fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Cevher Koleji

Cevher Koleji hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Cevher Koleji; fiziki imkanlarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına ve daha fazlasına hızlıca göz atın.

Cevher Koleji 'nde Eğitim

Cevher Koleji, İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Ortaokul kademesinde eğitim vermektedir. Ortaokul kademesindeki öğrencilerin ihtiyaç duyabilecekleri akademik, sosyal ve bireysel gelişimi sağlamak adına kurum tüm bileşenleriyle çaba göstermektedir. Kurumun fiziksel imkanları, eğitim kadrosu ve süreçleri öğrencileri bir üst eğitim kademesine en iyi şekilde hazırlamak üzerine kurulmaktadır.


Cevher Koleji eğitim kadrosu öğrencilerin akademik eksikleri olmadan sınava hazırlanmalarını amaçlamaktadır. Bu nedenle kurumdaki eğitmenler alanında uzman, belirli bir deneyim sahibi ve öğrencilerle iletişim becerileri güçlü kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Bu eğitim kadrosuyla öğrencilerin liseye giriş sınavlarına tam verimle girmeleri ve başarı elde etmeleri amaçlanmaktadır.


Cevher Koleji öğrencilerine ihtiyaç duyabilecekleri fiziksel imkanları sağlamayı amaçlamaktadır. Kurumda öğrencilerin rahatça ve odaklarını kaybetmeden ders dinleyebilecekleri ferah ve akıllı tahta donanımlı sınıflar bulunmaktadır. Sınıf kapasiteleri sınırlı tutularak öğrencilere birebir ilgi imkanı sunulmaktadır. Bunun dışında kurum içerisinde spor salonu, müzik odası, konferans salonu gibi imkanlar öğrencilere sunulmuş durumdadır.


Bahçelievler Cevher Koleji; öğrencilerinin yalnızca akademik gelişimlerini değil, bireysel gelişimlerini de önemsemektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilere bireysel gelişimlerini destekleyebilecekleri imkanlar sunulmaktadır. Sportif faaliyetler gerçekleştirilerek öğrenciler ulusal müsabakalara kurumun beden eğitimi kadrosu tarafından hazırlanmaktadır. Masa tenisi, okçuluk gibi alanlarda öğrencilerin bireysel ya da takım olarak kazandığı ödüller kurumu gururlandırmaktadır.


Cevher Eğitim Kurumları öğrencilerinin liseye giriş sınavlarında tam başarı göstermelerini amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda ortaokul yıllarının ilk kademelerinden itibaren öğrencilere yoğun bir akademik eğitim uygulanmaktadır. Sınav yaklaştıkça hazırlıklar da yoğunlaştırılmaktadır. Kurum içerisinde uygulanan akademik çalışmalara ek olarak öğrenciler Türkiye geneli gerçekleşen deneme sınavlarına girmektedir. Kurum, her sene İstanbul’un en iyi liselerine öğrencilerini yerleştirmektedir.


Cevher Okulları bünyesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaktadır. Bu servis öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde yaşayabileceği motivasyon kayıplarının önüne geçmeyi, geçiş süreçlerinde onlara destek olmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin hedef belirleyip bu hedefe ulaşmak adına maksimum başarıyı göstermelerini sağlamak için ders çalışma yöntemlerini belirlemekte yardımcı olmaktadır. Kurumun sahip olduğu rehberlik servisi sayesinde yalnızca akademik olarak değil, bilişsel ve zihin gücü olarak da güçlü ve yetişkin bireyler lise dönemine hazır olmaktadır.

Cevher Koleji İndirimleri
Cevher Koleji Yorumları
Devamını Gör
Cevher Koleji 'nde Eğitim
Cevher Koleji Galeriler
Cevher Koleji İndirimleri
Cevher Koleji Yorumları

Cevher Koleji Kampüsleri

Cevher Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bahçelievler Cevher Ortaokulu Kampüsü
İstanbul / Bahçelievler
comment-icon 3 Yorum announcement-icon 15 Duyuru
%6 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Cevher Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum