fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Biltek Okulları

Biltek Okulları'nın; fotoğraf galerilerini, kampüs olanaklarını, veli yorumlarını hemen inceleyin. Biltek Okulları hakkında ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşın.

Biltek Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Biltek Okulları Anaokullar

Biltek Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Biltek Okulları İlkokullar

Biltek Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Biltek Okulları Ortaokullar

Biltek Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Biltek Okulları Liseler

Biltek Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Biltek Okulları Hakkında

  • Biltek Okulları'ndan Eğitime Bakış
  • Biltek Okulları Tanıtım Filmi

BİLTEK'TEN EĞİTİME BAKIŞ

İnsanı değerleri önemseyen, bilinçli, görgülü, erdemli ve akademik başarısı yüksek bireyleri hayata hazırlamak amacı ile 2002 yılında eğitim ve öğretim hayatına atılan Özel Biltek Okulları İlköğretim Okulu'nu hizmete açmıştır. 2002-2003 yılında anaokulu ve ilkokul, 2003-2004 yılında ise ortaokulunu hizmete açarak çalışmalarına devam ettirmektedir. Özel Biltek Lisesi 2003-2004 senesinde yabancı dil ağırlıklı lise olarak hizmete başlamış olmakla birlikte 2008 yılında Özel Biltek Anadolu Lisesi adı altında çalışmalarına devam etmektedir.


Biltek Eğitim Kurumları, branşında uzman olan kalifiye eğitmen kadrosu, geleceğe yön verecek bireyler yetiştirmek amacıyla çalışma programlarını düzenlemektedir. Çağın gereksinimlerine uygun olarak donatılan 24 kişilik özel sınıfları, uygulama yapılabilen özel derslikleri, eğitim için donatılmış tam donanımlı kütüphanesi, laboratuvarları ve konferans salonu ile öğrenci gelişimini desteklemektedir. Aynı zamanda öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemeyi hedefleyen kurum, açık ve kapalı spor salonlarını öğrenci hizmetine açmaktadır. Biltek Okulları öğrencilerin yemek ihtiyaçlarını karşılamaları ve serbest zamanlarını değerlendirmeleri için okul kafeteryası ve hijyenik yemekhanesi ile öğrencilerin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamayı hedeflemektedir.


Biltek Okulları anaokulundan lise dönemine kadar etkin olarak tamamlayıcı bir öğrenim ortamı oluşturmaktadır. Amacı dünya vatandaşları yetiştirmek olan kurum aynı zamanda öğrencilerinin karakterli ve değerlerinin farkında olan bireyler yetiştirmeyi de esas almaktadır. Bu amaçları doğrultusunda her yaş grubuna özel değerler eğitimi vermektedir. Değerler eğitimi, toplumsal yaşamın ayrılmaz bir parçası olmaktadır. Özel Biltek Koleji'nde öğrencilere; örnek olaylar, drama atölyeleri, oyunlar, hikayeler ve toplumsal konular yardımı ile saygı, dürüstlük, şiddetten kaçınma, hoş görü, yardımseverlik ve paylaşımcılık gibi konuları esas alan değerler eğitimi sunulmaktadır.


Biltek Okulları'nda rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisinin temel amacı öğrencilerin gelişimini yakından takip ederek gelişimdeki sorun ve problemleri çözmektir. Biltek Koleji, öğrencilerinin psikolojik yönden sağlıklı olarak gelişmesini sağlarken aynı zamanda öz güvenli, sorumluluklarını bilen, girişimci, çevreye ve insanlığa karşı sorumluluklarının bilincinde mutlu bireyleri hayata hazırlamaktır. Özel okulda bulunan rehberlik servisi, öğrencilere sorunlarını nasıl çözeceğini, eğitim ve gelecek konusunda bilinçlendirmektedir. Öğrencilerin akademik ve sosyal alanlardaki gelişimlerini doğru olarak yapmaları için gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.


Özel Biltek Koleji, kurum içi ve dışında gerçekleştirdiği etkinliklerle öğrencilerini bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır. Yapılacak olan etkinlikler sosyal etkinlik komisyonu ile planlanmakta ve öğrencilerin aktif katılımları ile gerçekleştirilmektedir.


Biltek Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Biltek Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Biltek Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum