fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu

Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/00:00

Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu Hakkında

Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu, eğitim ve öğretim alanında dünya standartlarında ; yabancı dil, teknoloji, bireysel ve sosyal gelişim alanlarında yeterli donanıma sahip öğrenciler yetiştiren ve onlara özgün bireyler olduklarını fark ettirerek hayata hazırlayan, eğitimde kaliteyi arttırarak, öğrencilerin bireysel ilgi ve yeteneklerini göz önünde tutarak her bireyin sahip olduğu potansiyeli en üst seviyeye çıkarmak, yönetim ve eğitim personelinin yeterliliklerini artırarak, mesleki becerilerini geliştirmek, kaynak kullanımında daha etkili ve verimli Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olmak okulun amaçları arasındadır.
Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu'nun misyonu; öğrencileri, öncelikle milli değerlerine sahip çıkan, sağlıklı iletişim kurabilen, ulusal ve evrensel değerlerle donanmış, öz güveni tam, sorumluluk alabilen, bilimsel ve analitik düşünceye sahip, teknoloji ile barışık, yararlı hobileri olan, estetik beğenileri gelişmiş, üretken ve yaratıcı, araştırma yapmaya ve öğrenmeye meraklı, insana, topluma ve doğaya saygılı bireyler olarak hayata hazırlamaktır.

Yorumlar

  • H

    Oglum şu an 7.sınıfta; sınıfların az kişi olması ile birlikte öğretmenlerin egitim düzeylerinin yüksek oluşundan ötürü çok memnunum. Ayrıca tüm kadronun güleryüzlü olması her sorunu detaylı dinleyip, çözümlemeleri son derece olumlu! Cevher koleji'ni takdir ediyorum.

  • YN

    Akademik açıdan çok güçlü bir eğitim kadrosu var. Ders başarısını sosyal faaliyetlerle tamamlayan bir okul. Kızımı oraya verdiğim için çok memnunum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçelievler Cevher Ortaokulu İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Hacer Hanım Sok. No:9 Bahçelievler/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum