fb
Biltes Koleji

Biltes Koleji

Biltes Koleji hakkında detaylı bilgiye hemen ulaşın. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde okullarını hemen inceleyin.

Biltes Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Biltes Koleji Anaokullar

Biltes Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Biltes Koleji İlkokullar

Biltes Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Biltes Koleji Ortaokullar

Biltes Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE

Biltes Koleji Hakkında

  • Biltes Koleji'nde Eğitim
  • Tanıtım Filmi

Biltes Koleji öğrencilerini geleceğe hazırlarken PYP modelini benimsemiştir. PYP açık görüşlü ve sorgulayan çocuklar yetiştirmeyi amaçlar.

PYP neyi anlamayı amaçlar?

  • Kim Olduğumuz
  • Yer ve Zaman
  • Kendimizi İfade Etme Yollarımız
  • Kendimizi Düzenleme Biçimimiz
  • Dünyanın İşleyişi
  • Gezegeni Paylaşma

Anaokulunda Uluslararası Seviyede Eğitim

Çağda eğitim sistemlerinden önemli parçaları bir araya getirerek, çocukların sosyal yaşamı için en iyisini amaçlıyor. Biltes Koleji bünyesindeki tüm öğrenciler farklı ilgi ve yeteneklerini geliştireceği bildiğinden, her öğrenciye özel ilgi gösterir. Hepsinin ayrı ayrı kendi gelişimini tamamlaması için yardımcı olur. Howard Gardner’ın çoklu zeka kuramına göre her öğrencinin farklı şekillerde öğrenebileceği bilgiler için tüm materyaller arasında zengilik oluşturarak öğrencilere eğitim verilir. Günümüz teknolojisinden de yararlanan Biltes Koleji böylece çocukların öğrenmelerini unutmaması için ellerinden gelenin en iyisini sunarak, ömür boyu öğrenme ilkesinin temellerini atmayı amaçlar.


İlkokul'da Eğitim

Biltes Koleji İlkokulu eğitimini "Okuma" konusunda öğrencileri ve velilerini cesaretlendirerek gerçekleştiriyor. Okuma eylemnin insanlara neler kazandırabileceğni iyi bilen Biltes Koleji eğitmenleri okuma konusunda bu kadar ısrarcı olmalarının sebebini çcukların geliştirilmesi gereken diğer özelliklerini zemin hazırlamanın en iyi yolu olduğunu düşünüyor. Bu yetenekler yazma ve eleştirel düşünme beceresinin yanında kendi dünyalarını ve yeni dünyalarını keşfetmeleri olarak belirtiliyor. Bu okumanın sadece Türkçe değil İngilizce de olması gerektiğini söylüyor.


Ortaokul'da Eğitim

Biltes Koleji ortaokulda eğitim odağını öğrencilerin iyi bir lise eğitimi alması için TEOG Sınavına kaydırır. Sürekli olarak KTT ve TEOG deneme sınavları yapılarak öğrenciler bu yönde kendilerini geliştirmeleri amaçlanır. Ayrıca okulda öğrencilerin tam olarak anlamakta zorlandıkları konularda öğrencilere yardım edebilmesi için okul sonrası öğretmenleri ile birlikte yardımcı olmaktadır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum