fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Beril Koleji

Beril Koleji ile ilgili detaylı tüm bilgileri hemen inceleyin. Beril Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, iletişim bilgilerine ve daha fazlasına hızlıca göz atın.

Beril Koleji'nde Eğitime Bakış

Beril Koleji, İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde eğitim veren özel bir eğitim kurumudur. 2010 yılında kurulan Beril Eğitim Kurumları, 2019-2020 eğitim öğretim yılında Beril ortaokulu ve Beril anadolu lisesi ile Beril Koleji bünyesinde eğitime başlamıştır. Kurum butik eğitim anlayışını benimsemektedir. Her bir öğrencinin gelişimi yalnızca akademik değil, sosyal ve bireysel olarak da ele alınmaktadır.


Beril Eğitim Kurumları, ortaokul ve lise kademelerinde öğrencilerin hazırlandığı liseye geçiş ve üniversiteye geçiş sınavlarında öğrencilerine destek sağlamaktadır. Bu sınavlarda üstün başarı göstermiş birçok öğrenciye sahip olan kurum, eğitim süreçlerini hep daha iyiye yönelebileceği şekilde geliştirmektedir.


Butik eğitim anlayışına sahip olan Beril Okulları bu anlayış doğrultusunda sınıf mevcutlarını kapasitelerle sınırlandırmaktadır. Böylelikle her öğrenciyle birebir ilgilenilmekte ve potansiyellerini ortaya çıkarmaları sağlanmaktadır. 12 ila 15 kişilik kapasitelerle sınırlandırılmış sınıflarda eğitim süreçleri benzer şekilde ilerleyen homojen yapıda sınıflar oluşturulmaktadır. Böylelikle öğrencilerin konuları kavrama hızları benzer bir zamanlama içerisinde ilerlemektedir.


Beril Koleji sınava hazırlık sürecinde öğrencilerine müfredat dahilinde ve haricinde tam donanımlı bir eğitim sunmaktadır. Müfredat dahilindeki dersler öğrencilere alanında uzman, nitelikli eğitmenler tarafından verilmektedir. Dersler dahilindeki benzer konularda eksikleri olan öğrencilere 4-6 kişilik gruplarda klik etütler düzenlenmektedir. Bunun yanında soru çözümleri ve deneme sınavları da kurum içerisinde düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle öğrenciler ek bir eğitim kursuna ya da özel derse ihtiyaç duymadan sınava hazırlık süreçlerini gerçekleştirebilmektedir.


Beril Koleji öğrencilerinin sosyal gelişimlerine de büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilerin kurum içerisinde kendilerini geliştirebilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Çeşitli gönüllülük çalışmaları, kültürel ve tarihi geziler, sportif faaliyetler kurum bünyesinde yapılmaktadır. Böylelikle her bir öğrenci kendi ilgisini ve yeteneğini yöneltebileceği sosyal imkanlara sahip olmaktadır.


Beril Eğitim Kurumları uluslararası standartlara sahip olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilere birinci yabancı dil olarak verilen İngilizce eğitiminin yanında ikinci yabancı dil olarak Fransızca eğitimi verilmektedir. Verilen dil eğitimi öğrencilere günlük hayatta kullanabilecekleri seviyede verilmektedir. Böylelikle öğrenciler bir üst eğitim seviyesine geçtiklerinde en az iki dilde yetkin seviyeye gelmektedir.

Beril Koleji İndirimleri
Beril Koleji Yorumları
Devamını Gör
Beril Koleji'nde Eğitime Bakış
Beril Koleji Galeriler

Beril Koleji Kampüsleri

Beril Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beril Koleji Yeşilpınar Kampüsü
İstanbul / Eyüp
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu, öğrencileriyle birebir ilgilenme prensibini benimsemektedir. Kurum, sınıf mevcut...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Beril Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum