fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilinç Koleji

Bilinç Koleji fiyatlarını, veli yorumlarını, iletişim bilgilerini, adreslerini ve fotoğraflarını tek bir sayfa üzerinden görüntüleyin. Bursluluk sınavlarına kolayca başvuru yapın.

Bilinç Koleji'nde Eğitime Bakış

Bilinç Koleji'nde Eğitim

Bilinç Koleji, 25 yıllık eğitim kurumu kimliğiyle ve vadettiği başarılarını gururla sergilemektedir. Ankara’da 1996 yılında kurulan eğitim kurumu topluma faydalı gençler yetiştirmiştir. 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Bilinç Sağlık Koleji olarak faaliyete başlamıştır. Uluslararası seviyede koruduğu kaliteli eğitimi ile AB standartlarında sağlıkçı yetiştirmek için çabalamıştır.


2016 yılında anaokulu, ilkokul ve ortaokul bölümlerini açarak her seviyede hizmet vermeye başlamıştır. Eğitimin ömür boyu devam eden bir süreç olduğunun bilincinde olan Bilinç Koleji fark yaratabilen, değişimin farkında olan, düşünebilen nesiller yetiştirmek amacıyla yoluna devam etmektedir.


Hepsi alanında uzman eğitimci kadrosuyla Atatürk ilkeleri ışığında öğrencilerinin yolunu aydınlatmaya devam eden Bilinç Koleji, velilerin en kıymetlilerini emanet almaktan gurur duyarak hoşgörülü eğitim vermeye devam etmektedir. En gelişmiş teknolojik, sosyal ve fiziksel imkanlarla çocukların her türlü gereksinimine karşılık vermektedir. Kurum anaokul, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi olmak üzere siz öğrenci ve velilerin hizmetindedir.


Bilinç Koleji'nde KÖM(Kişiye Özgü Eğitim Modeli) uygulanmaktadır. Kişiye özgü eğitim modeli ile öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alarak kendisine özgü öğrenim modelleri belirlenmektedir. Uzmanlarca yapılan bilimsel testler sonucunda öğrencinin kendisine en uygun şekilde eğitim alması desteklenmektedir. Bireysel farklılıklarını ve öğrenme stillerini keşfederek geleceğe daha nitelikli biçimde hazırlanması amaçlanmaktadır.


Bilinç Koleji Anaokulu

Bilinç Koleji Anaokulu'nda öğrencilerin temel eğitimi en sağlıklı biçimde almaları desteklenmektedir. Kurum, küçük yaştaki öğrencilerin birey olma yolunda emin adımlarla ilerlemelerine yönelik eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Özel okul, öğrencilerin sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyerek hayata hazırlanmalarında aktif rol oynamaktadır. Branş eğitimler vererek öğrencilerin yeteneklerini, ilgi alanlarını, sanat, bilim ve spor dersleri doğrultusunda ön plana çıkarmaktadır.


Bilinç Koleji İlkokulu

Bilinç Koleji İlkokulu'nda öğrencilerin başarılarını ölçmek adına testler yapılmaktadır. Öğrencinin öğrenme seviyesine ve kişilik özelliklerine bakılan bu testler sonucunda, öğrenciye uygun eğitim çalışmaları düzenlenmektedir. İlköğretim hayatına başlayan öğrencinin bilişsel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimlerine en uygun öğrenimi alması sağlanmaktadır. Bilinç Eğitim Kurumları öğrencilerinin doğru adımlarla kaliteli bir öğrenim süreci yaşamasını desteklemektedir.


Bilinç Koleji Ortaokulu

Bilinç Okulları Ortaokulu öğrencilerinin yapıcı ve disiplinlerarası öğrenim görmesini sağlamaktadır. Ortaokul seviyesinde öğrencilere düzenli ve planlı biçimde ders çalışma alışkanlığı kazandırılmaktadır. Verimli ders çalışmanın teknik ve yöntemleri öğrencilere aktarılmaktadır. Ezbere dayalı düzenden uzak durarak öğrenmeyi alışkanlık haline getirmiş bireyler yetiştirilmektedir. Kurum, öğrenme stilleri testleri uygulayarak etkili ve nitelikli bir ortaokul seviyesi geçirmesi sağlanmaktadır.


Bilinç Koleji Lisesi

Bilinç Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin hedeflerine ulaşması amaçlanmaktadır. Danışman desteğinin bulunduğu lise seviyesinde öğrencilerin kendi idealleri ve hedefleri doğrultusunda özgürce, planlı ve aktif bir eğitim süreci yaşaması desteklenmektedir. Eğitimin oldukça yoğun ilerlediği lise seviyesinde Bilinç Okulları, öğrencinin bireysel başarısını artırmayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda ders içi ve ders dışı etkinlik çalışmaları düzenlenmektedir. Ders saatleri içerisinde verim alamayan öğrenciler için haftasonu kursları da düzenlenmektedir. Aynı zamanda destek dersleri ile birlikte öğrencilerin sınavlara yönelik eğitim alması da sağlanmaktadır.


Bilinç Koleji Tanıtım Filmi
Bilinç Koleji Anadolu Lisesi Tanıtım Filmi
Bilinç Koleji Anaokulu'nda İngilizce Eğitimi
Bilinç Koleji İndirimleri
Bilinç Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bilinç Koleji'nde Eğitime Bakış
Bilinç Koleji Tanıtım Filmi
Bilinç Koleji Anadolu Lisesi Tanıtım Filmi
Bilinç Koleji Anaokulu'nda İngilizce Eğitimi
Bilinç Koleji Galeriler
Bilinç Koleji Yorumları

Bilinç Koleji Kampüsleri

Bilinç Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bilinç Koleji Mamak Kampüsü
Ankara / Mamak
comment-icon 169 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
“Anne bilinciyle çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz.”. BILINGUAL (ÇİFT DİLLİ) EĞİTİM Bilinç Koleji Anaokulunda! B...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bilinç Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum