fb
Özel Merter Asil Okulları İlkokulu

Özel Merter Asil Okulları İlkokulu

0 212 963 2087
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Merter Asil Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Merter Asil Koleji İlkokulu eğitim modeli çoklu zeka sistemidir. Bu sistem ile çocukların çok yönlü gelişimini ele alan okul onların farklı yeteneklerinin de ortaya çıkmasını sağlamak amacı ile görerek ve yaşayarak öğretme yöntemi belirlemiştir. Bu sayede çocukların eğitimden zevk alan, probleme çözüm arayan, araştıran, inceleyen, toplum ile doğru iletişim kurabilen, girdiği ortamlarda etkin rol oynayabilen çocuklar olmasını sağlamaktadır. İstanbul Kadıköy mevkindeki okulun branş eğitimleri beden eğitimi, din kültürü ve ahlak bilgisi, fen bilimleri, görsel sanat, İngilizce, İspanyolca, matematik, müzik, sosyal bilimler, Türkçe’dir. Butik okul formundaki okulda kulüp etkinlikleri olarak müzik kulübü, spor kulüpleri ve sanatsal kulüpler bulunuyor. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmekte olup rehberlik birimi öğrencilerle grup ve bireysel çalışmalar yapar. Ayrıca rehberlik birimi öğrencilerin verimli ders çalışmasında, zamanı doğru yönetebilmesinde, sağlıklı iletişim kurmasında, ilgi alanlarını keşfetmesinde destek olur. Özel Merter Asil Okulları İlkokulu'nda güvenliğe önem verilmekte olup okulun güvenlik görevlileri, yabancıların okulun bahçesine girmelerini ve okulun çevresinde dolaşmalarını engellemekte, öğrencilerin dışarı çıkmalarına izin vermemekte, en ufak olumsuzluktan bile okul yönetimi anında haberdar etmektedirler. Bahçede dolaşan, oynayan öğrencileri izlemekte, gereksinim duymaları hâlinde nöbetçi öğretmenlere destek vermektedirler. Çocukların okula giriş ve çıkışlarında, güvenlik elemanları her zaman servis araçlarının yanında bulunmakta ve yol kontrolü yapmakta, öğrencilerin bahçede güven içerisinde servis araçlarına binmelerine yardımcı olmaktadırlar. Okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek servisi yapılmaktadır. Yemekler uzman diyetisyenler tarafından kalori hesapları yapılarak hazırlanmış menülerde sunulmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce
İspanyolca

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Basketbol
Jimnastik

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Perküsyon
Piyano
Koro
Halk Oyunları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü

Yorumlar

 • E. C.

  Disiplinli ve alanında uzman eğimenlerin olduğu bir okul. Öğrencilerle tek tek ilgileniyorlar her öğrencinin anlama kapasitesinin farklı olduğunun bilinciyle işleniyor dersler ve ezbercilikten uzaklar. Ayrıca yabancı dil eğitimi de gayet iyi

 • F. Y.

  İngiliz ve İspanyol hocalar eşliğinde ingilizce ve ispanyolca dersler işleniyor. Yabancı dil eğitiminde en verimli yöntem bence

 • Veli

  Ufuklar kolejini satın alıp yollarına devam ediyorlar, bakalım şimdilik herşey olumlu.

 • Veli

  Çok memnunuz

"Özel Merter Asil Okulları İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Merter Asil Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

A. Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:66 Merter/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum