fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çağlar Koleji

Çağlar Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Çağlar Koleji'nde Eğitime Bakış

Çağlar Koleji'nde Eğitim

Çağlar Koleji, 21. yüzyılın gerektirdiklerini karşılayabilecek yetenek ve becerilere sahip, üreten, özgüvenli, çalışkan ve hedefi olan bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir. Kendi kültürüne sahip çıkan ama aynı zamanda da evrensel bireyler yetiştirmede, yenilikçiliği ile örnek olan, eğitim alanında söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Proje temeline dayalı eğitim modelini kullanan Çağlar Koleji, beyin göçünün engellenmesinde etkin rol oynamak istemektedir.


İlkelerini;

 • Kendi kültürü ile evrenselliği birlikte yaşama,
 • Yönetimde ilkeli ve objektif olma,
 • Takım ruhuna inanma,
 • Fırsat eşitliğini savunma,
 • Planlı olma,
 • Değişim ve gelişimin sürekliliğine inanma,
 • Sosyal ve kültürel aktiviteleri destekleme,
 • Açık iletişim,
 • Eğitimde kalite,
 • Öğrencilerin sanat alanında da yetiştirilmesi,
 • En az bir yabancı dil yeterliliği sağlama,
olarak belirleyen Çağlar Koleji; anaokulu, ilkokul ve ortaokul seviyesinde kaliteli eğitim ve öğretim vererek, parlak geleceğe sahip yeni nesilleri yetiştirmektedir.


Çağlar Koleji'nde yabancı dil eğitimi branşında uzman öğretmenler tarafından öğrencilere sunulmaktadır. Günümüzün ihtiyaçlarından birisi niteliğinde olan yabancı dil eğitimi özel okul tarafından aktif eğitim modelleri ile sürdürülmektedir. Bir yabancı dilin yeterli olmadığının farkında olan Çağlar Eğitim Kurumları, İngilizce, İspanyolca ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Çağlar Okulları, hazırladığı tüm yabancı dil eğitimlerini aktif olarak aynı yoğunluklarda devam ettirerek öğrencilerin dil edinimi konusunda donanımlı olmasını desteklemektedir. Çağlar Koleji'nin verdiği dil eğitim programları ile öğrencilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerine sahip olmaları desteklenmektedir. Sunulan eğitim çalışmalarının destek materyalleri; drama, müzik, akıllı tahta ve sunu gösterimleri ile pekiştirilmektedir.


İlkokul, ortaokul ve lise seviyesinde eğitim veren Özel Çağlar Koleji; başarılı, özgüvenli, çalışmayı ve öğrenmeyi hayatına entegre eden bireyler yetiştirmektedir. Çağlar, her öğrencinin bireysel beceri ve yeteneklerinin, öğrenme seviyelerinin ve şekillerinin farklılığının bilincinde olarak eğitim çalışmalarını devam ettirmektedir. Eğitimi kalıcı hale getirebilmek adına tek düze, ezberci eğitimden uzak bir tutum sergilemektedir. Öğrencilerin, eğitimi hayatın bir parçası olarak kabul etmesine destek olarak yaşam boyu öğrenme becerisini geliştirmektedir. Çağlar Eğitim Kurumları; nitelikli öğretmen kadrosu, kaliteli eğitim programları ile öğrencilere ayrıcalıklı öğrenim ortamı hazırlamaktadır. Teknolojik eğitim altyapısı ile öğrencilerin çağın gerekliliklerine uygun öğrenim süreci yaşamasını desteklemektedir. İstanbul Üsküdar'da merkezi bir konumda bulunan kurum, servis imkanı ile öğrencilerin konforlu ve güvenli ulaşımını sağlamaktadır.

Çağlar Koleji İndirimleri
Çağlar Koleji Yorumları
Devamını Gör
Çağlar Koleji'nde Eğitime Bakış
Çağlar Koleji Galeriler
Çağlar Koleji Yorumları

Çağlar Koleji Kampüsleri

Çağlar Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Üsküdar Çağlar Koleji Çamlıca Kampüsü
İstanbul / Üsküdar
comment-icon 29 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çamlıca Çağlar Koleji İlkokulu’nun İstanbul Üsküdar’daki eğitim kompleksinde, 16 kişilik dersliklerde ve atölyelerd...
Kadıköy Çağlar Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Kadıköy Çağlar Koleji Anadolu Lisesi'nde, AGEK Eğitim Modeli (Akademik Gelişim ve Kariyer Planlama) ile öğrencileri...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Çağlar Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum