fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Dalton Koleji

Dalton Koleji hakkında tüm bilgilere, kampüslere, her seviye okula hızlıca ulaşın. Dalton Koleji fiyat, bursluluk ve daha fazlasına hemen ulaşın!

Dalton Koleji'nde Eğitime Bakış

İzmir Dalton Okulları'nda Eğitim

1996 yılında eğitim öğretim vermeye başlayan Dalton Koleji, günümüzde de Dalton Eğitim Modeli ile dünya çapında 1000’i aşkın okula ulaşmıştır. Planlı öğrenim süreci ile öğrenci merkezli bir program sunan Dalton Koleji, özgür ve aktif bir sınıf ortamı sunmaktadır. Sağlanan bu ortamda öğrencilerin sorumluluk sahibi, yaratıcı ve başarılı birer birey olmaları hedeflenirken, dünya çapında başarılı bir eğitim veren Dalton Koleji başarılarına başarı katmaktadır.


Amerika başta olmak üzere, Hollanda, İngiltere, Kanada, Almanya, Avusturya, Avustralya, Çin, Kore ve daha bir çok ülkede yüzlerce okulu ile eğitim kalitesinden ödün vermeden hızla büyümeye devam eden Dalton Koleji, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağdaş bir eğitim verirken ulusal ve uluslararası birikime sahip, sosyal, girişimci, yaratıcı, özgüvenli birer birey yetiştirmeyi misyon olarak benimsemiştir.

Özel Dalton Koleji anaokulundan lise seviyesine kadar olan süreç içerisinde öğrencilerin çağdaş eğitim ortamlarında ayrıcalıklı öğrenim görmelerini sağlamaktadır. İzmir'deki özel okul, anaokulu seviyesinden itibaren sürdürdüğü dil edinim programları beraberinde öğrencilerin lisede akıcı biçimde yabancı dil kullanabilmesini amaçlamaktadır. İzmir 1919 Okulları verdiği İngilizce ve Almanca dil eğitimi ile öğrencilerin konuşma, okuma, yazma ve dinleme yetkinliklerine sahip bireyler olmaları konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yenilikleri eğitim programlarına ve ortamlarına entegre eden Dalton, ayrıcalıklı eğitim-öğretim programları ile öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktadır.

Özel İzmir 1919 Koleji, 21. yüzyıl gereklilikleri doğrultusunda oluşturduğu eğitim programlarıyla öğrencilere çağın gerekliliklerini kazandırmaktadır. Teknolojik ve donanımlı eğitim altyapısı ile yenilikçi öğrenim anlayışını birleştiren özel okul, öğrencilerin bilişsel, zihinsel, akademik, sosyal ve kültürel becerilerini artırmaktadır. Özel okul; donanımlı, başarılı, nitelikli, mutlu bireyler olmalarına yönelik eğitim çalışmaları hazırlamaktadır.

Özel İzmir Dalton Koleji, alanında başarılı, donanımlı, deneyimli ve tecrübeli öğretmenlerle eğitim faaliyetleri sağlamaktadır. Özel okul, öğrenci odaklı eğitim içeriklerinin beraberinde onların; zihinsel, fiziksel, sosyal, psikolojik gelişimleri için özel eğitim programları oluşturmaktadır. Özel İzmir 1919 Dalton Koleji öğrencilerini birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmektedir.

Dalton Koleji akademik kadrosunda rehberlik ve psikolojik danışmanlık öğretmenleri yer almaktadır. Rehber öğretmenler öğrencilerle birebir ilgilenerek onların eğitim sürecinde yaşayabileceği stresin önüne geçmektedir. Aynı zamanda yoğun bir tempo ile sınava hazırlanan öğrencilerin yaşayabileceği motivasyon kayıplarını engellemeyi, eğitim geçişinde onlara destek olmaktadır. Öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlarda hedefler belirlemesinde yardımcı olan rehber öğretmenler aynı zamanda bir yol haritası oluşturmaktadır. Dalton Koleji'nin rehberlik birimi beraberinde öğrencilerin yalnızca akademik değil, bilişsel ve duygusal olarak da yetişkin bireyler olmalarını hedeflemektedir.

Dalton Koleji Tanıtım Filmi
Dalton Koleji İndirimleri
Dalton Koleji Yorumları
Devamını Gör
Dalton Koleji'nde Eğitime Bakış
Dalton Koleji Tanıtım Filmi
Dalton Koleji Galeriler
Dalton Koleji Yorumları

Dalton Koleji Kampüsleri

Dalton Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Dalton Koleji Menemen Kampüsü
İzmir / Menemen
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Dalton Koleji Anaokulu başarılı eğitmenler ile 3 -6 yaşındaki çocuklara okul öncesi eğitim vermektedir. Anaokulu ye...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Dalton Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum