fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ay Eğitim Kurumları

Ay Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Ay Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

Ay Eğitim Kurumları, evrensel, ulusal ve toplumsal değerleri benimseyen, ulu önder Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı bir eğitim topluluğudur. Ay Eğitim Kurumları, vatanının kültürünü benimsemiş, hayal gücü kuvvetli, farklılıklarından gurur duyan, yetenekleri desteklenmiş, bilimsel ve nesnel düşünceye sahip, cesur dünya vatandaşları yetiştirmeyi kendine görev bilmektedir. Rehberlik ve değerlendirme hizmetleri ile öğrencileri disiplinli, sorumlulukla doğru kararları veren bireyler olarak yetiştirmektelerdir. Yerel ve küresel meseleler hakkında farkındalık edinen öğrenciler, dünyanın sorunlarına çözüm üreten, topluluğa katkıda bulunan bireyler olarak mezun olmaktadır. Ay Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerinin hayati ve akademik başarılarını desteklerken, aynı zamanda sportif ve sanatsal gelişimlerine yönelik fırsatlar sunmaktadır.


Ay Eğitim Kurumları Anaokulu

Ay Eğitim Kurumları Anaokulu, hayal gücü pekiştirilmiş, farklılıklarına saygı duyulmuş, yetenekleri geliştirilmiş, bilimsel düşünce sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Ay Eğitim Kurumları, anaokulu seviyesinde Uluslararası Bakalorya’nın İlk Yıllar Programı’nı uygulamak için IB tarafından onaylanmıştır. Böylece Ay Eğitim Kurumları Anaokulu bir “Dünya Okulu” olarak öğrencilerine hizmet etmekte, onların ufuklarını genişletmektedir. Ay Eğitim Kurumları Anaokulu’nun en büyük önceliklerinden biri öğrencileri ilkokul hayatına hazırlamaktır. Bu okulda uygulanan eğitim programı öğrencilere önemli akademik bilgi ve beceriler katmaktadır. Öğrenciler, ses eşleşme egzersizleri sayesinde okumanın, çizgi ve manipülatif kas gelişimi egzersizleri ile yazmanın temelini atmaktadır. Matematik oyunları ile basit matematiksel işlemler uygulamayı öğrenmektelerdir. Yabancı dil edinimi için İngilizce dersleri, estetik anlayış kazandırmak için sanat dersleri, enstrüman çalmanın temellerini edindirmek için ritim dersleri, motor ve kas gelişimi için spor dersleri ve sosyal farkındalıklarını oluşturmak için akran etkinlikleri sunulmaktadır.


Ay Eğitim Kurumları İlkokulu

Ay Eğitim Kurumları İlkokulu, öğrencilerin kendilerini ve çevrelerini sorgulayıcı olarak, bağlantılar kurarak, teoriler oluşturarak ve teorilerini test ederek, denemeler yaparak, risk alarak, hatalarından ders çıkararak, birlikte öğrenerek keşfettikleri ve her sabah hevesle geldikleri bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Bu okul, güçlü akademik programını zenginleştirilmiş ders dışı etkinliklerle destekleyerek öğrencilerin akademik, sosyal, fiziksel ve duygusal gelişimine vesile olacak eğitimler ve deneyimler sunmaktadır. Sınav başarısına yönelik eğitimden kaçınıp, öğrencilerin merak duygusu, kişisel gelişimi ve mutluluğu merkeze alınmaktadır.


Ay Eğitim Kurumları Ortaokulu

Ay Eğitim Kurumları Ortaokulu, hayatları boyunca öğrenmekten zevk alan, sorgulayıcı, araştırmacı, yetenekleri ile kimliklerini renklendiren, donanımları ile kişisel gelişim yolunda ilerleyen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu eğitim dönemindeki en önemli unsurlardan biri tabi ki lise giriş sınavlarına yapılan hazırlıktır. Ay Ortaokulu’nda 5. sınıftan hazırlığa başlanılmaktadır. Öğrenciler kendi akademik gelişimlerini izlemekte ve geliştirmektedir. Dersler liseye hazırlık programına uygun bir biçimde işlenmektedir. Öğrenciler düzenli olarak ulusal deneme sınavlarına katılmakta ve aldıkları sonuçlara göre ek çalışmalar düzenlenmektedir. Ay Eğitim Kurumları, öğrencileri grup çalışmaları ile işbirlikçi olmayı, bilgi paylaşmayı ve dayanışmayı öğrenmelerini teşvik etmektedir.


Ay Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Ay Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi, akademik konuların uzman öğretmenler liderliğinde derinlemesine işlenmesi için yeterli ders saatleri ayırmakta, uygun eğitim araçlarını temin etmekte, sarmal bir öğretim süreci ile akademik eksiklikleri gidermekte, etkili ölçme değerlendirme teknikleri ile öğrencinin gelişimlerini izlemektedir. Tüm bu uygulamalar öğrencilerin 9. sınıftan başlayan üniversite giriş sınavına hazırlık sürecine yönelik bir biçimde yürütülmektedir. Ortaokulda olduğu gibi, öğrenciler bağımsız bir şekilde kendi gelişim, ölçme ve değerlendirme sürecini yönetmektedir. Bu süreç sırasında Ay Eğitim Kurumları rehberlik birimi her türlü desteği sağlamaktadır. Öğrenciler ya beraber ya bireysel olarak ders çalışarak, aldıkları rehberlik ile doğru seçimleri yaparak ve konuların derinlemesine işlendiği sınıflarda bulunarak üniversite hayatlarına en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Ay Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Ay Eğitim Kurumları İndirimleri
Ay Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Ay Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
Ay Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Ay Eğitim Kurumları Galeriler
Ay Eğitim Kurumları Yorumları

Ay Eğitim Kurumları Kampüsleri

Ay Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ay Koleji Gaziosmanpaşa Kampüsü
İstanbul / Gaziosmanpaşa
comment-icon 42 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Gaziosmanpaşa Ay Eğitim Kurumları ilk, orta ve lise düzeyinde eğitim veren İstanbul-Gaziosmanpaşa'da bulunan özel o...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Ay Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum