fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilgin Okulları

Bilgin Okulları; fiyatlarına, veli yorumlarına, adreslerine, fiziksel olanaklarına ve daha birçok bilgisine tek bir sayfa üzerinden hemen ulaşın.

Bilgin Okulları'nda Eğitime Bakış

Bilgin Okulları'nda Eğitim

Bilgin Okulları İstanbul'un Ataşehir ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum yalnızca lise kademesinde eğitim vermektedir. Lise kademesinin anadolu lisesi türünde eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Lisenin ilk senesinden itibaren öğrencilerin alanında en iyisi olabilecekleri şekilde gelişmeleri adına çalışmalarını bu doğrultuda şekillendirmekte olan kurum, geleceğe yön verebilecek öncü bireyler yetiştirebilmek misyonuyla hareket etmektedir.


Bilgin Eğitim Kurumları, kurulduğu ilk günden bu yana, eğitim modelini “deneyimleyerek kalıcı öğrenme” üzerine inşa etmektedir. Eğitim müfredatı yanı sıra, takviye programları, öğrenci takip yönetimi ve rehberlik hizmetleri ile öğrencilerin ihtiyacı olan tüm destekler sağlanmaktadır. Lisenin üniversiteye yerleşmek adına en önemli eğitim basamağı olduğunun farkında olan kurum, bu farkındalık doğrultusunda öğrencilerine son derece nitelikli eğitimler vermektedir.


Ataşehir’de, yeni kampüsünde faaliyetlerini hız kazandıran Bilgin Koleji, eğitimci kadrosunda da genç, pratik ve dinamik bir yapı tercih etmiştir. Bu kurum bünyesinde çalışmakta olan eğitim kadrosu, alanında uzman, belirli bir deneyim seviyesine sahip kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Ayrıca bu eğitim kadrosunun öğrencilerle sağlıklı ve güçlü iletişimler kurabiliyor olmasına da büyük özen gösterilmektedir. Kurumda her branş öğretmeni öğrencilerinin o branştaki gelişimini düzenli olarak takip etmektedir. Böylelikle öğrenciler sınava hazırlık süreci boyunca konu eksikleri olmadan ilerleyebilme fırsatı bulmaktadırlar.


Bilgin Okulları aynı zamanda öğrencilerini uluslararası standartlara uygun olarak yetiştirmek için de çaba göstermektedir. Bu çaba doğrultusunda öğrencilere eğitim hayatı süresince zorunlu olarak iki yabancı dil öğretilmektedir. Bu diller Almanca ve İngilizce dilleridir. Öğrencilerin teorik olarak öğrendikleri dili pratiğe dökebilmeleri, dil eğitimlerini pekiştirebilmeleri amacıyla kurumun Avrupa’nın üç ülkesi ile öğrenci değişim programları ve proje çalışmaları sürmektedir. Böylelikle kurumda verilen yabancı dil eğitimleri ile öğrencilere yalnızca yabancı dil bilgisi değil, yabancı dilleri öğrenme kültürü de katılmaktadır.


Bilgin Okulları bilgi ve eğitimin yanı sıra; sporun, sosyal ve kültür faaliyetlerin de başarıda çok önemli faktörler olduğunu düşünerek hareket etmektedir. Bu nedenle kurum içerisinde gerçekleştirilen tüm faaliyetler öğrencilerimizin başarısını artırıcı yönde planlanmakta ve uygulanmaktadır. Böylelikle kurumdan mezun olup üniversiteye başlayacak olan öğrenciler öncelikle diledikleri üniversiteye yerleşebilecekleri başarıyı gösterebilmektedirler. Bunun yanında da en az bir sanat, spor, kültürel faaliyet hakkında belirli bir bilgi birikimine sahip olma fırsatı elde edebilmektedirler.

Bilgin Okulları Tanıtım Filmi
Bilgin Okulları İndirimleri
Bilgin Okulları Yorumları
Devamını Gör
Bilgin Okulları'nda Eğitime Bakış
Bilgin Okulları Tanıtım Filmi
Bilgin Okulları Galeriler
Bilgin Okulları İndirimleri
Bilgin Okulları Yorumları

Bilgin Okulları Kampüsleri

Bilgin Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir Bilgin Anadolu Lisesi Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 159 Yorum announcement-icon 72 Duyuru
%25 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bilgin Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum