fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Eğitmen Koleji

Eğitmen Koleji hakkında tüm bilgilere anında ulaşın. Eğitmen Koleji'nin tüm şubelerini inceleyin ve bursluluk sınav tarihlerini vakit kaybetmeden görüntüleyin.

Eğitmen Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Eğitmen Koleji Anaokullar

Eğitmen Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Eğitmen Koleji İlkokullar

Eğitmen Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Eğitmen Koleji Ortaokullar

Eğitmen Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Eğitmen Koleji Liseler

Eğitmen Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Eğitmen Koleji Hakkında

  • Eğitmen Koleji'nden Eğitime Bakış
  • Eğitim Yaklaşımları

EĞİTMEN KOLEJİ'NDEN EĞİTİM

Tamamı öğretmen olan uzman eğitmenler tarafından 2002 yılında hizmete başlayan Eğitmen Eğitim Kurumları, günden güne güçlenen yapısı ile 2012-2013 eğitim-öğretim döneminde Kolej Eğitimini bünyesine katarak eğitim hayatına devam etmektedir. Çağın gereksinimlerine göre uygun olarak hazırlanmış eğitim ortamları öğrencilerin ihtiyaçlarını eksiksiz biçimde karşılanmak amacıyla düzenlenmektedir. Dershane tecrübesini kolej eğitimi ile birleştirerek ATP konseptli DalgaTekrar Modeli ile Özel Ders, Dershane ve Butik Okul yapılarını birleştirerek Eğitmen Koleji bu temeller üzerinde eğitim hizmeti sağlamaktadır.


Eğitmen Koleji'nde dersler akıllı projeksiyon eşliğinde ilerletilmektedir. Görseller ve materyallerle anlatılan derslerde öğrencilerin, sunulan bilgiyi pekiştirmesi sağlanmaktadır. Eğitmen'de, rehber ve uzman psikologlar eşliğinde; eğitsel rehberlik, mesleki rehberlik, yönlendirme ve psikolojik danışmanlık modülleri ile öğrencilerin sorun ve problemlerine bilimsel ve akılcı çözümler sunmaktadır.


Eğitmen Eğitim Kurumları Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda hareket eden, demokratik anlayışı benimseyen, çağın teknolojilerini yakından takip eden, bilgiyi üretebilen ve doğru kullanabilen, ulusal çıkarları koruyan ve ülke hizmetine sunan başarılı, lider bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermektedir.


ESP (Eğitmen Sıfırlama Programı)

Eğitmen Kolejleri, öğrencilerini eksiksiz bir biçimde bilinçlendirmek amacı ile her ünite sonunda haftalık yapılan sınavlarla ölçümler yapmaktadır. Yapılan sınav sonuçları doğrultusunda eksikler tespit edilmekte ve giderilmek amacı ile çalışmalar yapılmaktadır. Yapılan sınavlar, sınıfta öğretmenler eşliğinde çözülerek öğrencilerin soru cevapları ve çözümlerini görmekte ve eksikleri hakkında bilinçlendirmektedir. Öğrencilerin akademik gelişimleri sağlanmaktadır.


Eğitmen Koleji'nde 3D Eğitim

Yenilikçi eğitim anlayışı ile Eğitmen, öğrencilerine çağın gerekliliklerini kazandırmayı hedeflemektedir. Eğitmen Koleji 3 boyutlu bilim ve teknoloji laboratuvarı ile öğrencilerinin eğlenerek öğrenmesini hedeflemektedir. Fen bilimleri, sosyal bilgiler, fizik, kimya, matematik, biyoloji ve coğrafya derslerinde uygulama ve gözlem yaparak bilgilenme şansını elde etmekte ve bilgilerin kalıcılığı desteklenmektedir. Laboratuvar dersleri öğrencilerin derse olan ilgi ve alakasını artırırken çoklu ortam öğrenmesini sağlamaktadır.


Eğitmen Koleji'nde Psikolojik Danışman

Eğitmen Eğitim Kurumları rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti ile öğrencilere kendi başına problemlerini çözebilme, etkili olarak iletişim kurabilme, bağımsız kararlar verebilme ve grup/topluluk ile çalışabilme becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Öğrenci-öğretmen ve veli üçgeni içerisinde devam ettirilen rehberlik hizmeti öğrencilerin kişilik gelişimlerini desteklemektedir. Eğitmen Eğitim Kurumları'nda;

  • Koçluk Sistemi
  • Bireysel Görüşmeler
  • Grup Çalışmaları
yapılarak öğrencilerin gelişimleri her açıdan desteklenmektedir.


Eğitmen Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Eğitmen Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Eğitmen Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Eğitmen Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum