fb

Asil Okulları

Asil Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Asil Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Asil Okulları Anaokullar

Asil Okulları anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Asil Okulları İlkokullar

Asil Okulları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Asil Okulları Ortaokullar

Asil Okulları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE

Asil Okulları Hakkında

  • Eğitime Bakış

ASİL OKULLARI'NDA EĞİTİM

2012 yılında AFM Sağlık Okulları ile eğitim hayatına başlamış ve 2014 senesinde Asil İlkokulu, Ortaokulu ve Anadolu Lisesi şubelerini aktif hale getirerek bütün kurumlarını Asil Okulları ismi altında toplamıştır.


Özel Asil Okulları, okulun fiziksel, teknolojik ve sosyal imkanlarından eşit olarak yararlanmasını amacı ile butik okul konsepti ile hizmet vermektedir. Öğrencileri için hazırladığı butik yapıdaki sistemin bir diğer amacı ise öğrencileri birebir tanımak, yeteneklerini ön plana çıkarmak, öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kariyer seçimlerinde doğru yönlendirilmesini sağlamaktır.


Özel Asil Koleji, öğrencilerine robotik kodlama dersleri vermektedir. Bu derslerin amacı öğrencilerin teknolojiyi etkin kullanımını, fen ve matematiksel işlem alanlarında beceri kazanmasını amaçlamaktadır. Robotik etkinlikleri öğrencilere birçok beceri kazandırmaktadır. Özgün ve yaratıcı düşünme, problem çözebilme, ekip çalışması, proje tamamlama, yenilikçi anlayış kazanma, ince kas becerileri geliştirme, analitik düşünebilme ve iletişim becerileri gibi birçok beceri robotik etkinlikleri ile sağlanmaktadır.


Özel Asil Eğitim Kurumları öğrencilerin zihinsel gelişimlerini desteklemek amacı ile birçok atölye ve etkinlik alanlarını zengin eğitim programına dahil etmektedir. Akıl oyunları sınıfı da bu atölyelerden birisi olma özelliğine sahiptir. Öğrenciler Asil Okulları'nın hazırladığı bu sınıfta günlük hayatta karşılarına çıkabilecek kazanımları edinmektedir. Üretkenlik, düşünme becerisi, görsel algı gibi konulara odaklanarak gelişimlerini sağlamaktadır. Akıl oyunları sınıfı çeşitli oyunlarla donatılmıştır ve bu oyunlar öğrencilerin farklı yeteneklerinin ortaya çıkmasına ve gelişmesine olanak sağlamaktadır.


Özel Asil Okulları'nın hizmete sunduğu akıl oyunları sınıfı öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak şekilde, öğrencilerin ihtiyaçları ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Stratejik düşünme becerileri ve üretkenlik gelişimlerinin sağlandığı sınıflar maksimum 35 metrekare büyüklüğünde olmakla birlikte dersler en fazla 20 sınıf mevcudu ile işlenmektedir. Atölyede işlenen oyunlar; Mangala, reverse, q-bitz, pattern play, kapla, soma küpü, sikippity şeklindedir.


Asil Okulları, anaokulundan lise dönemine kadar örgün ve tamamlayıcı bir öğrenim sağlamaktadır. Öğrencilerin doğru bilinçlendirilmesi ve birer dünya vatandaşı olması amacı ile verdiği eğitim programını alanında uzman eğitmenlerle sürdürmektedir. Asil Okulları, öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ederek eksiklerini belirlemekte ve bir sonraki döneme sağlıklı biçimde geçmelerini sağlamak amacı ile etüt imkanı sunmaktadır.

Asil Okulları Anaokulu

Asil Okulları İlkokul

Asil Okulları Ortaokul

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum