fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ay Eğitim Kurumları

Ay Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Ay Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ay Eğitim Kurumları Hakkında

  • Ay Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
  • Ay Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi

1998 yılında eğitim vermeye başlayan Özel Ay Eğitim Kurumu, 2018 yılı itibari ile ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi olmak üzere birçok alanda eğitim vermeye başlamıştır. Kampüslerinde geniş dersliklerden kütüphanelere, sanat atölyelerinden spor salonlarına, laboratuarlardan gösteri salonlarına birçok faaliyetlere ev sahipliği yapan kurum 900’ yakın öğrenciye eğitim vermektedir.

Sorumluluk sahibi, etkili iletişim becerilerine sahip, çözüm odaklı kenini geliştiren bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Özel Ay Eğitim Kurumlarında, “ Plan Planla, Uygula, Kontrol et ve Önlem Al” aşamalarının yer aldığı bir eğitim süreci bulunmaktadır. Bu eğitim sürecinde “Co-Op” olarak adlandırılan çift öğretmenlik uygulaması bulunmaktadır. Liseye geçiş, üniversiteye geçiş sınavları için ayda bir-iki kez deneme sınavları yapılmaktadır. Bu sınavların sonucunda istatistikler yapılmaktadır.

Değerlendirilen sonuçlar doğrultusunda ödev çalışmaları yapılmaktadır.

Misyon olarak, eşitlikçi, karşılıklı saygıyı ilke olarak belirlemiş, cesur, özgün, çağdaş ve topluma katkı sağlayan geleceğin liderlerini geliştirmeyi belirlemiştir.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum