fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilgin Okulları

Bilgin Okulları; fiyatlarına, veli yorumlarına, adreslerine, fiziksel olanaklarına ve daha birçok bilgisine tek bir sayfa üzerinden hemen ulaşın.

Bilgin Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Liseler

Bilgin Okulları Liseler

Bilgin Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Bilgin Okulları Hakkında

  • Bilgin Okulları'nda Eğitime Bakış
  • Bilgin Okulları Tanıtım Filmi

Bilgin Okulları, kurulduğu ilk günden bu yana, eğitim modelini “deneyimleyerek kalıcı öğrenme” üzerine inşa etmektedir. Eğitim müfredatı yanı sıra, takviye programları, öğrenci takip yönetimi ve rehberlik hizmetleri ile öğrencilerimizin ihtiyacı olan tüm destekler sağlanmaktadır.


Aynı zamanda global yaşama uyumunu kolaylaştırmak için öğrencilerimize eğitim hayatı süresince zorunlu iki yabancı dil öğretilmektedir. Bu uyumu pekiştirmek çerçevesinde okulumuz, Avrupa’nın üç ülkesi ile öğrenci değişim programlar ve proje çalışmaları sürdürmektedir.


Ataşehir’de, yeni kampüsünde faaliyetlerini hız kazandıran Bilgin Okulları, Eğitimci kadrosunda da genç, pratik ve dinamik bir yapı tercih etmiştir. Bu tercih ile beraber öğretmenlerimiz sadece bilgi birikimi olarak değil bu bilginin öğrenciye aktarım noktasında da dünya modellerini uygulamaktadır. Bizler, bilgi ve eğitimin yanı sıra ; sporun, sosyal ve kültür faaliyetlerin de başarıda çok önemli faktörler olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden tüm faaliyetlerimiz öğrencilerimizin başarısını arttırıcı yönde planlanmakta ve uygulanmaktadır. Bilgin Okulları olarak gelecek misyonumuz; bilgi çağının kendinden emin özgüveni yüksek bireylerini yetiştirmektir.

Bilgin Okulları Lise

Bilgin Özel Anadolu Lisesi
Bilgin Özel Anadolu Lisesi İstanbul / Ataşehir
123
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum