fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çağdaş Öncü Okulları

Çağdaş Öncü Okulları hakkında tüm bilgilere anında ulaşın. Çağdaş Öncü Okulları'nın fiziksel imkanlarını ve iletişim bilgilerini hemen inceleyin.

Çağdaş Öncü Okulları'nda Eğitim

Çağdaş Öncü Okulları, kaliteli eğitim anlayışından hareketle öğrencilerinin doğru bir öğrenim görmesini hedeflemektedir. Önce "birey" felsefesinden hareketle öğrencilerin ilerleyen hayatına doğrudan katkı sağlamaktadır. Öğrencilerinin bireysel becerilerini maksimum seviyelere çıkarmak amacıyla oluşturulan eğitim modelleri uzman kişilerce öğrencilere sunulmaktadır. Kendisini iyi tanıyan, doğru iletişim kurabilen, yeteneklerinin ve becerilerinin bilincinde olan bireyler yetiştirmektedir. Çağdaş Öncü Okulları, 21. yüzyıl gereksinimlerini ve öğrenci ihtiyaçlarını gözeterek oluşturduğu eğitim modelleriyle etkili bir öğrenim sunmaktadır. Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek öğrenciler için en doğru eğitim uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Öğrencilerin kendilerini geliştirebilecekleri eğitim alanları oluşturarak kapsamlı bir öğrenim süreci yaşatmaktadır. Akademik, sosyal ve kültürel alanlarda becerileri yüksek donanımlı bireyleri ulusal ve uluslararası alanlarda görev yapabilecek seviyelere çıkarmaktadır.


Çağdaş Öncü Okulları'nda öğrenciler okul içerisinde bulundukları her an yeni bir bilgi edinmektedir. Okulun fiziki imkanları arasında öğrencilerin gelişimlerini destekleyecek eğitim materyalleri öğrencilere sunulmaktadır. Kurum bünyesinde öğrencilerin rahatı ve ferahı her zaman ön planda olmaktadır. Öğrenci kendisini rahat hissederse eğitimi de daha kolay kabullenebilmektedir. Çağdaş Öncü Okulları, eğitim alanındaki yenilikleri Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı çerçevesinde geliştirerek öğrencilere sunmaktadır. Kurum, ilkokul seviyesinden lise seviyesine kadar eğitim vermektedir. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanı sıra sanatsal, sosyal, sportif, kültürel, bilgisel alanlarda beceri ve yetenek gelişimlerini de desteklemektedir. Aynı zamanda öğrencilerinin en az birer hobi edinimini sağlayarak onların yetenekli olduğu alanları ön plana çıkarmaya yönelik faaliyetler düzenlemektedir. Okul içerisinde laboratuvarlar, açık-kapalı etkinlik alanları, atölyeler, sanat odaları gibi imkanlar bulunmaktadır.


Çağdaş Öncü Okulları Yabancı Dil Eğitimi

Çağdaş Öncü Okulları, çağın ihtiyaçlarından birisi niteliğinde olan dil bilgisi eğitiminde aktif çalışmalar sürdürmektedir. Öğrencilerin en az bir yabancı dili etkin bir biçimde kullanmasını desteklemektedir. Kurum, İngilizce dilini öğrencilerin sevmesini sağlayarak doğal bir dil eğitimi ortamı oluşturmaktadır. Eğitim süresi boyunca, her ders içerisinde İngilizce dili aktif olarak kullanılmaktadır. Böylelikle dil bilgisi öğrencilere rahatlıkla aktarılmaktadır. Öğrencilerin yaş grupları ve eğitim seviyeleri dikkate alınarak kapsamlı bir içerik oluşturulmaktadır. İlköğretim birinci sınıftan itibaren haftada 15 saatlik dil eğitimi öğrencilere sunulmaktadır. Öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmek adına Çağdaş Öncü Okulları, konuşma etkinlikleri ve aktiviteler uygulanmaktadır. Haftanın üç günü öğrencilere İngilizce ödevler verilmektedir. Eğitimi keyifli oyunlar, tekerlemeler, uygulamalar ve çalışmalarla renklendirerek desteklemektedir. Sınıf içi ve dışı uygulamalarla öğrencilerin dilbilgisel gelişimi desteklenmektedir.


Çağdaş Öncü Okulları İlkokulu

Çağdaş Öncü Okulları İlkokulu, öğrencilerini birer birey olarak kabul ederek eğitimi öğrenci çevresinde şekillendirmektedir. Öğrencilerini yapabildikleriyle kabul ederek kendi potansiyellerinin en üst seviyelerine çıkarmayı amaçlayan eğitim modeli uygulamaktadır. Sunulan eğitim programları öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda gelişiminde aktif rol oynamaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmekte ilk adım olan eğitim programlarını uzmanlar tarafından hazırlamaktadır. Branşlarında güçlü akademisyenler eşliğinde sunulan eğitim öğrencilerde kalıcı bir hale getirilmektedir. Öğrencilerin mutluluğu temel alınarak Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı çerçevesinde geliştirilen modeller uygulanmaktadır. Kurum içerisinde ilkokul seviyesinden itibaren detaylı bir dil eğitimi sunulmaktadır. Öğrencilere çağın gereklilikleri etkili faaliyet ve eğitim programlarıyla aktarılmaktadır. Robotik eğitimleri uygulayarak teknolojik bir temel oluşturulmaktadır. Öğrencilere haftada 2 ders olmak şartıyla proje dersi sunulmaktadır.


Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu

Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu, sınıflardaki öğrenci sayısını maksimum 16 ile sınırlandırarak birebir ilgilenme imkanı oluşturmaktadır. Öğrencileri aynı zamanda 4 kişilik seviye gruplarına ayırarak grup çalışmaları yapmaları sağlanmaktadır. Çeşitli kulüp, proje ve etüt dersleriyle eksiksiz bir öğrenim ortamı oluşturulmaktadır. Alanlarında donanımlı eğitmenlerce sunulan eğitimin kalıcılığını artırmak adına ekstra çalışmalar da düzenlenebilmektedir. Avrupa dil çerçevesi programlarına uygun olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin Türkçe dilini etkin kullanabildikleri gibi İngilizce dilini de kullanabilmeleri sağlanmaktadır. Çok yönlü bir kurum olan Çağdaş Öncü, uygulamalı ve işbirlikçi bir öğrenim sunmaktadır. Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu'nda en az bir spor branşında öğrencilere profesyonel anlamda eğitim verilmektedir. Özel okul, öğrencilerin gelişimlerini her noktadan desteklemekle birlikte sınav başarısına yönelik çalışmalar da düzenlemektedir. LGS'ye yönelik programlar oluşturarak öğrencilerin hedeflerine bir adım daha yaklaşması sağlanmaktadır.


Çağdaş Öncü Okulları Liseleri

Çağdaş Öncü Okulları Anadolu Lisesi, öğrencilerinin bireysel gelişimlerini maksimum seviyelere çıkararak çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilerinin kendilerini net ve rahat ifade edebildikleri bir eğitim ortamı yaratmaktadır. Öğrencilerinin farklılıklarını ve gelişimsel düzeylerini dikkate alarak çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Etkili başarıyı yakalayabilmeleri adına çalışma programları derinleştirilmektedir. Üstün niteliklere sahip akademisyen kadrosuyla öğrencilerin kalıcı bir öğrenim görmesini sağlamaktadır. Çağdaş Öncü Okulları Anadolu Lisesi, öğrencilerinin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlarda ilerlemelerini desteklemek adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Lise döneminde yoğunlaşan eğitim temposundan öğrencilerin olumsuz etkilenmemeleri adına rehberlik hizmeti sunmaktadır. Rehberlik hizmeti aynı zamanda öğrencilerin meslek grupları ve iş hayatı hakkında bilgi sahibi olmasını desteklemektedir. Öğrencilerin ilgili olduğu alanlarda doğru yönlendirmeleri sağlayarak kalıcı bir hizmet sunmaktadır.

Çağdaş Öncü Okulları Tanıtım Filmi
Çağdaş Öncü Okulları İndirimleri
Çağdaş Öncü Okulları Yorumları
Devamını Gör
Çağdaş Öncü Okulları'nda Eğitim
Çağdaş Öncü Okulları Tanıtım Filmi
Çağdaş Öncü Okulları Galeriler

Çağdaş Öncü Okulları Kampüsleri

Çağdaş Öncü Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bursa Çağdaş Öncü Okulları Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman kadrosu ve yenilikçi eğitim yapısıyla hizm...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Çağdaş Öncü Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum