fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu

Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu, öğrencileriyle birebir ilgilenme prensibini benimsemektedir. Kurum, sınıf mevcutlarını sınırlı tutarak öğretmen başına düşen öğrenci sayısını azaltmaktadır. Böylece öğretmenler, öğrencileri tanıma ve öğrenme süreçlerine uygun eğitim verme fırsatı bulmaktadır. Kurum, bu uygulamanın yanı sıra öğrencilerinin liseye giriş sınavlarındaki başarılarını artırmaya da odaklanmaktadır. Okulda düzenli aralıklarla deneme sınavları düzenlenerek öğrencilerin seviyelerinin belirlenmesi sağlanmaktadır. Seviyeleri ve eksik oldukları konular belirlenen öğrencilere yönelik birebir destek ve telafi çalışmaları gerçekleştirilmektedir.
Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin sosyal faaliyetlerine katılım sağlamasına önem vermektedir. Ebru, gezi kulübü, görsel sanatlar ve el sanatları aktiviteleriyle öğrencilerin sanatsal yönleri desteklenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin hayal güçlerini ortaya koymalarına imkan verilirken aynı zamanda estetik bakış açısı sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Kurumda sanatsal faaliyetlere olduğu kadar sportif faaliyetlere de önem verilmekte ve bu doğrultuda aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu'nda yapılan basketbol, beden eğitimi ve atletizm aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Ortaokul, öğrencilerin fiziksel gelişimleri açısından önemli bir dönem olduğundan sportif aktiviteler öğrencilerin gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeşilpınar Beril Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Yeşilpınar Mah. Çiçeksuyu Cad. No:168/1 Eyüp/istanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum