda Eğitime Bakış
Asil Okulları Tanıtım Filmi
Asil Okulları Galeriler
Asil Okulları Yorumları

Asil Okulları Kampüsleri

Asil Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Asil Okulları Merter Kampüsü
İstanbul / Güngören
comment-icon 4 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Merter Asil Koleji İlkokulu eğitim modeli çoklu zeka sistemidir. Bu sistem ile çocukların çok yönlü gelişimini ele...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Asil Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum