fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Cebir Okulları

Cebir Okulları'nın tüm kampüs bilgilerine göz atın. Cebir Okulları'nın; fiyat bilgilerine, erken kayıt dönemlerine, fotoğraflarına ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Cebir Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Cebir Okulları Anaokullar

Cebir Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Cebir Okulları İlkokullar

Cebir Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Cebir Okulları Ortaokullar

Cebir Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Cebir Okulları Liseler

Cebir Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Cebir Okulları Hakkında

  • Cebir Okulları Eğitime Bakış
  • Cebir Okulları Tanıtım Filmi

CEBİR OKULLARI

Cebir Okulları parlak bir geleceğe emin adımlarla yükselen akademik başarını sosyal ve sportif becerilerle birleştiren, rasyonel düşünebilen, bilginin peşinde koşan, keşfeden ve üreten, sosyal becerileriyle toplumun değerlerine sahip çıkan, saygılı ve kendini iyi tanımış, yüksek karakterli bireyler yetiştirmek ve bireylere en iyi eğitimi bilimsel ilkelerle kazandıran gerçekçi, akla, bilime ve fene önem veren bir dünya okulu olma hedefiyle kurulmuştur. Öğrencilerinin geleceklerini planlarken kendilerine özel hazırlanmış programlarla onları hem okul eğitimine hem de üniversiteye hazırlamaktadır. Başarının yalnızca akademik anlamda gelişimle gelmeyeceğine inanan okul, öğrencilerine sunduğu fiziki imkanlarla kendilerini keşfetmelerine imkan sağlamakta, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda sanatsal, sportif ve kültürel aktivitelere katılarak bütüncül bir yapı içerisinde eğitim almaktadırlar.


Cebir Okulları her an gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran bireylerden oluşan nesiller yetiştirmeyi amaçladığından geleceğin eğitimini bugünden öğrencilerine sunmakta ve alanında fark yaratan eğitim kadrosuyla öğrencilerine rehber olan öğretmenler ile kaliteli bir eğitim süreci içerisinde bulunmalarını hedeflemektedir. Okul öğrencilerin ilgi, beceri ve ihtiyaçlarına yönelik planlamaları yaparak eğitim sürecini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamaktadır. Böylece Cebir Okulları önceden belirlenmiş hedeflere ulaşmak için çalışan bilinçli öğrenciler yetiştirmektedir. Okul ulaşılmak istenilen hedefleri önceden belirlemek süretiyle eğitim basamaklarının her adımını ayrı ayrı planlayan rehberlik uzmanları ile öğrencilerin başarıya doğrudan ulaşmalarını sağlamaktadır. Böylece iyi yönetilmiş bir süreç sonunda öğrencilerin akademik başarıyı yakalamaları hedeflenmektedir.


Cebir Okulları İngilizce eğitiminde öğrencilerin başarıyı yakalamaları için yabancı dil derslerini eğlenceli hale getirecek uygulamalar ile dersleri sürdürmekte ve öğrencilerin anadilleri gibi İngilizce konuşmalarını sağlayacak kalitede hizmet vermektedir. Okulun rehberlik birimi öğrencilerin gelişimlerini takip edip, raporlamakta ve veliler ile farklı dönemlerde paylaşmaktadırlar. Cebir Okulları'nda öğrenciler kulüp çalışmaları ile yoğun ders dönemlerinde streslerini atma fırsatı bulmakta, ayrıca sosyal, katılımcı ve paylaşımcı bireyler olmayı öğrenmektedirler.


Cebir Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Cebir Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Cebir Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum