fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Biltes Koleji

Biltes Koleji Kemerburgaz, Sadabad ve Göktürk kampüslerinin bilgilerini inceleyin. Biltes Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına ve bursluluk sınavlarına göz atın.

Biltes Koleji'nde Eğitim

BİLTES KOLEJİ

Biltes Koleji öğrencilerini geleceğe hazırlarken PYP modelini benimsemiştir. PYP açık görüşlü ve sorgulayan çocuklar yetiştirmeyi amaçlar.

PYP neyi anlamayı amaçlar?

 • Kim Olduğumuz
 • Yer ve Zaman
 • Kendimizi İfade Etme Yollarımız
 • Kendimizi Düzenleme Biçimimiz
 • Dünyanın İşleyişi
 • Gezegeni Paylaşma

olarak tanımlanmıştır. Bu temalar üzerinden eğitim gören anaokulu ve ilkokul öğrencileri, evrensel bakış açısına sahip, farkındalığı olan, çok yönlü dünya vatandaşları olarak yetişmektedir.


Biltes Koleji Anaokulu

Biltes Koleji Anaokulu, 21. yüzyılın eğitim sistemlerinden önemli parçalarını bir araya getirerek, çocukların sosyal yaşamlarını da geliştirerek bütünsel bir eğitim imkanı sunmaktadır. Biltes Koleji Anaokulu bünyesindeki tüm öğrencilerin farklı ilgi ve yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayarak her öğrenciye özel ilgi göstermektedir. Hepsinin ayrı ayrı kendi gelişimini tamamlaması için destek olunmaktadır. Howard Gardner’ın çoklu zeka kuramına göre her öğrencinin farklı şekillerde öğrenebileceği bilgiler için tüm materyaller arasında zenginlik oluşturarak öğrencilere eğitim verilmektedir. Günümüz teknolojisinden de yararlanan Biltes Koleji Anaokulu böylece çocukların öğrenmelerini unutmamaları için ellerinden gelenin en iyisini sunarak, ömür boyu öğrenme ilkesinin temellerini atmayı amaçlamaktadır.


Biltes Koleji İlkokulu

Biltes Koleji İlkokulu eğitimini "Okuma" konusunda öğrencileri ve velilerini cesaretlendirerek gerçekleştirmektedir. Okuma eyleminin insanlara neler kazandırabileceğini iyi bilen Biltes Koleji İlkokulu eğitmenlerinin okuma konusunda bu kadar ısrarcı olmalarının sebebini çocukların geliştirilmesi gereken diğer özelliklerini zemin hazırlamanın en iyi yolu olduğunu düşünmektedir. Bu yetenekler yazma ve eleştirel düşünme becerisinin yanında kendi dünyalarını ve yeni dünyalarını keşfetmeleri olarak öne çıkmaktadır. Bu okumanın sadece Türkçe değil İngilizce de olması gerekmektedir.


Biltes Koleji Ortaokulu

Biltes Koleji Ortaokulu eğitim odağını öğrencilerin iyi bir lise eğitimi alması için LGS hazırlık sürecinde tutmaktadır. Sürekli olarak LGS deneme sınavları yapılarak öğrenciler bu yönde kendilerini geliştirmeleri amaçlanmaktadır. Ayrıca okulda öğrencilerin tam olarak anlamakta zorlandıkları konularda öğrencilere yardım edebilmesi için okul sonrası öğretmenler konu tekrarı yapmakta böylece öğrencilerin aynı seviyede olmaları sağlanmaktadır. Biltes Koleji'nde öğrencilere gerçekleştirebilecekleri zorlu hedefler verilmekte ve tam kapasitelerine kullanabilmeleri için uygun ortamlar yaratılmaktadır.

Biltes Koleji Tanıtım Filmi
Biltes Koleji Pandemi Önlemleri

BİLTES KOLEJİ Pandemi Önlemleri


 • Sınıflar, öğrencilerin sosyal mesafesine uygun standartlarda yeniden düzenlenmiştir.

 • Kapalı alanların tümü Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan biyosidal dezenfektanlar kullanılarak ULV cihazıyla  dezenfeksiyonu günlük yapılmaktadır.

 • Okulda bulunan herkesin her alanda ağzını ve burnunu kapatacak şekilde maske takılması zorunludur.

 • Yerleşkelerde hijyen noktaları oluşturulmuştur. Bu hijyen noktalarında %70 alkol içeren el dezenfektanları mevcuttur.

 • Pandemi nedeniyle okullarda bulunan su sebilleri ve arıtmalar kullanıma kapatılmıştır.

 • Tüm dersliklerin pencereleri hep açık kalacak şekilde temiz hava sirkülasyonu sağlanmaktadır.

 • Girişlerde tüm öğrenci, öğretmen-personellerin ve ziyaretçilerin HES kodu sorgulaması yapılarak temassız ateş ölçme cihazı ile ateş ölçümü uygulanmaktadır.

Biltes Koleji İndirimleri
Biltes Koleji Yorumları
Devamını Gör
Biltes Koleji'nde Eğitim
Biltes Koleji Tanıtım Filmi
Biltes Koleji Pandemi Önlemleri
Biltes Koleji Galeriler
Biltes Koleji Yorumları

Biltes Koleji Kampüsleri

Biltes Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Biltes Koleji Göktürk Kampüsü
İstanbul / Eyüp
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Biltes Koleji Anaokulu Göktürk Kampüsü; öğrencilerinin araştırarak, sorgulayarak ve keşfederek öğrenmelerini amaçla...
Biltes Koleji Sadabad Kampüsü
İstanbul / Kağıthane
comment-icon 18 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Kağıthane’de ilkokul eğitimi veren Özel Biltes Koleji İlkokulu okumayı seven çocuklar yetiştirmeyi hedeflemekte...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Biltes Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum