fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Cebir Okulları

Cebir Okulları'nın tüm kampüs bilgilerine göz atın. Cebir Okulları'nın; fiyat bilgilerine, erken kayıt dönemlerine, fotoğraflarına ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Cebir Okulları'ndan Eğitime Bakış

CEBİR OKULLARI

Cebir Okulları parlak bir geleceğe emin adımlarla yükselen, akademik başarını sosyal ve sportif becerilerle birleştiren, rasyonel düşünebilen, bilginin peşinde koşan, keşfeden ve üreten, sosyal becerileriyle toplumun değerlerine sahip çıkan, saygılı ve kendini iyi tanımış, yüksek karakterli bireyler yetiştirmek ve bu bireylere en iyi eğitimi bilimsel ilkelerle kazandıran, gerçekçi, akla, bilime ve fene önem veren bir dünya okulu olma hedefiyle kurulmuştur. Öğrencilerinin geleceklerini planlarken kendilerine özel hazırlanmış programlarla onları hem okul eğitimine hem de üniversiteye hazırlamaktadır. Başarının yalnızca akademik anlamda gelişimle gelmeyeceğine inanan okul, öğrencilerine sunduğu fiziki imkanlarla kendilerini keşfetmelerine imkan sağlamakta, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda sanatsal, sportif ve kültürel aktiviteler sunarak onlara bütüncül bir yapı içerisinde eğitim vermektedir.


Cebir Okulları her an gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran bireylerden oluşan nesiller yetiştirmeyi amaçlamasından dolayı, geleceğin eğitimini bugünden öğrencilerine sunmakta ve alanında fark yaratan eğitim kadrosuyla öğrencilerine rehber olup kaliteli bir eğitim süreci içerisinde bulunmalarını sağlamaktadır. Okul, öğrencilerin ilgi, beceri ve ihtiyaçlarına yönelik planlamalar yaparak eğitim sürecini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamaktadır. Böylece, Cebir Okulları önceden belirlenmiş hedeflere ulaşmak için çalışan bilinçli öğrenciler yetiştirmektedir. Okul, ulaşılmak istenilen hedefleri önceden belirlemek suretiyle eğitim basamaklarının her adımını ayrı ayrı planlayan rehberlik uzmanları ile öğrencilerin başarıya doğrudan ulaşmalarını sağlamaktadır. Böylece iyi yönetilmiş bir süreç sonunda öğrencilerin akademik başarıyı yakalamaları hedeflenmektedir.


Cebir Okulları İngilizce eğitiminde öğrencilerin başarıyı yakalamaları için yabancı dil derslerini eğlenceli hale getirecek uygulamalar ile dersleri sürdürmekte ve öğrencilerin anadilleri gibi İngilizce konuşmalarını sağlayacak kalitede hizmet vermektedir. Ortaokula başlayan öğrenciler 5. sınıfta hazırlık grubu olarak haftada 14-16 saate varan İngilizce dersleri ile yabancı dil odaklı eğitim görmektedir. Tek bir yabancı dil bilmenin artık yeterli olmadığına inanan Cebir Okulları, aynı zamanda ikinci yabancı dil olarak birleşmiş milletlerin resmi dillerinden biri olan Almanca dilinde de eğitim vermektedir. Öğrenciler iki yabancı dil konuşarak kendilerini farklı şekillerde ifade ederek dünyayı ve toplumu daha geniş bir perspektif ile yorumlama fırsatına ulaşmaktadır. Böylece, Cebir Okulları’nda dünya vatandaşları yetişmektedir.


Lise öğrencileri okula başladıkları ilk günden mezun oldukları güne kadar danışman öğretmenlik sisteminden yararlanabilmektedir. Danışman öğretmenler, her öğrencinin lise eğitimi boyunca onların akademik, sosyal, duygusal ve davranışsal gelişimini yakından izleyerek onlara yol arkadaşlığı yapmaktadır. Okulun rehberlik birimi, öğrencilerin gelişimlerini takip edip raporlamakta ve veliler ile farklı dönemlerde paylaşmaktadır. Uzman rehberlik birimi, öğrencilerin kimliklerini, edindikleri bilgileri, ilgi alanlarını, becerilerini ve bireysel farklılıklarını gözeterek öğrenme ortamlarını, yöntemlerini düzenlemekte ve öğrencilerin potansiyellerini gerçekleştirmesine yönelik çalışmalar yürütmektedir. Tüm rehberlik çalışmalarında planlama, uygulama, değerlendirme ve geliştirme süreçlerinde hem rehberlik birimi hem öğrenci aktif bir rol üstlenmektedir. Cebir Okulları'nda öğrenciler kulüp çalışmaları ile yoğun ders dönemlerinde streslerini atma fırsatı bulmakta; sosyal, katılımcı ve paylaşımcı bireyler olmayı öğrenmektedir.

Cebir Okulları Tanıtım Filmi
Cebir Okulları İndirimleri
Cebir Okulları Yorumları
Devamını Gör
Cebir Okulları'ndan Eğitime Bakış
Cebir Okulları Tanıtım Filmi
Cebir Okulları Galeriler
Cebir Okulları Yorumları

Cebir Okulları Kampüsleri

Cebir Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Pendik Cebir Okulları Kurtköy Kampüsü
İstanbul / Pendik
comment-icon 9 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Pendik’ te bulunan Özel Kurtköy Cebir Okulları İlkokulu, 09:00-16:20 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çocu...
Nilüfer Cebir Okulları Beşevler Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu, öğrencilerine verdiği eğitimlerde uzman kadrosu ve yenilikçi yapıda ki okul bina...
Kocaeli Cebir Okulları Kampüsü
Kocaeli / İzmit
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Kocaeli Cebir Okulları İlkokulu; öğrencilerini bilgili, duyarlı, öz disiplinli ve el becerileri gelişmiş bireyler o...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Cebir Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum