fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilimsev Koleji

Bilimsev Koleji hakkında merak edilen tüm bilgilere kolayca ulaşın. Bilimsev Koleji fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve erken kayıt indirimlerine anında göz atın.

Bilimsev Kolejiı'nde Eğitim

Bilimsev Koleji, 1994 senesinden beri eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. “Çocukların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.” sloganını ilke edinerek öğrencilerinin mutlu bir eğitim ortamında, mutlu bir eğitim görmesini amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda sahip olduğu tüm imkanları öğrencilerin daha ileriye taşınması ve daha mutlu bireyler olarak yetişmesi için kullanmaktadır. Eğitimin anne-baba ile başladığının bilinciyle ailelerle düzenli olarak şeffaf toplantılar ve eğitimler düzenlenmektedir.


Bilimsev Koleji, bir bilim, sanat ve eğitim vadisi üzerine kurulmuş bir kurumdur. Bu vadi üzerinde öğrencilere hem teknolojiyle iç içe, hem de teknolojiden bir o kadar uzak doğal bir ortam sunulmaktadır. Öğrenciler günümüz dünyasının gerekliliklerinden bir tanesi olan dijital dünya ve gerçek dünya arasındaki farkı yaşayarak ve deneyimleyerek görmektedirler. Geniş açık alan imkanları içerisinde hayvan gözlem alanı, hayvanların yaşam alanı, açık yüzme havuzu gibi imkanlar da yer almaktadır. Temel derslerin işlendiği dersliklerin bulunduğu temel eğitim binalarının yanında, geniş kampüs içerisinde sanatsal ve bilişsel alanlara hizmet eden atölyeler bulunmaktadır.


Bilimsev Eğitim Kurumları, öğrencilerine uluslararası standartlarda eğitim vermeyi önceliği haline getirmiş bir kurumdur. Bu nedenle kurumda okul öncesi kademeden itibaren İngilizce dil eğitimi başlamaktadır. Öğrencilerin yaşlarına uygun olarak kademeli şekilde ilerleyen dil eğitimine, ilkokul ikinci sınıftan itibaren Almanca dil eğitimi de eklenmektedir. Sınıflarda bulunan bilgisayar destekli akıllı tahta sistemi ile öğrencilerin dil eğitiminde teknolojik imkanlardan yararlanılmaktadır. Bilimsev Okulları'nda verilen dil eğitiminde amaç öğrencilerin yabancı dildeki dört temel beceriyi; yani okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini kazanmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerin MEB tarafından düzenlenen sınavlarda yüksek bir yabancı dil becerisi kazanmalarını amaçlamanın yanında uluslararası sınavlar ve projelerde başarı kazanmak amacıyla da nitelikli bir dil eğitimi verilmektedir.


Bilimsev Koleji eğitim sisteminde kişiye özgü eğitim modelini esas almaktadır. Bu modelde öğrencilerin hangi yöntemle daha kolay öğrendiği gözlemlenmektedir. Öğrencinin güçlü yönleri ve zayıf tarafları belirlenmekte ve güçlü yönlerinin daha iyi hale getirilmesi adına bireysel planlamalar yapılmaktadır. Böylelikle her bir öğrenciye önemli ve biricik olduğu hissettirilmektedir. Öğretmen ve öğrenci arasında yaşanabilecek eğitimsel anlaşmazlıklar minimuma indirilmekte, her bir öğrenci kendi stiliyle en başarılı haline getirilmektedir.

Bilimsev Koleji Tanıtım Filmi
Bilimsev Koleji İndirimleri
Bilimsev Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bilimsev Kolejiı'nde Eğitim
Bilimsev Koleji Tanıtım Filmi
Bilimsev Koleji Galeriler

Bilimsev Koleji Kampüsleri

Bilimsev Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Urla Bilimsev Koleji Kampüsü
İzmir / Urla
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Bilimsev Koleji İlkokulu, yenilikçi eğitim sistemiyle İzmir, Urla'da bulunan bir eğitim kurumudur. Ezbere dayalı bi...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bilimsev Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum