fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Basek Batı Anadolu Okulları

Basek Batı Anadolu Okulları hakkında merak edilen tüm bilgilere anında ulaşın. Burs bilgileri, fiziksel imkanlarını ve iletişim bilgilerini hemen inceleyin.

Basek Batı Anadolu Okulları'nda Eğitim

Basek Batı Anadolu Okulları, İzmir’in Bornova kampüsünde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Tıp doktoru kurucusu tarafından ülkedeki meslek liselerinin yetersizliğinin önüne geçmek ve ülkeye nitelikli meslek liseleri kazandırmak amacıyla 5000 kişilik kontenjanı ile kurulmuş olan bir eğitim kurumudur. Lise kademesinde eğitim veren kurumun anadolu lisesi, anadolu sağlık meslek lisesi, fen lisesi gibi türleri bulunmaktadır.


Basek Batı Anadolu Eğitim Kurumları öğrencilerine nitelikli bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurumda kurulan akademik kadro büyük bir titizlikle oluşturulmaktadır. Öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilecek, yeterli deneyime ve donanıma sahip, alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış eğitmenler kurumun akademik kadrosunu oluşturmaktadır.


Basek Batı Anadolu Okulları anadolu sağlık ve meslek lisesi kademesinde öğrencilere nitelikli bir akademik ve mesleki eğitim vermek amaçlanmaktadır. Kurumda çeşitli alanlarda öğrencilere çeşitli mesleki eğitimler verilmektedir. Bu alanlar biyomedikal, sağlık, veterinerlik, gıda-tarım-hayvancılık, havacılık, denizcilik, raylı sistemler gibi birbirinden farklı mesleki alanlardır. Bu bölümlerde öğrencilere nitelikli mesleki eğitimler vermelerinin yanında staj imkanı da sunmaktadırlar. Böylelikle öğrenciler liseden mezun olduklarında nitelikli birer meslek insanı olma fırsatı bulmaktadır.


Basek Batı Anadolu Okulları eğitimine üniversiteyle devam etmek isteyen öğrenciler için de meslek, fen ve anadolu liselerinde müfredata uygun bir biçimde eğitimlerini sürdürmektedir. Müfredat derslerinin yanında öğrenciler için ekstra soru çözümleri ve ek ders çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Böylelikle öğrencilere hayallerindeki üniversiteye ulaşmaları için imkan sunulmaktadır.


Basek Batı Anadolu Okulları öğrencilerine nitelikli fiziksel imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar öğrencilerin mesleki eğitimlerini pratik edebilecekleri atölyeler, fen derslerine yardımcı olacak fen laboratuvarları, teknolojik yeterliliğe sahip bilgisayar laboratuvarları, sportif faaliyetleri destekleyen kapalı spor salonu kurumun öğrencilerine sağladığı fiziksel imkanlardandır. Bu şekilde öğrencilere kampüs içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri alanların tamamını sağlamak amaçlanmaktadır.


Basek Batı Anadolu Okulları eğitim süreçlerinde uluslararası standartlara ulaşmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurumda nitelikli bir yabancı dil eğitimi öğrencilere verilmektedir. Kurumda verilen birinci yabancı dil eğitimi evrensel bir dil haline gelmiş olan İngilizce dilinde olmaktadır. Kurum, öğrencilerin en az iki dilde yetkin olmasını amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilere ikinci yabancı dil olarak Almanca eğitimi verilmektedir.

Basek Batı Anadolu Okulları İndirimleri
Basek Batı Anadolu Okulları Yorumları
Devamını Gör
Basek Batı Anadolu Okulları'nda Eğitim
Basek Batı Anadolu Okulları Galeriler
Basek Batı Anadolu Okulları Yorumları

Basek Batı Anadolu Okulları Kampüsleri

Basek Batı Anadolu Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Basek Batı Anadolu Koleji Bornova Kampüsü
İzmir / Bornova
comment-icon 18 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Bornova Batı Anadolu Koleji Fen Lisesi, üniversite sınavlarına hazırlık sürecinde öğrencilerine verdiği destekle di...
Konak Mersinli Batı Koleji Kampüsü
İzmir / Konak
comment-icon 20 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel BatıAnadolu Koleji Anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen liseleri, bilim ve teknik liseleri bünyesinde öğrenc...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Basek Batı Anadolu Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum