fb
Bilgin Özel Anadolu Lisesi

Bilgin Özel Anadolu Lisesi

0 216 706 6880
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma

Bilgin Özel Anadolu Lisesi Hakkında

Bilgin Özel Anadolu Lisesi olarak, “daima en iyi” olmak amacıyla kurulduk. Nitelikli bireyler yetiştirdiğimizin bilincinde, ciddi bir eğitim kurumu olarak faaliyetimize devam ediyoruz. Biz, Bütünlük Taşıyan Eğitimi esas edinen, Bireysel Farklılıklara önem veren, Yüksek Etik ve Akademik Standartlara sahip, Yenilikçi ve Global vizyon ile ilerleyen bir okuluz.Geleceğin Ceo’larını, Mucitlerinı, kısacası hayalleri yüksek olan her öğrenciyi hedefine ulaştırmak üzere çalışıyoruz.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Bahçe
Akıllı Tahta
Spor Alanı

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol
Badminton

Sanatsal

Fotoğrafçılık
Modern Dans
Drama
Tiyatro
Piyano
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Gitar

Kulüpler

Satranç
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • H. D.

  Modern ve çağdaş eğitimiyle gençlerimizi geleceğe hazırlayan özenli misyonu ile güçlü eğitim kadrosuyla taktir edilecek bi okul. Çocuklarımı güven ve huzurla gönderdiğim müdürümüzden öğretmenlerimize ve tüm çalışanlara kadar ilgi, alaka ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

 • E. Ç.

  Okulu geçen sene buldum.Egitim ve õğretim konusunda verdiği tahahhùtleri yerine getiren bir eğitim kurumu. İdari kadrosuyla öğretmenleri ile eğitime odaklı bir kadro kurmuşlar.Biz daha önce de başka bir özel okuldan buraya geldik ,ancak burayı görünce yanlış yerde vakit kaybı yaşadığımızı daha iyi anladık.Egitim õğretim konusunda beklentilerimizi karşılıksız bırakmıyor.En önemlİsi çocuğum sabah okula istekli ve severek gidiyor.Buda bizim doğru yerde doğru eğitimi aldırmanın keyfini yaşamamıza sebep oluyor.Bu eğitim kurumunu bize kazandıran başta kurucuları olmak üzere tüm eğitim kadrosuna ve yönetici ve idarecilerine çok teşekkür ederiz.Ticari beklentisi ön hedefi olmayan hedefi eğitime odaklı olduğunu çok net belli eden bir eğitim kurumu. Çok iyi Eğitimli gençler yetiştiren bu kurumu tabiki diğer velilerimize çok rahat tavsiye ederim.

 • S. K.

  Öğretmenler çocuklarımıza olumlu eğitim ve dersi sevdirme açısından çok iyi. Çalışma düzeni güzel Öğrencilerin Rehberlik servisi sınıf öğretmeni vb.açısından çocuklarla ilgililer. İdari, personel, okulda çalışan bütün görevliler hem işini yapıyor hemde çocuklara karşı hoşgörülüler.

 • B. G.

  Okulunuz tek kelimeyle mükemmel gerek öğretmenleriniz gerek çalışan personelleriniz hepsinden okadar memnunuz ki herşeyden önce okulunuzda çocuklarımızın kendi evlerindeymiş gibi rahat olmaları öğretmenleri ile aralarındaki iletişim harika temizlik konusunda özellikle belirtmek isterim ki ben bir anne olarak çocuğumu içim rahat bir şekilde temiz ve hijjenik bir okula göndermenin mutluluğunu ayrı yaşıyorum .Sizinle ikinci yılımız ama inan sanki artık kocaman bir aile gibiyiz bu yüzdende her konuda ben bir veli olarak sonsuz minnettarım sevgilerimle ❤️

 • B. g.

  Okulunuz tek kelimeyle her bakımdan mükemmel. Gerek öğretmenlerin çocuklarla olan iletişimi ve ilgisi gerek okuldaki motivasyon ve aktiviteler. Mükemmel bir yer.

 • S. B.

  Bilgin özel Anadolu lisesiyle tanışalı 3 yıl oldu.Müdüriyetten güvenliğine kadar bütün kadro öğretmenlerimiz birebir ilgili alakalı emekleri için çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını diliyorum.

"Bilgin Özel Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Bilgin Özel Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No: 9 Ataşehir | İstanbul
0 216 706 6880
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum