fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Doğru Statü Eğitim Kurumları

Doğru Statü Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Doğru Statü Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Doğru Statü Eğitim Kurumları Ortaokullar

Doğru Statü Eğitim Kurumları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Doğru Statü Eğitim Kurumları Liseler

Doğru Statü Eğitim Kurumları liselerini inceleyin.

İNCELE

Doğru Statü Eğitim Kurumları Hakkında

  • Doğru Statü Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış


Alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadrosuyla, kendini çekinmeden ifade edebilen, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, üretken ve amaçları olan bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Doğru Statü Eğitim Kurumları gelişen bilim ve teknoloji çağını yakalayan bireyler yetiştirip kendi kişiliklerini kazanmalarında yol gösterici olmayı amaçlamıştır.


Doğru Statü Eğitim Kurumları, kendisine, çevresine ve ülkesine katkısı olan, çağdaş, mutlu ve kararlı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.


Sınavlara hazırlık ve okula yardımcı programlarıyla, eğitim öğretimi en üst seviyede tutarken, öğrencilerin yaş gruplarına göre rehberlik hizmeti de sunmaktadır.. Rehberlik birimi öğrenci ve velilere, ergenlik dönemi davranışları, ders çalışma teknikleri ve programları, kişisel gelişim ve eğitim koçluğu alanlarında profesyonel destek sunmaktadır.


Deneyimli kadrosundan oluşan öğretmenlerinin tecrübeleri ile hazırlamış oldukları özgün yayınlar, öğrencilere destekleyici yayınlar olarak verilmektedir. Deneme sınavları ise yine öğretmenlerin hazırladığı özgün sorularla yapılmakta ve bu sınavlara destek olarak Türkiye geneli denemeleri de uygulanmaktadır.


Etik değerleri baz alarak, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, güncel bilgi ve teknolojiyi kullanarak mutlu, özgüvenli, başarılı, ilkeli, duyarlı, entelektüel, işbirliğine açık, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, çalışkan, çok yönlü, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık bireyler yetiştirmektir.

Doğru Statü Eğitim Kurumları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Doğru Statü Eğitim Kurumları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum