fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu

Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu ulusal değerlere saygılı, sorumlu ve duyarlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum ayrıca liseye hazırlık sürecinde olan öğrencilerine her anlamda destek vermektedir. Alanında uzman öğretmenler sınava hazırlık sürecinin her anında öğrencilerinin yanında olmaktadır. Okulun psikolojik danışmanı da öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirmektedir. Bu sayede sınav kaygısı veya stres yönetiminde sorun yaşayan öğrencilere yardımcı olmaktadır. Aile ile de iş birliğinde olan psikolojik danışman sınav sürecinin sağlıklı yönetilmesini sağlamaktadır.
Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu öğrencilerinin başarısını her anlamda maksimum dereceye ulaştıracak fiziksel imkanlara sahiptir. Okulda bulunan mutfak ve sanat atölyeleri öğrencilerin hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını besleyen aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Kurumun havuzu, oyun alanı ve spor alanı da öğrencilerin gelişimini destekleyen fiziksel aktiviteler yapılmasına imkan sunmaktadır. Okulda bulunan sera ise öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Serada yapılan ekoloji aktiviteleri öğrencilerin üstünde yaşadıkları toprakla vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Kurumun organik beslenme hizmeti veren yemekhanesi ise öğrencilere sağlıklı ve düzenli beslenme şansı vermektedir. Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu’nda bulunan kütüphane ve konferans salonu sınava hazırlanan öğrenciler için oldukça yararlı olmaktadır. Öğrenciler ders çalışmak ve kaynak kitap bulmak için kütüphane alanını kullanmaktadır. Konferans salonunda ise sınav hazırlığında olan öğrencilere yönelik faydalı konferanslar düzenlenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Ovacık Mahallesi, 16009 Sokak. No:9, Urla / İzmir
0 232 335 1632
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum